alexm

Potos - izbor smeštaja

2217 poruka u ovoj temi

Kao prvo zahvalio bih se belluttku na odgovotu, inače za sada sam našao ponudu preko NITRAVEL-A

BELLUTAK , MOŽE LI KOJA FOTKA MESTA POTOS, SVE ŠTO SAM PRONAŠAO NA INTERNETU NEJASNO.

KAKVO JE MESTO POTOS ŠTO SE TIČE SNABDEVENOSTI I KOLIKO SU U PROSEKU KARTE ZA MINIBUS DO LIMENASA, LIMENARIJE...

HVALA

Potrudiću se da postavim i neku sličicu..mada sam uglavnom fotografisala plaže...Ne bih znala koja je cena karata, jer sam bila kolima, tako da nemam tu informaciju.Možda je zgodnije iznajmiti auto.Svakako, mislim da je Potos najbolje mesto za "bazu".Što se snabdevenosti tiče, Potos jeste mali, ali ima sve što je potrebno.Dve pekare sa slatkim i slanim pecivom,i obiljem kolača, zatim radnjica u kojima ima svega - od mlečnih i suhomesnatih proizvoda, do slatkiša, voća , povrća...Svuda se može kupiti giros, palačinke,tu je i Casa di Pizza, naravno riblji restorani,jedan deo sa kafićima... Ima restorana u kojima se obroci mogu uplatiti na više dana (bar je tako bilo letos, ne znam kada Vi putujete) - konkretno, čula sam za restoran Laskarina, pored plaže - napominjem nisam bila.Uglavnom,ništa Vam neće nedostajati...

Najveći i najjeftinij supermarket, nalazi se u centru Limenarije i zove se Maliatos.Na ostrvu nema hipermarketa, već kao što rekoh samo supermarketi, koji su veličine prosečne samousluge kod nas.

A da, letos su Vilu Sirines radili Magic i Kompas.Bitno je napomenuti da je vila u Potosu, jer istoimena vila postoji i u Limenasu.

Izmenjeno (belluttak)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao prvo zahvalio bih se belluttku na odgovotu, inače za sada sam našao ponudu preko NITRAVEL-A

KAKVO JE MESTO POTOS ŠTO SE TIČE SNABDEVENOSTI I KOLIKO SU U PROSEKU KARTE ZA MINIBUS DO LIMENASA, LIMENARIJE...

HVALA

Sto se tice cena autobuskog prevoza – krecu se od 1.20 – 4 eura. Tako je bar bilo u septembru prosle godine kada sam isla. Inace, autobusi su im veoma udobni, klimatizovani – ni nalik ovim nasim krsevima. Mana im je sto su vozaci nekako uvek nervozni, pozuruju te, neki put moras da mases ( da, bas da mases) da bi se zaustavili. Ni red voznje mi nije bas najjasniji, ali uklopis se nekako. Jedino sto su poslednji polasci dosta rano. I bas kad mislis da je najlepse, ti moras da trcis na autobus.

Sad se preracunaj – da li ti se vise isplati da koristis gradski prevoz koji za dve osobe kosta od 5-16 eura u zavisnosti gde ides ili da iznajmis skuter koji je u vreme kad sam ja isla bio 15 eur na dan ili auto za koji nisam sigurna, ali mislim da je bio oko 70ak evra za 3 dana. Pricam naravno o cenama u septembru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pričajmo o vilama u Potosu.

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Molim vas napisite sve sto mislite da je bitno da zna neko ko za prvo letovanje na Thassos-u odabrao Lysistrata bungalove u Potosu.

Svaka informacija je dobrodosla.

Hvala, pozdrav,

:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko moze da mi kaze koliko su komforni Lysistrata bungalovi za porodicu sa dvoje dece. Tacnije, da li se spava na normalnim krevetima ili je neka varjanta kreveta na razvlacenje. Takodje me zanima u varjanti odlaska u sopstvenoj reziji da li se placa jos nesto osim cene najma (takse ili sl.)

