alexm

Potos - izbor smeštaja

2230 poruka u ovoj temi

Jeste, mi smo bili na cosku. Nismo imali proble sa vlagom, al opet, ko sto rekoh nama je vreme bilo sjajno, nigde kise, pa mozda i to utice. 

A prozor nismo nikad zatvarali, vec samo komarnike. Da bi neko usao mora da polomi to, a u tom nizu apartmana su 4 poropdice sa decom bile i uvek jeneko sedeo na tom tremu, tako da bi bas hrabar lopov morao da bude, jer tuda stalno neko prolazi sto od gostiju, sto od osoblja. 

Bazen radi do 8 ili 9, posle toga ga ciste i kao zatvore ogradu od bazena. 

Plaza je bila cista, ni jednog jeza nismo videli, nije bilo ni meduza. 

Mi smo obisli par plaza, ali smo najvise vremena proveli na hotelskoj. Klincima je bilo lepo  imali su i drustvo i nismo zelei da gubimo puno vremena na vozikanju, vec smo se trudili da sto vise uzivamo u plazi i moru. Obisli smo par plaza u mestoma gde su nam bili neki drugari, a sve ostalo u Potosu :)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisan Balkan house. Odbrojavanje pocinje.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,Nova sam na ovoj temi :), pa me interesuje da li neko ima iskustva sa vilom Maria, radi viva travel i vili IO radi Oktopod? Da li biste mi mogli reci, osim lepe plaze, da li Potos nudi jos neke atrakcije za decu, ima li setalista pored mora...? Hvala svima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Potos vam nudi sve od toga...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ranije je neko pisao za Amversa Nikos i Amversa Giorgios.

Pa ako može mala pomoć, koliko sam razumela Giorgios vila je blize moru i nije do magistrale. Tu ne bi onda trebalo da bude buke. Da li je neko bio u prizemlju i ima iskustvo iz te vile.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Xaxaxa i mi smo Nikos :) Sta je tu je,samo na spavanju smo tu :)

da li imate neku sliku tog apartmana u prizemlju gde se vidi taj zidic od kamena, cisto da uporedim sa slikama koje su meni poslali i rekli mi da je vila Amversa Giorgios koja je bliza moru a ne magistrali.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Potos uplacen,odbrojavanje do jula pocinje.

Ako moze info vezano za Potos.

Koji market postoji

Gde je ok giros -cena

gde jesti ribu -cena

Kafici na plazi da li naplacuju lezaljke I suncobrane ili se dobiju us poruceno pice?

Da li se place ulaz na mermernu plazu

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Sve je pisano, do jula citajte po fourmu...

Izmenjeno (жућа)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Jelenastar: ima Masutis i puno malih radnjica, u šetnji ćete videti gde je najbolji giros (kao da je bitno gde je ok??), imate gomilu restorana sa ribom, na gradskoj plaži postoji deo gde nema ležaljki (nemate partijski zadatak da budete na ležaljci), a takodje i na svim ostalim plažama ne morate na ležaljke, ulaz se ne plaća a i ne isplati se ići, imate 100 km tamo i nazad...toliko

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26364
    Ukupno tema
    880549
    Ukupno poruka