Guest nina

Jordan

334 poruke u ovoj temi

Druže, napiši neku korisnu info na temi Iran. Nisi nešto aktivan i nisu potrebne fotke :D Ima nas koji planiramo da se upustimo u persijsku avanturu, a ovde se sve manje piše. Ovako samo ispade da svratiš i pokupiš neke info.

Pročitaj temu, @Oljica je baš sve opisala, a tamo se od njenog boravka nije mnogo toga promenilo.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Druže, napiši neku korisnu info na temi Iran. Nisi nešto aktivan i nisu potrebne fotke :D Ima nas koji planiramo da se upustimo u persijsku avanturu, a ovde se sve manje piše. Ovako samo ispade da svratiš i pokupiš neke info.

Pročitaj temu, @Oljica je baš sve opisala, a tamo se od njenog boravka nije mnogo toga promenilo.

Ja od kada me je par forumaša ispljuvalo da moji putopisi nisu zanimljivi i da su loši ne pišem više ništa (to je tako). Kome treba nešto preko poruka me pita i ja odgovorim, ali da pišem i trošim vreme, a da me ljudi pljuju i ismevaju ovde - ne, to se više neće dogoditi. 

Plus me neki likovi prozivali da ja lažno hvalim sebe tj gde sam putovao i da nisam izašao iz Srbije i još vređali lično ????!!! WTF?!

Možda su i drugi imali takve situacije. Pa, onda... i nemaš želju ni da pišeš nešto ni d abudeš aktivan (bar moj slučaj).

A da, suviše je još rano da se nešto konkretno spremam, pa se ne udubljujem u čitanje. To će sve 2 nedelje pred put.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Može li neka preporuka za kamp u Wadi Rumu? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni se svideo Beyond WR, jer je kod Malog mosta. Idealno za fotkanje svitanja. Moj kamp je bio blizu, pa sam slučajno zalutala :D

E, sad zavisi šta želite, pa pogledajte, ima raznih ponuda.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25548
    Ukupno tema
    849307
    Ukupno poruka