alexm

Potos - izbor smeštaja

2217 poruka u ovoj temi

post-8249-1239118572_thumb.jpg

Dule, te vile su stvarno odličan izbor. Nalaze se tik uz hotel Alexandra beach, na ulazu u Potos. Izdvojene su iz potoske gužve, sa svojim velikim ogradjenim dvorištem i puno mesta za parkiranje, a opet na samo 100m od centra mesta. Imaju čak i izlaz na malu privatnu plažicu. Do prošle godine ih je u ponudi imao Inex tours, a sad vidim da ih nudi Atlantic. Meni su bile opcija i za prošlu i za ovu godinu, ali sam oba puta zakasnila, jer se brzo prodaju.

Mirabi hvala na odgovoru. Rezervisali smo Papaikonomu za avgust 09. Obzirom na iskustva koje imamo sa Potosom, nadam se da cemo se lepo provesti i odmoriti. Pozdrav uz jednu moju fotku Potosa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna tačnu adresu ovih apartmana? Meni je vlasnik u pozivnom pismu napisao samo Potos Thassos Greece...tako stoji i na zvaničnom sajtu. U molbi za vizu treba da navedem tačnu adresu pa ne znam da li je to dovoljno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kontaktiraj gazdu i pitaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna tačnu adresu ovih apartmana? Meni je vlasnik u pozivnom pismu napisao samo Potos Thassos Greece...tako stoji i na zvaničnom sajtu. U molbi za vizu treba da navedem tačnu adresu pa ne znam da li je to dovoljno.

Da li si se raspitivao u ambasadi da li je pozivno pismo dovoljno za vizu. Meni su rekli da treba i njegova radna dozvola, odnosno da mu samo trazim tzv. simaeot, a iskreno i neznam sta to konkretno znaci. Inace mi je prvi put da direktno uplacujemo letovanje grcima pa nemam iskustvo oko visiranja na ovaj nacin.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kruki pogledaj slikice na mom blogu. Izvini sto kasnim. Veliki pozdrav za tebe i bebicu. :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li si se raspitivao u ambasadi da li je pozivno pismo dovoljno za vizu. Meni su rekli da treba i njegova radna dozvola, odnosno da mu samo trazim tzv. simaeot, a iskreno i neznam sta to konkretno znaci. Inace mi je prvi put da direktno uplacujemo letovanje grcima pa nemam iskustvo oko visiranja na ovaj nacin.

Nikakvu radnu dozvolu mi nisu spominjali. Uzeli su mi fotokopiju pozivnog pisma i vlasnik mi je uz to poslao i fotokopiju njegove lične karte pa sam i to priložila.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dali neka agencija prodaje Magic-ove aranzmane u Novom Sadu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Ovo leto, tacnije jul verovatno sa devojkom putujem po prvi put na tasos, tj. Potos. Jos se dvoumimo koju vilu izmedju Koule i Margarite... ima li nekih iskustava, zna li neko nesto vise o njima?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jesi li sigurno tačno naveo nazive vila? Koja agencija ih drži?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jesam, argus turs.

Molim vas, sto hitnije mi treba info....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U vili Koula je letovala moja cerka pre par godina...cisto, staro i blizu mora (zavisi koliko si brz, ali cenim da ti vise od minut-dva ne treba!) :D ...bile su njih 3 u apartmanu, imale su dovoljno mesta, a terasa im je gledala na "glavnu dzadu"...mada je smesno to tako i nazvati, jer ceo Potos prodjes za 15 ' laganim hodom i mimoilazenjem sa ljudima uz more...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja ne bih odsela u centru Potosa ni da mi daju džabe apartman, tako da nisam od neke pomoći u ovoj dilemi. Sad se oni koji me ne poznaju, ili koji nikada nisu bili u Potosu, verovatno pitaju zašto.

