matori61

Kampovanje u Grčkoj

82 poruke u ovoj temi

Uzivala sam citajuci ovu temu.

Ja i muz vec dugo razmisljamo o kampovanju i imamo veliku zelju ali jos uvjek nismo skupili hrabrost.

O kupovini kampera jos nema govora, ali o satoru i ostaloj opremi planiram da se detaljnije raspitam i mozda iduce ljetovanje odlucimo.

Koliko minimum dana ste kampovali? Isplati li se ici na 7 dana?

Recimo ako bi ponovo uspjeli u augustu odvojiti par dana za odmor...Sad imamo vec rezervisan juni.

hrabrost?  muz 60 , ja 52 , upravo smo stigli sa Sitonije i veliki smo ljubitelji kampovanja od mladosti... Ako ste iz Beograda i okoline ,pozivam vas u nasu karavelu da probate..Kamper je u prirodi Lipovica , Ako jos neko zeli gratis probu nek se javi na PP

IMG_20170625_145938.jpg

Izmenjeno (VWT3)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo. Ja sam MIlan , i tata i muz sam u petoclanoj porodici sa troje dece. Kampovanje poznajem od ranog detinstva pa sve do danasnjih dana,deca i zena  vole kanpovanje,naravno i ja.  Letujemo godinama u,omiljenoj nam Grckoj. letovali smo u glavnom po apartmanima i menjali mesta po Grckoj. Nase letovanje,odlazak na more,morao je da bude dvadeset dana,od kad sam ozenjen to je tako. Dok su deca bila mala letovali smo u septembru i to je bilo lako izvodljivo i dostupno,deca posla u skolu i sad to nam predstavlja ozbiljan,novcani,problem.Svake godine je sve skuplje i skuplje,sve nam vise novca treba. NOsen takvim problemima poceo sam da mastam o kupovini kamp kucice i i da se ta ista kamp kucicA OSTAVI U Grckoj,u kampu ili kod ljudi koji to cuvaju tokom cele godine. Oni koji opravdavaju skupocu kampova nisu u pravu,bar ono sto su pisali po raznim forumima. Voleo bih da pocnemo da pisemo o kanpovanju koje je dostupno za nas Srbe. Viise volim kampove nego kampovanje na divlje,a nisam protivnik kampovanja na divlje. Kad kazem DOSTUPNO ZA NAS SRBE mislim da odemo u kamp provedemo 20-30dana za 1000e. Mozda zvuci nemoguce,ali hajde da vidimo kako stoje stvari? Prosle godine smo uplatili preko agencije 15nocenja,a krenuli smo pet dana ranije da bi probali kako izgleda kampovati u Grckoj,nije bilo lose mada bi sada sve bolje i oranizovanije. Kampovali smo na Sitoniji u napustenom kampu Achalada kod Sartija.(na divlje) Nedostajao mi je wc koji je u obliznoj luci postojao,ali...Sve u svemu zanimljivo iskustvo. Dakle narode da vidimo kako stoje stvari. Ima li neko nekakva iskustva nevezano za oblast u Grckoj,samo da je povoljno,pristupacno?

Pozdrav Milance, nije cena ta koja je presudna da se kamperi odluce da kampuju. Ako ti je cena prioritet predlazem Ouzoni Beach Nea Moudania sator i mali reso. Kod njih je struja ukljucena u cenu. Dva su ksmpa jedan pored drugog AOuzoni beach, i Ouzoni beach.ouzoni smo bili prosle god

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav kamperima,

Zajedno sa suprugom kampujem godinama. Zanimljivo nikada na letovanju na moru, a zašto - nemam pojma.

Pecaros sam i zaljubljenik u prirodu. Kampujem, vec 15-ak godina u kontinuitetu po mesec dana na divljim jezerima, bez struje i drugih pratecih sadrzaja koje poseduju moderni kampovi. U skladu sa tim, opremljen sam sa izuzetnim satorom( velikim i kvalitetnim) i svom neophodnom opremom.

Zato mi nije bas jasno da tu svu skupocenu opremu ne koristim i za odlazak na more. Za sledecu godinu prvobitno smo razmisljali o campu Vasiliki (Lefkada), ali nam je smaranje da se svaki dan cimamo do neke plaze. Zbog blizine plaze (a slična voda) razmisljam o kampovanju u blizini Parge, gde se pominju dva kampa:Valtos i Lichnos. Shvatili smo da je Lichnos blizi moru, ali je dalje od Parge.

Nisam opterecen kvalitetom pratecih sadrzaja, jer kako napisah, kampujem i u divljini. Pre svega me interesuje kamperski prostor, sveukupni ambijent i blizina lepe  jonske plaze.

Ima li neko iskustva sa ta dva kampa, prijala bi preporuka i misljenje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Birajući kamp u blizine Parge, bila sam u istoj dilemi.Ako bih se odlucula za tu regiju, dala bi prednost Lihnos kampu. Lepsa je plaza

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li pomoc oko kamping prostora Melissi na Sitoniju, izbrao smo taj kamp i idemo za prvi put ove godine na kampovanje sa nasi sator i dvoje djece...hvala na vasi sugestija

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Evo svežih informacija iz kampa Poseidon Beach u Paralia Panteleimonas. Mi inace već godinama letujemo u kampu Marmaras kod Neos Marmarasa na Sitoniji s tim sto par dana pre ulaska i kamp volimo da probamo free kamping. Ove godine smo jedan dan parkirali prikolicu pored plaze u Olimpic Beach-u, extra je sto su tusevi na 50m i sto je velika plaža ali nam nije odgovaralo sto je šetalište do Paralije uz plazu pa nam je gomila ljudi defilovala pored prikolice i užasno je bilo vruće i bučno na betonu. Posto u nas kamp ulazimo tek 18-og odlucili smo da tih par dana ipak udjemo u neki kamp u toj regiji. Stali smo da pogledamo par kampova i na kraju smo se odlucili za kamp Poseidon Beach. Na recepciji su nam rekli da sami izaberemo parcelu, tako da smo izabrali jednu bukvalno na 20m do plaze. Ceo kamp je u zelenilu i prirodan hlad je na svakoj parceli. Tople vode ima stalno i ne placa će dodatno( ne znam da li je ta naplata samo u sezoni), solidno je cisto i uredjeno. Dobili smo šifru za wi fi koji je sjajan. Cene su više nego pristojne, 5€ za odraslu osobu,  2,5€ deca preko 4 god, 7€ prikolica i čini mi se 4€ struja, s tim sto mi struju ne koristimo jer imamo solarnu ploču. Tako da će za nas 5-oro, dan izaći oko 25€ sto je po meni bas ok.

F0187B22-98F0-4E35-99AB-012506D96CEF.jpeg

6C36B4D0-9057-4CBF-8E2A-657AF445818E.jpeg

461B9880-6880-4BDF-B089-FA7ABBC5A142.jpeg

Izmenjeno (Tanja_NS)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi kamperi, 

Zelela sam da pitam da li je neko kampovao u Pitsoni kampu  i kakvi su vam utisci? 

Takodje, koji biste kamp na Tasosu preporucili? Da li je Golden Beach pre bucan u julu i avgustu. Videla sam neki novi kamp koji se zove Golden Village na Tasosu i izlgeda prelepo + cene su jaaaako povoljne jer im je ovo prva sezona pa imaju popust zbog otvaranja. Medjutim, nalaze se 600m od plaze. Pianje za iskusne kampere: da li je to mnogo? 

Hvala Vam unapred na pomoci i na iskustvima koje delite sa svima. 

Ziveli kamperi :-)

Pozdrav

Mirjana

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25910
    Ukupno tema
    863038
    Ukupno poruka