neshoni

BISERI SPORADA - Skopelos, Alonisos...

2044 poruke u ovoj temi

Postavljeno (izmenjeno)

Ovo sa prljavstinom je nazalost postalo pravilo poslednjih par godina i to bas sa te uslovno receno divlje strane ostrva, ali recimo na Miliji ili Hovolu ja nikada nisam video tako nesto. Sta je uzrok tome, tesko je reci, ili prosto struje nanose prljavstinu koju ispustaju brodovi i jahte (u ovo drugo sam se i licno uverio).

Na Alonisosu sam ove godine imao prilike da isto vidim manju kolicinu prljavstine na jednoj plazi, ali to je zaista izuzetak, jel je rec o najcistijem parcetu Egejskog mora.

Mali dodatak za Perivolu, ima jedan deo u krajenjem desnom uglu gde je ulaz laksi, jel je i kamenje sitnije (deo suprotan od onog sa lezaljkama).

Izmenjeno (Dragan)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, mi smo bili u onom delu gde ima i lezaljki, ljudi su bukvalno na nos padali i spoticali se. 

Slazem se, na svim ostalim plazama je voda bila vrlo cista, to smo videli samo tamo i posumnjali smo na isti uzrok kao i Vi. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Au, pa zar vam se isplatilo da na jedan dan idete iz Platamona cak do Skopelosa i Alonisosa?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Dragan, isli smo preko agencije na izlet.

Stavila bih i slike sa odlicne zabave na brodu, ali glupo je zbog drugih ljudi koji su na slikama. Bas je bilo veselo, u nekim trenucima i neobicno :D Odlicni su animatori!

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Atmosfera na brodu je izuzetna..Koliko kosta ovaj izlet iz Platamona..Ja sam isla iz Kokino Nera 40 eura..

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da je bio 35 evra.

Jeste, pokupili smo neke Madjare u KN.

Prvo igraju njih dvoje u nosnjama, sami, posle ide zezanje sa prelaskom preko lezecih muskaraca, pa ispijanje uza, posle se presvuku i plses se zajedno sa njima, iam i onaj ples kada malo muskarce lupi po kolenima, zadnjici, to mi je bilo tesko da gledam jer je i moj dragi to trpeo:D, posle sam se i ja pridruzila kada je devojka vodila, bezveze je da samo slikam i snimam, plesali smo uz raznu muziku :dance:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve znam..To je kapetan broda Elizabet..Isla sam sa njima na Skopelos i ove godine sa Piliona na Skijatos..Kako ste pokupili Madjare u Kokino Neru..Ja sam isla prvo autobusom do Piliona pa tek onda brod..Nisam videla ni jedan brod u Kokino Neru..Bas me zanima..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko ove godine letovao na Alonisosu i da li je vec pisano na forumu o utiscima?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko ove godine letovao na Alonisosu i da li je vec pisano na forumu o utiscima?

Bio sam ja par dana, a o utiscima je vec nasiroko pisano u okviru same teme. Ako ima neko konkretno pitanje, tu smo da pomognemo koliko je to moguce.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam ja par dana, a o utiscima je vec nasiroko pisano u okviru same teme. Ako ima neko konkretno pitanje, tu smo da pomognemo koliko je to moguce.Kod koga

Kod koga ste tacno bili? 

Zena i ja idemo kolima sled.godine od Volosa i ostali bi min. 15 dana. Izbegao bih hotele, iskljucivo privatan smestaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26022
    Ukupno tema
    868243
    Ukupno poruka