Unapred hvala,

Mene interesuje da li je to domaća agencija i da li su cene od 60 evra za najam celog četvorokrevetnog apartmana ili po osobi i ako neko ima fotografiju apartmana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hajde da malo aktiviramo temu, jer mi se cini da je ovaj smestaj veoma interesantan! Molim sve koji su bili ili imaju neku informaciju o Lysistrata bungalovima u Potosu, da napisu svoje utiske.

Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je mozda neko bio u apartmanima Christin u Potosu? Kakvi su utisci?

Hvala unapred za svaku informaciju!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja nikada nisam bila, ali uvek kada prodjem tu bacim pogled na te apartmane. Razlog je taj sto imaju prelepo dvoriste, ususkano u hladovini. Koliko sam primetila svi nasi smekaju te apartmane. Sasvim su blizu centra i mora, a opet su nekako uvuceni u odnosu na ulicu i imaju svoj mir. Ukoliko imate dece ovi apartmani mi deluju idealno. Ne znam kako su opremljeni, ali vidi se da nije neki luksuz. Imaju parking. Ja bih licno volela da letujem u apartmanima poput ovih.

Vlasnici su divni ljudi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nikana, puno ti hvala na odgovoru!

Da, ove apartmane i smekamo zbog toga sto smo sa klincima i puno bi nam znacilo ono dvoriste i zelenilo. Na njihovom sajtu vidim da apartmani izlaze na neke dve plaze, da li bi mozda znala da mi kazes kakve su te plazice? Ja se jos uvek dvoumim izmedju Hotela Tasos u Pefkariju i ovih apartmana, ali nikako da odlucim!

Hvala jos jednom za informacije, ako se setis jos necega, slobodno napisi!

Pozdrav

Marabu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ste do sad bili na Tasosu ili je ovo prvi put. TJ. Da li ima potrebe da objasnjavam razliku izmedju Potosa i Pefkarija? Potos - malo vece mesto, pescana plaza. Pefkari - kompleks apartmana na sljunkovitoj plazi. I jos jedan faktor, vezan za to je i da li idete svojim kolima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, vec smo bili na Tasosu, tako da znam razliku izmedju Pefkarija i Potosa. Razmilsljamo o hotelu Tasos zato sto mi se cini da je najoptimalniji za nase potrebe, na plazi je, sobe su pristojne i ne tako minijaturne kao u hotelu Esperija u kome smo bili pre dve godine. I cini mi se i da su kritike o tom hotelu ok. Ne znam da li je neko od vas forumasa tamo boravio...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedna od plaza je gradska plaza u Potosu. Ona je sasvim zadovoljavajuca, narocito u junu, julu i septembru. U Avgustu ponekad voda zna da se zaprlja zbog guzve. Druga plaza..hm...odmah pored apartmana je more tako da se verovatno na to misli, ali zaista ne znam kakvo je tu za kupanje. U svakom sluaju apartmani su na 2 minuta od gradske plaze, tako da je to sasvim dovoljno.

Sto se hotela Tasos tice, to je vec sasvim druga vrsta smestaja. To je klasican hotel, sa bazenom, obaveznim polupansionom (cini mi se) i plazom koja se meni toliko ne dopada (zbog kamenja). Sobe su normalne velicine, gazde su OK.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, jos jednom!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U julu idem sa porodicom u apartmane Christin, po sličicama sa sajta mi deluju preslatko. Mi idemo u privatnoj režiji, 18 dana, nadam se super provodu a pre svega odmoru. Ne znam da li i jedna nasa agencija radi ove apartmane.

Sajt je www.christin.gr Gazda je stvarno super i moze se s njim dogovoriti i oko popusta.

pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove apartmane prodaje agencija International line iz Novog Sada. Oni u ponudi imaju u hotel Thassos u Pefkariju, sa i bez hrane.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865709
    Ukupno poruka