neshoni

BISERI SPORADA - Skopelos, Alonisos...

2046 poruka u ovoj temi

Ljudi sta se desava, nemojte da nam zamre ova divna tema.

Mirko, ti si prvi na dnevnom redu s obzirom da putujes polovinom juna, za nas koji idemo kasnije obavezno pisanije sa lica mesta. :cool:

Koga zanima, saznao sam preko jednog sajta o Skopelosu trenutni raspored polazaka buseva iz grada ka Panormosu i obrnuto

7.00 -10.30 - 12.15 - 14.30 - 1600/17.00, pocetkom juna i u julu

treba da ubace jos par polazaka (sigurno i jedan vecernji oko 19-20h).

Draganice, kude si? :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi sta se desava, nemojte da nam zamre ova divna tema.

Evo, mi smo u finalizaciji "pregovora". 20. ili 21. juli, pa tamo do 17. avgusta, Skopelos naravno, Elios. Cackamo trenutno oko trajekta. Sta je sa ostalima? :cool:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo, mi smo u finalizaciji "pregovora". 20. ili 21. juli, pa tamo do 17. avgusta, Skopelos naravno, Elios. Cackamo trenutno oko trajekta. Sta je sa ostalima? :cool:

Elios, zanimljiv izbor mesta za smestaj an Skopelosu. Na 10-tak minuta hoda vam je jedna od najlepsih plaza, koja pomalo podseca na Lalariju na Skiatosu, Hovolo. :D

Cestitka na duzini boravka, imacete vremena da istrazite ostrvo uzduz i popreko, a posvetite koji dan i Alonisosu.

Uzgred, koji je smestaj u pitanju?

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Draganice, kude si? :D

E, baš si me nasmejao !

Evo me, nešto u poslednje vreme imam hroničan nedostatak vremena, ali ovaj forum dodje kao pravo opuštanje !

Vidim, pomenuste Elios, u pravu si, interesantan izbor. Ne znam zašto,meni je ostao u sećanju kao drugačiji od ostatka Skopelosa. Naletela sam pre nekog vremena i na sajt

koji će svakako biti interesantan onima koji se odluče baš za tu lokaciju.

http://www.neoklima.com/

Jedva čekam avgust, iako je prvi deo odmora u junu mnogo bliži.

Juni (Zakintos) je letovanje po sinovljevom izboru, a avgust (Skopelos) po maminom . ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, baš si me nasmejao !

Evo me, nešto u poslednje vreme imam hroničan nedostatak vremena, ali ovaj forum dodje kao pravo opuštanje !

Vidim, pomenuste Elios, u pravu si, interesantan izbor. Ne znam zašto,meni je ostao u sećanju kao drugačiji od ostatka Skopelosa. Naletela sam pre nekog vremena i na sajt

koji će svakako biti interesantan onima koji se odluče baš za tu lokaciju.

http://www.neoklima.com/

Jedva čekam avgust, iako je prvi deo odmora u junu mnogo bliži.

Juni (Zakintos) je letovanje po sinovljevom izboru, a avgust (Skopelos) po maminom . ;)

Meni se ipak smesi pocetak jula na Skopelosu, mozda i 3-4 dana na Skiatosu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni se ipak smesi pocetak jula na Skopelosu, mozda i 3-4 dana na Skiatosu.

Evo, malopre stigoh sa posla, pa videh porukice. Smestaj mozes videti na http://www.skopelosweb.gr/evagelia/index.html , za 45e/dan/studio. Toliko smo i prosle godine placali i u Nikitiju (Halkidiki), pa racunam da bolje nije moglo, ipak je ostrvo u pitanju. Dala nam popust kad je cula kol'ko ostajemo, skinula sa pocetne cene od 60e. Sad jurimo rane, porodicne i druge popuste za feri.

Odlazak, bar jednodnevni, do Skiatosa i do Alinisosa se podrazumeva. K'o sto neko onomad rece, Skiatos smo propustili sa 20, sa 30+ jedva hvatamo voz za Skopelos, a ozbiljno se prippremamo za Alonisos :unsure: ...

A sto se duzine boravka tice...e to nam je slaba tacka. Sve me diraj, al' u Grcku nemoj :D . Al' nesto razmisljam, ako konjosemo i na poslu i van posla 10 months/year, onda moze jedan mesec gratis. A i oboje smo u prosveti, pa nam je to jedini moguci termin za letovanje. Koja je vasa lokacija na Skopelosu (incl. Draganica, ostali drugari & Co. :) ) ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi ove godine idemo na Skopelos preko agencije (Kalodoukas),

od 10. avgusta.

Izabrala sam hotel Aeolos, http://www.skopelosaeolos.com/ zato što je blizu grada, a opet izdvojen od buke i od gužve.

Preko dana možemo da zujimo okolo, a uveče prija da ostavimo kola i do grada prošetamo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi ove godine idemo na Skopelos preko agencije (Kalodoukas),

od 10. avgusta.

Izabrala sam hotel Aeolos, http://www.skopelosaeolos.com/ zato što je blizu grada, a opet izdvojen od buke i od gužve.

Preko dana možemo da zujimo okolo, a uveče prija da ostavimo kola i do grada prošetamo.

Znam da si odlican poznavalac Sporada, ali ako hoces moj savet, bolje ti je da ides u " Ioniu " koji je nesto slabije kategorizacije ali se nalazi na mnogo boljem polozaju od " Aeolosa " .

Vodi racuna da je na 200 m od " Aelosa " jedan od najbucnijih nocnih klubova (nalazi se u obliku broda), jer to polako postaje deo grada koji pokusava da bude imitacija ulice " greha " na Skiatosu.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znam da si odlican poznavalac Sporada, ali ako hoces moj savet, bolje ti je da ides u " Ioniu " koji je nesto slabije kategorizacije ali se nalazi na mnogo boljem polozaju od " Aeolosa " .

Vodi racuna da je na 200 m od " Aelosa " jedan od najbucnijih nocnih klubova (nalazi se u obliku broda), jer to polako postaje deo grada koji pokusava da bude imitacija ulice " greha " na Skiatosu.

Pozdrav

I ja se slažem sa ovim.Ionia je u samom gradu,manje je bučna lokacija a meni lično Aelos ne izgleda mnogo bolje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi idemo 11 juna u Panormas regiju i ostajemo 10 dana apotom se selimo na Skijatos (15 dana).

Ja sam rezervisao / kupio kartu za trajekt u agenciji Kalodukas.

Nisam imao nikada problema sa trajektom, niti sam ikada rezervisao kartu unapred, medjutim za Skopelos ima samo jedan trajekt dnevno pa mi se ne ceka sutradan sledeci.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav

Mislim da je u većini agencija pravilo da ne možeš da promeniš rezervaciju za jeftiniji smeštaj od onog koji si već izabrao, ali ako bih menjala pre bih se odlučila za Panormos.

Inače, sećam se broda, ako baš bude gusto, moraćemo da primenimo pravilo: " Ako ne možeš da ih pobediš ti im se pridruži ! " :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da je u većini agencija pravilo da ne možeš da promeniš rezervaciju za jeftiniji smeštaj od onog koji si već izabrao, ali ako bih menjala pre bih se odlučila za Panormos.

Inače, sećam se broda, ako baš bude gusto, moraćemo da primenimo pravilo: " Ako ne možeš da ih pobediš ti im se pridruži ! " :bez-zuba:

Ja uvek glasam pre za Panormos, ako cete da imate kola na raposlaganju.

Upoznao sam prosle godine ljude koji su bili smesteni i u " Aelosu " i u hotelu " Ionia " i bili su jednako zadovoljni, ovi prvi su imali sobe koje gledaju ka brdu tako da nisu imali problema sa tom muzikom iz kluba u obliku broda.

Mi se jos uvek lomimo da li da budemo smesteni tamo ili u gradu, u zavisnosti da li ce biti vozaca medju nama.

Inace za one koji imaju istu dilemu, informacija da bi od kraja prve nedelje jula, trebalo da uvedu polazak busa iz pravca Glose preko Panormosa do grada oko 20h/mozda i u 22h.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Takodje, mislim da tu rezervaciju mozes bez problema da promenis (kada moze u " Kon Tikiju " , mozda i u " Kalodoukasu " .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo, danas smo definitivno zavrsili sve oko organizacije. Platili rezervaciju u Eliosu i trajekt Volos-Glosa-Volos. Putujemo 18. ili 19. jula, 21. jula na trajekt i 17. avgusta kuci. Ne mozemo da se nacekamo :D ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo, danas smo definitivno zavrsili sve oko organizacije. Platili rezervaciju u Eliosu i trajekt Volos-Glosa-Volos. Putujemo 18. ili 19. jula, 21. jula na trajekt i 17. avgusta kuci. Ne mozemo da se nacekamo :D ...

Jesi li platio rezervacije za karte ili karte za trajekt i gde si ,odnosno preko koga si to uradio?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26046
    Ukupno tema
    869152
    Ukupno poruka