alexm

Potos - izbor smeštaja

2217 poruka u ovoj temi

Ja sam ove godine nesto kasnio sa biranjem destinacije za letovanje, pa mi je manevar bio suzen. Trebalo je da idemo u Egipat, ali nije bilo mesta na letovima u terminima koji su mi odgovarali, pa smo odustali za ovu godinu. Prethodnih par smo isli na Halkidiki, a sada smo odabrali Tasos. Imali smo nesto muke i oko pronalazenja i oko samih rezervacija, ali da vas ne davim, na kraju idemo u Anna Star hotel od 22.06.-06.07.  U svakom slucaju cete imati informaciju kako je kad se vratim :)

Elem, ovo boldovano me zanima gde ste pronasli ovu informaciju? Ja sam negde cak procitao da su za goste hotela besplatne lezaljke i na bazenu (sto je realno poceloj Grckoj) i na plazi (sto je retkost). 

Idemo sa decom (8 i 5) a po svemu sto sam video ovaj hotel je bas idealan za ono sto je nama potrebno... 

Ja sam to procitala negde u komentarima i pitala direkt Nikanu da li je tacno,kaze zena da jeste,mora se popiti pice da bi dobio lezaljku na bazenu,tako i na plazi.

Ja idem tek 01. sept.ocekujem dugacak opis Annas star a,kada se vratite.Plasim se plaze najvise.Obratite paznju na te jezeve,kazu da ih ima.

Cula sam da jezevi idu u cistu vodu ali poznavajuci morsku akvaristiku sumnjam na organski otpad iz tog kanala posle hotela. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sanjaa

nema razloga za brigu, zaista. Nemojte se fiksirati na taj komadic plaze od hotela Anna star, poslednje tri godine ni jednog jeza nije bilo u vodi samo  20 m dalje gde sam obicno dolazila svaki dan na plazu

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

IMG_20190618_59738.jpg.506e62e8730e8d4c7

IMG_20190618_2130.jpg.7e6928b62693c04e15

IMG_20190618_45933.jpg.bf7956521f8b226b7

IMG_20190618_540.jpg.65c88ae58a3510ed5bf

IMG_20190618_53345.jpg.eca32ea8d6aa31268

Anna Star prošle godine.. Nisam lično bio, samo sam svratio kod prijatelja koji su tu bili smešteni. U sobe nisam ulazio. Na bazenu lezaljke uz piće. Sam bazen i okolina objekta lepo uredjeni.  Usluga na bazenu dobra. Muzika svih žanrova, uz nezaobilazne narodnjake.  Plaža odmah pored bazena. U trenutku kada sam bio more je bilo nemirno, sa talasima, pa je iz tog razloga bilo mutno, kao bara. Nije mi se svidelo. Verujem da je drugacija situacijs kada je more mirno.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Plaža je tu odmah užas bila. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

argorn,moze li koja rec o annas star.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

argorn,moze li koja rec o annas star.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dragi forumasi kojima smo od srca, sa  puno detalja odgovarali na sva pitanja o smestaju  plazi i ostalim pitanjima o Potosu i Tasosu, molim vas napisite svoje utiske o smestaju, Tasosu, cenama izletima, plazama, moru  i sl. Niste fer...

Izmenjeno (kokos)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:D

Eleni 1, meni povoljno i lepo, ali kako je odmah pored puta kome smetaju motori  i saobracaj neka izbegava :D.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jeste,nije fer.

Annas star, zadovoljni smo. Nema jezeva,ima tople vode za kupanje,veliki parking.Plaza,kao svaka gradska,nista posebno. Niko nas ne juri za pice,lezaljke smo koristili na plazi i bazenu. Gazda je zaljubljen u svoj bazen,juri ljude da peru noge od peska pre ulaska u njega.Odrzava ga bas cakum pakum.

Svratili do nikane,dala nam karticu sa kojom imamo neke popuste na giros i svasta jos.

Jedino sto sam primetila je da grci imaju novu foru na nekim plazama (porto vati,aliki...) da uslovljavaju,ako ces koristiti set lezaljki moras popiti/pojesti za 25,negde 30e.

Izmenjeno (sanjaa)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sanjaa

Jel hladno uvece ? odnosno koliko je tacno hladno uvece ?

Aliki je  je meni misterija, toliko losa plaza , uska , kamenita, ledena voda u koju moze da se udje samo na dva mesta a da nije preko kamenja i jezeva. Ovaj mucenik sto je sa mnom bio, zgazio je na jeza, pa sam molila da platim samo da nam otvore suncobran  dok povadi bodlje da ne gorimo ( jul 12h ) , Grk je ponavljao , Sorry lady, umbrellas are for the restaurant customers only...agonija

Izmenjeno (kokos)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Treba mi preporuka za dobar smestaj u potosu ili limenasu za sledecu godinu. Ono sto trazim je dobar odnos cena/kvalitet. Moze i hotel do 1000 eur za 4, ili neki apartmani.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sanjaa

Jel hladno uvece ? odnosno koliko je tacno hladno uvece ?

Aliki je  je meni misterija, toliko losa plaza , uska , kamenita, ledena voda u koju moze da se udje samo na dva mesta a da nije preko kamenja i jezeva. Ovaj mucenik sto je sa mnom bio, zgazio je na jeza, pa sam molila da platim samo da nam otvore suncobran  dok povadi bodlje da ne gorimo ( jul 12h ) , Grk je ponavljao , Sorry lady, umbrellas are for the restaurant customers only...agonija

Uvece idemo u sandalama i haljinici,kao u julu i avg.Nije hladno. Super je vreme,jutros duvao neki vruc vetar,nosi prasinu pa zato nismo isli na plazu,sad idemo.

Aliki mi se svidja zbog peska,kao puder je.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26025
    Ukupno tema
    868401
    Ukupno poruka