neshoni

BISERI SPORADA - Skopelos, Alonisos...

2124 poruke u ovoj temi

Evo pridruzuje vam se jos jedan ljubitelj juna, moj omiljeni mesec za odmor, dug dan, nema guzve, cene povoljnije...ma milina... n060.gif .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo pridruzuje vam se jos jedan ljubitelj juna, moj omiljeni mesec za odmor, dug dan, nema guzve, cene povoljnije...ma milina... n060.gif .

Mi smo samo jednom bili u Septembtu na moru, ma lepo je i tada, medjutim moras u 5 da se spremas vec kuci. Ipak i osecaj da je vec kraj sezone i da je tu prodefilovalo ko zna koliko ljudi..

Ovako u Junu, tek je pocetak, svi puni energije, na plazi bogami i do 21:00 (tamo gde suncezalazi u vodu). Ma fenomenalno. Ja cekam 10.06. i odoh.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se bas radujem sto ima tako lepih opisa o raznim destinacijama u grckoj,tako da pozelis sve da ih obidjes od jednom,ne mozes da se odlucis...

I ja u junu planiram na Skiatos,i nimalo nisam razocarana sto sam posetila ovaj forum,tu mozes da pronadjes mnogo dobrih ljudi sa dobrim namerama da ti pomognu i usmere da li je to sto ti zaista zelis.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se bas radujem sto ima tako lepih opisa o raznim destinacijama u grckoj,tako da pozelis sve da ih obidjes od jednom,ne mozes da se odlucis...

I ja u junu planiram na Skiatos,i nimalo nisam razocarana sto sam posetila ovaj forum,tu mozes da pronadjes mnogo dobrih ljudi sa dobrim namerama da ti pomognu i usmere da li je to sto ti zaista zelis.

Da, isto tako delim misljenje sa tobom. Evo ja u drustvu slovim za expert za Grcku, kad medjutim ovde, cega sve ima i sta sam sve propustio.

E bas zbog ovih ljudi ovde i treba da se iznese sve sto znamo i sta smo sve videli, i lepo i lose, naravno.

A sto se tice odluke, u Grckoj, ma za sta god da se odlucite, jednostavno nema promasaja, to je sigurno. Ne ocekujte mnogo a dobicete puno.

Savet, menjajte iz godine u godinu destinacije (preporuka ostrva), inace u suprotnom preporucujem - BUDVU!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako u Junu, tek je pocetak, svi puni energije,

Ima juni jos jedan lep aspekt. Naime, meni svi na poslu kazu jao sta ces u junu, pa se onda vratis u BG po najvecoj vrucini, pa onda svi idu na odmor u julu i avgustu a ti jadna sedis u BG, tvoj odmor prosao... Medjutim, ja ucim od starijih, naucila mene jedna koleginica... Kad se mi vratimo sa odmora, svi ostali odu...nema guzve na poslu, sefova, direktora, mir, tisina... onda uzivamo u odmoru na poslu a115.gif .

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno. Meni je Juni najlepši mesec za odmor, i za Grčku, najduži dani, možeš da ostaneš na plaži do 7,8 uveče.

I more je taman kako treba,a ne onako kao pretoplo, kao bara, da ne možeš da se rashladiš kad udješ.....

Meni je ipak prva polovina jula idealan period za more. Tada sigurno ne moze da se desi da voda bude jos uvek hladnjikava (sem ukoliko nisi na zapadnoj obali nekog od Jonskih ostrva).

Isao sam na Skiatos 2 puta u periodu poslednje nedelje juna, prija zaista to sto jos uvek nema puno ljudi guzvi po tavernama, plazama, ali je i more jednom prilikom (doduse samo prvih 1-2 dana) bilo malko hladnjikavo.

Ipak, ljudi koji su prosle godine bili na Skiatosu su se kuvali vec polovinom juna sto na suvom sto u moru (takva je godina naisla).

Dakle, kraj juna i pocetak jula valja ostaviti za SKiatos (tamo guzve pocinju vec od 15/20.jula), a period posle za Skopelos i Alonisos.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma fenomenalno. Ja cekam 10.06. i odoh.

Blago tebi ! Ja moram da sačekam još čitava 4 dana, do 14.06. :D

Izmenjeno (Draganica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Blago tebi ! Ja moram da sačekam još čitava 4 dana, do 14.06. :D

Katastrofa!!! Jos 4 dana posle da cekas, a uuu....Zao mi je.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima juni jos jedan lep aspekt. Naime, meni svi na poslu kazu jao sta ces u junu, pa se onda vratis u BG po najvecoj vrucini, pa onda svi idu na odmor u julu i avgustu a ti jadna sedis u BG, tvoj odmor prosao... Medjutim, ja ucim od starijih, naucila mene jedna koleginica... Kad se mi vratimo sa odmora, svi ostali odu...nema guzve na poslu, sefova, direktora, mir, tisina... onda uzivamo u odmoru na poslu a115.gif .

To ne govori nikom. Pa to je tajna koja ne sme da se otkriva.

A posle kada se oni vrate, PUNI energije a mi kao pali sa nogu, pa ce da nas oni malo zamene i eto ti stize Nova godina, xe,xe...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To ne govori nikom.

e050.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

... Medjutim, ja ucim od starijih, naucila mene jedna koleginica... Kad se mi vratimo sa odmora, svi ostali odu...nema guzve na poslu, sefova, direktora, mir, tisina... onda uzivamo u odmoru na poslu a115.gif .

A tek u gradu u Julu i Avgustu, sve prazno, nema guzvi, ma.... ODVRATNO.

Izmenjeno (Mirko)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aaaa, pa ja ostavim uvek par dana da po mogucstvu ubegnem na jos jedan kraci odmor krajem avgusta kad se ostali vrate i zaborave da sam vec bila na odmoru, he, he a050.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U mom slucaju drugi deo odmora je uvek pocetkom septembra, ali vise za obilaske gradova i regiona sirom Evrope, nego za letovanje.

Za letovanje na moru u septembru, uvek imam utisak da jesen uskoro dolazi, jer je dan kraci (sto rece Mirko u 5-6 sati mora da se ide sa plaze), a cesto se omakne i po koji kisni dan. Sve u svemu, nije to to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima juni jos jedan lep aspekt. Naime, meni svi na poslu kazu jao sta ces u junu, pa se onda vratis u BG po najvecoj vrucini, pa onda svi idu na odmor u julu i avgustu a ti jadna sedis u BG, tvoj odmor prosao... Medjutim, ja ucim od starijih, naucila mene jedna koleginica... Kad se mi vratimo sa odmora, svi ostali odu...nema guzve na poslu, sefova, direktora, mir, tisina... onda uzivamo u odmoru na poslu a115.gif .

Jun ima još jedan veliki kvalitet...kada se vratite sa mora krajem juna, a svi se oko vas tek spremaju da krenu, hteli, ne hteli, počnete da merkate septembar. :bez-zuba: jun je lepši, nema zbora, iako sam ja već nekoliko puta išao i u septembru, i vreme je uglavnom dobro služilo. kao i mirko, ne volim previše vrućinu, pa mi i septembar dobro leži :bez-zuba: nisam još upisao kiklade, a red bi bio :bez-zuba: , a oni su taman za septembar...

malo smo odlutali od teme...veoma sam se naoštrio na sporade, pa ću poneku da dodam posle juna

pozdrav svima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka