alexm

Potos - izbor smeštaja

2237 poruka u ovoj temi

Ova slika pokazuje da izuzetak nikako ne može biti pravilo.

Izlilo se jezero u centru Kraljevih voda 06.08.2014.

Slika je preuzeta sa fejsbuka, a slikano je kod Ajriš paba.

10537357_313920865444255_725613175175109

U međuvremenu se voda povukla i sve je očišćeno.

Znam da ovoj poruci nije mesto u ovoj temi, pa se izvinjavam.

Hteo sam samo da kažem da ne treba bilo kakvu nepogodu na letovanju

doživeti tragično, već se treba prilagoditi prirodi i od nje uzeti ono najlepše.

Pozdrav!

Nemam ništa protiv da moderatori obrišu ovu poruku..

Izmenjeno (putnik srećko)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I NAS NEKA BANUJU... STAVLJALI SMO BAR 10-AK PUTA - @prezontije (bubo lenja) - kiša kad pada - onda pada!

Evo snimak sa istog mesta odakle si izgleda i ti slikao:

http://youtu.be/CToiLZ54w1g

Mi se samo nadamo da nas neće zasesiti to što i tebe u septembru... prezontije - ova godišnja doba se ne računaju IČ

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O ukusima ne vredi raspravljati,tu ste u pravu,ali cinjenice su cinjenice.

Sto se tice vremena,tu se donekle slazem da je mozda ovo izuzetak,ali cinjenica je da uvek kada padne kisa u Potosu,to zavrsi u moru,zbog konfiguracije terena i odvodne cevi koja to sprovodi u more.

Takodje,Potos je nekome lepo mesto,a nekome ne,i to je stvar ukusa,ali da ima dve ulice u kojima je saobracaj nonstop prisutan i tri sokaka u kojima je uvece velika guzva,e to su cinjenice.

Ja samo kazem dako bi trebalo pisati o stvarima onakvim kakve jesu,a ne preuvelicavati.

Dajmo onima koji zele da dodju pravu istinu,pa neka oni odluce da li je to ono pravo.

Rajska plaza je takodje lepa,ali recimo da tamo nema kafea,restorana,da je obrasla travom i da je put makadam sa velikim nagibom.

Sto se tice mora,plicak veoma dug,cista i bistra voda,i to bi recimo bila jedna postena recenzija,pa nekom ce se svideti,a nekome ne.

Evo te odvodne cevi na plazi u Potosu

post-33717-0-49780600-1407514663_thumb.j

Izmenjeno (prezontije)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa bre, brate sve si u pravu, ali si u isto vreme i u krivu... posle j... nema kajanja... da li si konsultovao bilo koga?

Kišu reguliše neko gore, ti organizuješ putovanje, ti si zadužen da se unapred raspitaš... jer ti si TI.... i sad nisi se setio (ili si zaboravio da se setš)

Sam pao - sam se ubio

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E,vidis u tome je problem,sto niko nece da kaze da mu je nesto bilo lose na letovanju,nego svima extra,cast izuzecima,a i na ovih 100 strana o Potosu uglavnom hvalospevi.

Ponovo kazem da mi je letovanje proslo dobro i ne zalim se,ali da preteraste sa velicanjem Tasosa,to stoji.

Nije nista Tasos posebno lepsi i bolji od nekih drugih delova,o Halkidikiju necu ni da govorim,to je velika razlika.

Dodjoh,videh i mozda opet za 10 godina.

Eto,toliko od mene.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O ukusima ne vredi raspravljati,tu ste u pravu,ali cinjenice su cinjenice.

Sto se tice vremena,tu se donekle slazem da je mozda ovo izuzetak,ali cinjenica je da uvek kada padne kisa u Potosu,to zavrsi u moru,zbog konfiguracije terena i odvodne cevi koja to sprovodi u more.

Takodje,Potos je nekome lepo mesto,a nekome ne,i to je stvar ukusa,ali da ima dve ulice u kojima je saobracaj nonstop prisutan i tri sokaka u kojima je uvece velika guzva,e to su cinjenice.

Ja samo kazem dako bi trebalo pisati o stvarima onakvim kakve jesu,a ne preuvelicavati.

Dajmo onima koji zele da dodju pravu istinu,pa neka oni odluce da li je to ono pravo.

Rajska plaza je takodje lepa,ali recimo da tamo nema kafea,restorana,da je obrasla travom i da je put makadam sa velikim nagibom.

Sto se tice mora,plicak veoma dug,cista i bistra voda,i to bi recimo bila jedna postena recenzija,pa nekom ce se svideti,a nekome ne.

Evo te odvodne cevi na plazi u Potosu

Samo mala ispravkica, pretpostavljam da je nenamerna greska. Na Paradise beach, ako se pod njom misli Rajska plaza, ima restoran i kafic. U jednom delu ima sve za pice, sa sve girosom za poneti, a u drugom klasican restoran sa odlicnom klopom. Mi smo jeli lignje, picu sa cetiri sira, pohovanu piletinu...

Istina, cene su malo "jace", rucak za troje sa picem 30-33 evra

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

NIKO nije pričao da je Potos lep i prelep, nego da je dobar kao BAZA. I to si mogao da vidiš u dosta postova ... upravo zbog toga što je tako malen, a imaš baš sve što ti treba.

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potos je nekome lepo mesto,a nekome ne,i to je stvar ukusa, ali da ima dve ulice u kojima je saobracaj nonstop prisutan i tri sokaka

jeste upravo to ... ali koliko marketa, pekara, mesara, luna-park, benzinskih pumpi, diskonta pića, ribarnice, mesare, apoteke ima u te 2 ulice i 3 sokaka ???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sasvim dovoljno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@argus

U pravu si sto se tice rajske plaze,moja greska.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko god ide preko VIVA travel agencije u bilo koji smestaj, a narocito vilu Jorgos (posle 5min letovanja prozvanu "vila promaja") neka razmisli dvaput. Ako ne zelite da letovanje provedete u necijoj strokavoj i nedovrsenoj vikendici izmestenoj iz Boleca bolje jurite nesto drugo. Detaljne fotografije kao i opis gorkog iskustva okacicu na ovom forumu (pa onda i na ostalim), mape (za slucaj da menjaju ime smestajima) ocekujte za nedelju dana, kada se vratimo. Za sada ovoliko...

post-61661-0-86217900-1408093642_thumb.j

post-61661-0-63505000-1408093778_thumb.j

post-61661-0-90165600-1408093839_thumb.j

Izmenjeno (grkgrk)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo jos par razglednica sa viva travel agency letovanja. upravo su mi danas rekli da je ovo "normalan smestaj" za 400e za dve osobe i da im "nije praksa" da se bave neispravnim friziderima i higijenom u objektima koje izdaju. prijateljima u drugoj vili ne radi mokri cvor.

post-61661-0-74916000-1408139291_thumb.j

post-61661-0-13707600-1408139367_thumb.j

post-61661-0-61196100-1408139422_thumb.j

Izmenjeno (grkgrk)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo takođe bili preko Vive, ali smo zadovoljni smeštajem. Verovatno ste odabrali lošu vilu. Naš aranžman je koštao oko 250e po osobi i nije bilo problema te vrste. Naš minus bio je signal za wi-fi recimo ili mlaz vode u kupatilu...

20140802_140915.jpg

20140802_141012.jpg

20140802_141234.jpg

20140802_141138.jpg

20140802_141044.jpg

20140802_140952.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok, ali slozices se da ako neko organizuje letovanje treba da garantuje za kvalitet smestaja a ne da se pred letovanje nadas da ces imati srece. Uostalom, gospoda iz Viva travel agency su imali prilike da isprave greske ali su za sada odabrali da im je "politika poslovanja" da to ne cine. Ako mene pitas to je cist mufljuzluk ne bi li se namakao koji evro vise. Poenta je da cu ja svojih 520 e za sledece letovanje svakako poveriti nekom drugom, a ne da mi paucinu upo sobi, prljave peskire, frizider koji ne radi, prljavo i zatdjalo posudje i divan pogled sa terase na smetliste prodaju kao "normalno". Obaska sto tople vode nema u svako doba dana. U svakom slucaju detaljan izvestaj tek sledi, i sto se tice "saradnje" sa ovim mufljuzima i sto se tice lepota i mana ovog ostrva...

Izmenjeno (grkgrk)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i da im "nije praksa" da se bave neispravnim friziderima i higijenom u objektima koje izdaju. prijateljima u drugoj vili ne radi mokri cvor.

A šta im je posao ... čime da se inače bave ??? bruka i sramota ... :'( pla%C4%8De.gif:nesvest::udarac: :udarac:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka