neshoni

BISERI SPORADA - Skopelos, Alonisos...

2046 poruka u ovoj temi

Ok, ali ja bih neke stvari i pre Joce da saznam :)

Nisam uspela da pronadjem lepo objasnjen sadrzaj izleta i cenu do Skopelosa preko agencije. Sta je sa Alonisosom, jel se i to obilazi?

Neki preporucuju da sami idemo trajektom. Sta tamo treba videti ako se ode na jedan dan bez kola?

Je li tacno da je cena trajekta u jednom pravcu 12E?

Ima li neka plaza od sljunka na Skijatosu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok, ali ja bih neke stvari i pre Joce da saznam :)

Nisam uspela da pronadjem lepo objasnjen sadrzaj izleta i cenu do Skopelosa preko agencije. Sta je sa Alonisosom, jel se i to obilazi?

Neki preporucuju da sami idemo trajektom. Sta tamo treba videti ako se ode na jedan dan bez kola?

Je li tacno da je cena trajekta u jednom pravcu 12E?

Ima li neka plaza od sljunka na Skijatosu?

obilazi se i alonisos

ako idesh sama trajktom onda je verovatno jeftinije ali morash i sama da se vratish trajektom.

bio sam samo na jednoj koja se zove cini mi se kastro i naravno gde zaboravih lalariu. Cuo sam i da je pokojna plaza na koju se siri aerodrom od sljunka. ostale na kojima sam bio su samo fini lepi zuti pesak.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A da li izlet na Skopelos sa Alonisosom ukljucuje kupanje u moru negde ili te ostave u luci pa setas a plaze nigde? Mislim, lepo je to da obidjes, ali ceo dan da se ne okupas u moru...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A da li izlet na Skopelos sa Alonisosom ukljucuje kupanje u moru negde ili te ostave u luci pa setas a plaze nigde? Mislim, lepo je to da obidjes, ali ceo dan da se ne okupas u moru...

kupanje na otvorenom moru ne :ljutko: :tuzni: :besan: ali u luci da ako smesh :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na Skopelosu nema kupanja, imas 1.5-2 h za obilazak gradica, ali veruj mi to je samo jedan segment price o ovom magicnom ostrvu. Na str 3 ili 4 sam vec opisao sta sve moze da se vidi u tih 7-8 h (moj predlog je plaza Milia, pa plaza Stafilos/ Velanio i najzad poslednjih 1-15. ostaje za grad), ipak valja videti kako ce izgledati raspored polazaka brodova zbog ovih problema sa cenom nafte.

Na Alonisosu da, sigruno ako se ide u varijanti obilaska Marine parka, a ova druga varijanta tj. kombinacija dva ostrva, pa sve zavisi kako se organizujes pod uslovom da brod ne ne staje na nekoj od plaza (jednom kada smo isli je stajao na mislim Leftos Gialos, a drugi put ne). Takodje u okviru tog mog opisa sa 2,3 i 4 strane imas par informacija o tome.

Ne kazem dzabe, da je najveci deo informacija vec dat, samo sve treba pazljivo iscitati, mene zaista zamara da se ponavljam po 2-3 puta.

Za sve sto ne bude jasno, tu smo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragane, evo procith tvoj opis Skopelosa i sad mi se jos vise ide tamo! Ne znam da li vise zbog zelenila, mirisa borova, sljunkovitih plaza ili dobre muzike!

Vidim da ste i isli iznajmljenim kolima pa na trajekt? Zar je dozvoljeno van ostrva ici iznajmljenim kolima? Koliko je u julu cena povratne karte po osobi, a koliko za kola i gde moze da se vidi vreme poslaska trajkta? Mi bismo otisli ujutro, a vratili se uvece.

Da li u gradu Skijatosu ima neko mesto sa dobrom muzikom, neki kafic sa dobrom atmosferom? Mislim da imamo slican muzicki ukus.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragane, evo procith tvoj opis Skopelosa i sad mi se jos vise ide tamo! Ne znam da li vise zbog zelenila, mirisa borova, sljunkovitih plaza ili dobre muzike!

Vidim da ste i isli iznajmljenim kolima pa na trajekt? Zar je dozvoljeno van ostrva ici iznajmljenim kolima? Koliko je u julu cena povratne karte po osobi, a koliko za kola i gde moze da se vidi vreme poslaska trajkta? Mi bismo otisli ujutro, a vratili se uvece.

Da li u gradu Skijatosu ima neko mesto sa dobrom muzikom, neki kafic sa dobrom atmosferom? Mislim da imamo slican muzicki ukus.

Alexia, drago mi je ako nam se ukusi podudaraju, razlog vise da se posvetis i obilasku Skopelosa, ne znam medjutim koliko ti se isplati kolima da ides na 1 dan, pogledaj moj opis boravka iz jula 2006.godine (proveli 1 noc na Skopelosu), tu imas i tadasnje cene kojih se ne secam, a koje su u medjuvremenu su sigurno porasle.

Dakle, moj ti je savet, ako ides na Skiatosu u neki jeftiniji smestaj, zrtvuj 1 noc i spavaj negde na Skopelosu.

A propos kola, u principu i jeste i nije, sve zavisi od toga da li ces ih vratiti neokrnjena.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Alexia, drago mi je ako nam se ukusi podudaraju, razlog vise da se posvetis i obilasku Skopelosa, ne znam medjutim koliko ti se isplati kolima da ides na 1 dan, pogledaj moj opis boravka iz jula 2006.godine (proveli 1 noc na Skopelosu), tu imas i tadasnje cene kojih se ne secam, a koje su u medjuvremenu su sigurno porasle.

Dakle, moj ti je savet, ako ides na Skiatosu u neki jeftiniji smestaj, zrtvuj 1 noc i spavaj negde na Skopelosu.

A propos kola, u principu i jeste i nije, sve zavisi od toga da li ces ih vratiti neokrnjena.

Taj opis sam i procitala i pise cena za kola 35E, a karta po osobi 9E. Dosta bi nas izaslo ako bismo prenocili tamo, ne znam videcemo...

A neki kafic u gradu Skiatosu za preporuku?

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da nam tema ne bi pala daleko jer ne zasluzuje

Evo ja da prijavim da sam za 8 dana na Skopelosu a potom na Skijatosu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da nam tema ne bi pala daleko jer ne zasluzuje

Evo ja da prijavim da sam za 8 dana na Skopelosu a potom na Skijatosu.

Srecan put i lep provod tebi i tvojima.

...a jos ako nosis laptop, ili tamo bar posetis e-caffe, pa nama sto tek za 45 dana i 4 sata putujemo ka Skopelosu... okacis i poneku slicicu, ili napises ovde koju rec iz prve ruke... :D

Pozdrav !!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Srecan put i lep provod tebi i tvojima.

...a jos ako nosis laptop, ili tamo bar posetis e-caffe, pa nama sto tek za 45 dana i 4 sata putujemo ka Skopelosu... okacis i poneku slicicu, ili napises ovde koju rec iz prve ruke... :D

Pozdrav !!!

Ne nosim ni mobilni telefon.

Ali svakako svraticu u e-kafe da napisem koju rec i da probam da posaljem neku svezu fotku.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragane,

hvala za link za polaske trajekata.

Videcemo da li cemo jedan dan obilaziti Skopelos ili cemo otici na izlet, zajedno sa Alonisosom i tim morskim svetom. Sta u stvari podrazumeva "morski svet" u tom izletu?

Da li se izlet radi onim malim brodicima sto se uzasno ljuljaju ako je nemirno more? Preziveli smo pravu agoniju na izletu do Paxosa i Antipaxosa sa Krfa...

Goco,

Na teskim smo mukama...i slatkim... ;) za obilaske plaza...

vidim da svi pominju nekih 10tak za obilazenje, a ima ih 65! Gde li su sve skrivene?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo kao što sam obećala, Alonisos,kako ga ja pamtim.

Priča o Alonisosu ( 1. deo)...

Ovo si napisala jos u martu, a ja evo idem 11.06. i izgleda da necu docekati drugi deo price.

Znam da si jako lepo napisala I deo, i da je tesko sada ponovo pisati.

Ja se nadam drugom delu do polaska...

Ljudi, ohrabrite je malo, dodje leto....

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo me , tu sam . Drugi deo treba da bude o Marine Parku i o kruzingu, na koji svakako treba otići. Obećavam barem skraćenu verziju pre 14. juna. :D

Izmenjeno (Draganica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hoce li neko da opise sta ima da se vidi u tom Morskom parku?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26041
    Ukupno tema
    869047
    Ukupno poruka