matori61

Kampovanje u Grčkoj

107 poruka u ovoj temi

Mi godinama kampujemo u Grckoj u blizini planine Olimp. Cene su prihvatljive i želimo da naše iskustvo sa kampovanja podelimo sa vama!!! Kamp se zove EVRIDIKI. Evo i linkova sa videom i fotografijama iz kampa:

http://rapidshare.com/files/175151531/Kampovanje_u_Grckoj_kod_Olimpa.part1.rar.html

http://rapidshare.com/files/175173675/Kampovanje_u_Grckoj_kod_Olimpa.part2.rar.html

http://rapidshare.com/files/175184636/Kampovanje_u_Grckoj_kod_Olimpa.part3.rar.html

Izmenjeno (matori61)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mogu da verujem!

Ja sam sa mojim roditeljima nekoliko godna bio bas u tom kampu.

Bas bih voleo da vidim slike kako sada izgleda.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci Nikola i u tebi cuci kamper,nisam to do sad shvatila,pa....sta se ceka?Kamperi ...omasovimo se. :D Ja ne uspevam da vidim ni fotke :uplakani: Mi smo letos posle Sitonije boravili 5 dana u toj oblasti i obisli neke kampove ali u poredjenju sa Kalamitsijem su nam se ucinili prilicno oskudni,ali bih volele da vidim i ove fotke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ovaj kamp je prilicno oskudan,ali je i cena (12evra po danu za celu porodicu) :D jako prohvatljiva. Ja sam moju kamp-prikolicu ostavio dole na cuvanju za 100evra godisnje. Postavio sam video od 1.5min. i fotke.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Majo, nekad, ne znam kakav je sada...Evridiki je bio ne oskudan, nego tuzno oskudan. Odes pored u tu Gritsu66, valjda se tako zvala, koja je opet nista posebno, ali se osecas kao da si u Hiltonu. U Evridikiju si imao samo da kupis hleb, mleko (obicno i cokoladno) i cigarete. Mi smo se silom prilika zbog mog oca igrali kampovanja jer smo svi dozivljavali nervne slomove trazeci smestaj prvog dana po dolasku u Grcku, godinama (nekad nije bilo agencija ko sada, nego krenes pa trazis)...Svake godine drama, svake godine polazio u kola, da ode iz Grcke i nikad se ne vrati, svake godine zaklinjenje da SLEDECE godine nece vise...i onda ti je kamp dosao kao resenje, uvek ima mesta.

Verujem da sada ima i boljih i sredjenijih i da moze da bude zanimljivo.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ekstra!!!!!!!!!! Ja i moja porodica bi bas voleli da kampujemo ali o tome nista neznam!!!! Na kom sajtu mogu da se informisem?? Sta se tamo dobije a sta treba da se ponese???? Koje su cene odprilike???? POZDRAV!!!!!!!!!! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa evo da se uclanim i ja u klub kampera :bez-zuba:

Ove godine sam prvi put kampovala, ali su sa nama isli i stari kamperi koji su nam dosta pomogli i uputili. Odmah da vam kazem da u koliko se odlucite za jeftin kamp odmah znajte da je i oskudan, da toaleti sigurno nisu najbolji sto se tice sredjenosti mada je meni vazno samo da je cisto.

Ove godine je bilo osam dana u kampu Meltemi na Peloponezu cena 21e za dvoje, sator, auto, struja, kamp je super sredjen i sadrzajan kao sto sam i pisala. Posle toga smo otisli ispod Olimpa u kampu Hellas, cena 15e za dvoje i odmah se primetila razlika, wc je sva sreca cist ali zato se vidi da je sve vec odavno dotrajalo.

ono sto je meni najvise smetalo to je red koji se sprovodi u kampu, na sta morate da vodite racuna. U kampu Hellas su izuzetno liberalni, pa tako u pola noci morate da se svadjate sa koje kakvim budalama jer ne mozete od njih da spavate. Zato svima kazem da kampovanje nije za svakoga, jer sam upravo imala osecaj da je pola tih ljudi kapovalo ne zato sto to voli nego zato sto je jeftino, a o redu u kampu i pristojnosti nemaju pojma, oni su samo dosli da sa drustvom za male pare letuju.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovakve Quechua satore su imali francuzi do nas u kampu. Mogu samo da kazem da su ekstra, jedan ogroman sator i tri manja su sklopili za cas, bez ikakve muke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta sve treba porodici za dobro kampovanje? nikad to nismo radili i sad nesto smisljamo, sta , kako, krenes sa satorom pa gde stignes, jel mora da se razervise......joj. help....please....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na podforumu -Halkidiki-Sitonija imas temu Kampovanje Kalamitsi .Nije sto je moj muzbez-zuba.jpgzaljubiska.jpg, al bas je dosta napisao o kampovanju.Mislim da ces naci odgovore na mnoga pitanja.stidljivko.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Da li može neko da me posavetuje?

Prijatelj i ja planiramo na more u Grčku kolima,imamo šator i svako bi poneo po 500 eur-a.Naravno da bi iz N.Sada poneli i domaće rakije,čisto da malo uštedimo! Plan nemamo,idemo da ludujemo oko 5 dana a drugih 5 dana bi bili oko Haniotija jer su mi tu kumovi.Prijatelj je nekoliko godina uzastopno krstario grčkim ostrvima i pričao mi je o njima.Ja bi imao želju da se spustimo i do Atine a da trajektom bez kola provedemo na Mikonosu barem 2-3 dana a da zatim krenemo prema Volosu i da na isti način budemo na Skiatosu. Da li je to izvodljivo sa 1000 eur-a?

Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao Drugari!

Odlucio sam da ove godine probam da krenem u avanturu kolima po grckoj gde bi obisao nekoliko lepih mesta prvenstveno oko Soluna, halkidikija i dole ka Volosu, a takodje mi je interesantna i Lefkada. Naravno plan je da idem kolima i da nadjem jeftine kampove ( idem sam ili sa drustvom ako se dogovorimo ) Pronasao sam dva kampa na jugu Lefkade za sad, a ne znam sta sve ima u delu od Soluna ka Volosu i Kasandri. Nesto po stilu i po cenama Ade Bojane. A recite i ako ima neki free kamp.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima jedan ispod Olimpa i ima jedan na kraju prvog prsta (kod mesta Paliouri) ili po nashki Paljuri... medjutim oba su solidno skupa i kad sve saberesh dodje skuplje nego apartman. Opet zavisi koliko ljudi boravi, sta prijavljujesh i sta od usluga trazish od njih (struja voda itd)

Ortak je ustedeo jer nije uterivao kola unutra vec na parking ispred kampa (morao je da pesaci oko 400,500m do kola:)), ali je "prijavio decu", a sledece godine nije, i poslo mu je za rukom pa je ustedeo solidnu kintu :)

On je naravno prijavio samo svoju prikolicu.

 

Dzabe neces naci u kampovima koji ti daju parking/struju/vodu/wc/tus ciste ga izbacuju djubre itd...

 

Ima jos jedan u toj regiji ali da me ubijesh ne mogu da se setim gde i tu je bilo da se iznajme kamp kucice ovakve i onakve ali su cene bile solidno visoke pre 2 godine.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sator, a? Mislim da onda pitanje o delu sezone nema mnogo smisla, jer cete imati pristojne cene u bilo koje vreme. Iako kampovi na Mikonosu (mycamp.gr i paradise-greece.com) i za satore moraju da imaju cene koje ce da budu drugacije (na gore) u odnosu na ostala ostrva. Nemam iskustva sa putarinama i potrosnjom goriva, pa predlazem da probate da vidite kojim tempom otice novac dok ste gore na severu kod kumova. Ako je sve u razumnim granicama onda se otisnite i na Mikonos, pa onda opet premerite budjelar. I tako do Skiatosa. Ako nemate plan onda mora ovako pazljivo, ali u svakom slucaju mislim da ce vam za tih dvadesetak dana to biti dovoljno novca.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka