Skorpijica

Italija-Francuska-Spanija

22 poruke u ovoj temi

Mojim prijateljima se nije dopalo.

Previse km za bus, prekratka zadrzavanja u usputnim gradovima, Loret (kazu) nista posebno. Ni mesto ni more.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kako da im se dopadne: išli svuda, nigde nisu bili (šta mu to dođe, 30 min/grad?). I sam koncept putovanja: ispadoše gradovi severne Italije tek nekakve usputne stanice za Barselonu?! What the fu..?

Alo, jedna ulica u Firenci, jedan kanal u Veneciji je kao 3 Barselone.

(doduše, svako ima svoje životne prioritete, odnosno ukuse). U jednoj Italiji je 70% Unesco World Hetitage site-ova, ostatak sveta 30% (zvanično. to italijani inače vole da citiraju).

I još jednom: kome su još potrebne agencije pored interneta? Sam organizuješ svoje putovanje za manje pare. Uz naravno par turističkih vodiča (Michelin green guide, Lonely planet...).

Ako baš hoćete agencijama, odnosno suviše ste lenji da se sami organizujete, evo preporučujem vam ovaj program Arhitektionskog fakuleta u Italiji koji je u postu ispod predložila Lidija. jeftino, a savršeno osmišljeno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I još jednom: kome su još potrebne agencije pored interneta? Sam organizuješ svoje putovanje za manje pare. Uz naravno par turističkih vodiča (Michelin green guide, Lonely planet...).

Lepo je to. Samo, ja nikad ne bih dobio vizu da ne idem preko agencije. Ni mnogi ljudi koje znam.

Izmenjeno (Nikola S.)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dobio bi kao što ja dobijem.

Za italijansku vizu prihvataju (kao što piše i na njihovom sajtu) rezervaciju hotela.

Bilo koji rezervacijski sajt (hostelworld, venere...) ti pošalje reservation confirmation i to je potreban i dovoljan dokument za vađenje vize.

barem je meni bio.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mojim prijateljima nije bilo dovoljno....

odbili su ih za vizu, spanci, i francuzi.... a kako da vade italijansku a idu u spaniju ili francusku avionom (mislim moze, ali neko nece da mulja...)

nije bas tako jednostavno... pogotovo ako im svaki put ostavljas po 35e (a bice 60 od nove godine) a nemas pojma da li ces proci...

moram priznati, iz licnog iskustva, da su italijani ok...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Ni mojim prijateljima nije bilo dovoljno.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

presrecan sam sto sam nasao ovaj forum. Pozdrav od jednog ljubitelja putovanja!!!

Sto se tice ture, tura je ok, u svakom slucaju, ali je preterano cimanje. Isao sam na slicnu turu 1998 godine, isto je bio u pitanju bus, i jedino nismo isli u Spaniju ali smo obisli sever Italije i jug Francuske. Tad sam bio mladji pa mi nije bilo bas veliki problem, ali u svakom slucaju bas je cimanje toliki put busom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka