neshoni

BISERI SPORADA - Skopelos, Alonisos...

2067 poruka u ovoj temi

Uh, bas tada ste kretali! :shokiran:

Bas je bilo zestoko,a tek pocetak oktobra!

Jedva cekam utiske !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :)

Svaka cast na vecernjem pesacenju do grada i nazad :klap:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Дајте мало о Алонисосу извештавајте...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

O Alonisosu mislim da malo ljudi moze pisati osim o iskustvima sa jednodnevnih izleta. Imao sam (i jos imam) zelju da odemo na letovanje na Alonisos, ali nijedna nasa agencija ga neradi, barem ja nisam nasao.

Ono malo sto sam uspeo da iskopam o Alonisosu, samo jos vise pojacava zelju da se tamo ode na jedan odmor. Grci ga (barem tako kazu) jos uvek uspesno cuvaju od masovnog turizma, tako da ostaju samo neke kombinacije da se obezbedi smestaj direktno kod gazda (Grka) i avionski prevoz do Skiatosa , pa trajektom na Alonisos.

I moje iskustvo je sa jednodnevnog izleta (sa Evie) i to je bilo dovoljno da i dalje povremeno ceznjivo trazim informacije o Alonisosu.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@fishbone  Видим датуме на фотографијама па закључујем да сте били у другој половини септембра, а интересује ме колико сте од тих 10 дана имали облачних или кишних дана? Претпостављам да је вода на свим плажама била топла? Иначе, одличне су ти фотографије, посетио сам Скопелос само на један дан на излету са Скијатоса 2015-е и јако ми се свидело, а са твојих фотографија буквално могу да се присетим боја, мириса и атмосфере острва. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko se secam imali smo kisu jedan dan (ne ceo) i na polasku kuci pravo nevreme. I bili smo 20 dana :biggrin:

Voda je bila odlicna za kupanje, guzve nigde i druga polovina Septembra vec godinama unazad na razlicitim destinacijama, za nas pun pogodak!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko se secam imali smo kisu jedan dan (ne ceo) i na polasku kuci pravo nevreme. I bili smo 20 dana :biggrin:

Voda je bila odlicna za kupanje, guzve nigde i druga polovina Septembra vec godinama unazad na razlicitim destinacijama, za nas pun pogodak!

Ma питам зато што је те 2015-е, крајем септембра, када смо се ми већ вратили са одмора било страшно невреме са бујичним поплавама на Скопелосу. Могу да се пронађу снимци на YouTube-u где су аутомобили наслагани једни на другe као домине. То ми је остало у сећању тако да никада нисам хтео да разматрам Скопелос у Септембру.  :D Али ето, ви сте имали одлично време, једна кише за 20 дана! То се изгледа никада не зна, можда наредних 10 година буде лепо време па онда опет наиђе једна таква олуја...:neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To se desilo tako te godine.

A 2018 u  junu sećate li se  šta je bilo?" Pola Grčke je bilo potopljeno, mi smo  zbrisali sa Halkidikija na vreme, a posle nije bilo vode, struje, sačuvaj Bože. Isto se desilo na Eviji i Pelionu, Kritu... A ni Sporadi sigurno nisu prošli sjajno. Zato, idemo kad god možemo, nema više pravila! 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26425
    Ukupno tema
    884379
    Ukupno poruka