U Potosu je sve nagurano u nekoliko uskih, kratkih, centralnih uličica (super marketi, restorani, kafići, pekare, poslastičarnice, mesare, prodavnice sa džidža bidžama, butici, zlatare, suvenirnice, rent a car agencije...). Odsesti u smeštaju u centru značilo bi nemati parking mesto, biti blizu nikakve gradske plaže prepune ležaljki i suncobrana iz obližnjih kafića i gomile naroda na njima, a u večernjim satima biti u košnici i slušati žamor i muziku iz kafića do kasno u noć. Kad se tome doda još i to da mesto nema šetalište pored mora, za mene ima već dovoljno razloga da centar Potosa zaobilazim u širokom luku.

Smeštaj na periferiji Potosa ili na samom ulazu ili izlazu, bio bi OK varijanta, samo bih u tom slučaju uvek pre izabrala Pefkari :).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja ne bih odsela u centru Potosa ni da mi daju džabe apartman, tako da nisam od neke pomoći u ovoj dilemi. Sad se oni koji me ne poznaju, ili koji nikada nisu bili u Potosu, verovatno pitaju zašto.

U Potosu je sve nagurano u nekoliko uskih, kratkih, centralnih uličica (super marketi, restorani, kafići, pekare, poslastičarnice, mesare, prodavnice sa džidža bidžama, butici, zlatare, suvenirnice, rent a car agencije...). Odsesti u smeštaju u centru značilo bi nemati parking mesto, biti blizu nikakve gradske plaže prepune ležaljki i suncobrana iz obližnjih kafića i gomile naroda na njima, a u večernjim satima biti u košnici i slušati žamor i muziku iz kafića do kasno u noć. Kad se tome doda još i to da mesto nema šetalište pored mora, za mene ima već dovoljno razloga da centar Potosa zaobilazim u širokom luku.

Тако је, не бих ни ја, али девојке и момци од 20-так и кусур година, који су на море дошли аутобусом, итекако преферирају баш такво окружење.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Тако је, не бих ни ја, али девојке и момци од 20-так и кусур година, који су на море дошли аутобусом, итекако преферирају баш такво окружење.

Možda si u pravu. Mada, nama Dell ne reče koliko ima godina, ide li na Tasos busom ili kolima i ako ide busom planira li da iznajmi kola ili bar motor. Takođe ne znamo kakve plaže voli i kakav ga večernji provod zanima. Bez tih informacija, teško mu možemo pomoći.

Čak i da sam u dvadesetim i da dolazim busom na ostrvo (a i to sam prošla), opet ne bih izabrala Potos, jer mi je važnije da u takvoj situaciji odsednem blizu lepe plaže, a da za večernji provod peške ili taksijem odem do nekog većeg mesta.

Inače, nisam bila lenja pa sam pogledala cene na Argusovom sajtu. Ako su izražene po osobi, onda ponuda uopšte nije povoljna.

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Možda si u pravu. Mada, nama Dell ne reče koliko ima godina, ide li na Tasos busom ili kolima i ako ide busom planira li da iznajmi kola ili bar motor. Takođe ne znamo kakve plaže voli i kakav ga večernji provod zanima. Bez tih informacija, teško mu možemo pomoći.

Čak i da sam u dvadesetim i da dolazim busom na ostrvo (a i to sam prošla), opet ne bih izabrala Potos, jer mi je važnije da u takvoj situaciji odsednem blizu lepe plaže, a da za večernji provod peške ili taksijem odem do nekog većeg mesta.

Inače, nisam bila lenja pa sam pogledala cene na Argusovom sajtu. Ako su izražene po osobi, onda ponuda uopšte nije povoljna.

Imam 23, dolazim sa devojkom bas sredinom jula(jedino tada nam odgovara) kad su skuplji aranzmani, pa ne znam koliko cu moci da iznajmim kola, mozda cu se pre odluciti za varijantu taxi ili bus(sta bude bolje).

Plaža mi je bitno da je pristojna(ta gradska), za razliku od one u Limenariji , cujem da je u Potosu malo bolja...

I kako mislis nije Argus povoljan? Recimo vila koula je 219 e sve zajedno(najam, prevoz, viza, osiguranje)... Kazu da je pristojna?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25994
    Ukupno tema
    867234
    Ukupno poruka