matori61

Kampovanje u Grčkoj

82 poruke u ovoj temi

Пантелеимон. Куцај у Viamichelin.com "Paralia Panteleimonos" или "60065 Panteleímonas". Или, рецимо да су ти ово координате: 40° 0'40.75"С и 22°35'40.25"И.

Уживај.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko kampovao u Asprovalti ili Nea Vrasni? Kakvih kampova ima i gde se tacno nalaze- ako ih ima uopste...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jao,sta sve nece izmisliti,super stvar :D .Ove godine smo kampovali na Halkidikiju(Sitonija)i upoznali coveka iz Sikije koji cuva na svom placu kamp prikolice za simbolicnih 120 evra godisnje.Zavrsis letovanje,on ti je odveze na plac i sledece godine mu se samo javis i kazes kada dolazis i u koji kamp,i prikolica te ceka tu.On cak radi i neke sitne popravke(ako pukne guma,on promeni i sl.).Puno Grka kod njega ostavlja prikolice,i cak ih i ne registruju,jer nema potrebeJos samo da kupis prikolicu i uzivas.A gde pomenu Brako,evo naleteh na jedan oglas,pa pogledaj.

http://campingclubbe...?pid=7452#p7452

Da taj čovek čuva prikolice i one visoke kombinovane frižidere/zamrzivače. Vlasnici prikolica ih ne registruju, a nemaju ni kuku. Ponekad su prikolice kupljene u samom kampu (od Nemaca polovne). Kad se spremaju da dođu u kamp nazovu čoveka i on im doveze prikolicu.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uzivala sam citajuci. 

Ja nikada nisam kampovala ali smo ja i muz dosli na ideju da se raspitamo kako to funkcionise i ako bog da sebi sledece godine kupimo jednu manju prikolicu.

Da li su dozvoljeni ljubimci u svim kampovima ili to zavisi od same politike kampa?

Citajuci forume stekla sam utisak da su to cela naselja. Da li u okviru kampa ima i brze hrane, neki kafe?

Uz samu prikolicu mozemo ostaviti i auto ili se onstavlja na drugom parkingu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svaki kamp ima svoju politiku u vezi sa ljubimcima,pa pogledajte na netu,pre nego sto krenete,a to se odnosi i na restorane u kampu.Auto ide unutra,placa se posebno,osim u pojedinim kampovima koji zahtevaju da auto bude na posebnom parkingu-sto je izuzetak i retko se vidja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

ja sam verovatno najnoviji I clan foruma. Unapred se iyvinjavam ako sam na pogrsnom mestu clanovima I moderatorima, Jos uvek pokusavam da se snadjem na forumu.

Uglavnom, voleo bih da mi neko pomogne u sledecem. Pokusavam vec duze vreme da pronadjem neki od kampova u Grckoj gde bih mogao da postavim stacionarnu prikolicu I da tu ostane tokom cele godine. Ako iko moze da mi pruzi bilo kakvu informaciju unapred sam zahvalan.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Grčkoj ima sigurno preko 500 kampova, i skoro svaki ima svoj sajt ili ima neki kontakt na nekom drugom sajtu.Odaberite regiju gde biste kampovali i pošaljite mailove kampovima u toj regiji, i svi će vam odgovoriti.

Ja sam konkretno pre par godina video kako jedan naš čovek ostavlja svoju prikolicu u kampu Dessimi beach na Lefkadi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam kakva je procedura oko postavljanja prikolice ali mogu da vam preporucim zaista lep i, cini mi se, Srbiji najblizi kamp Agianis, kod Makrigialosa. Mi smo tu prespavali proslog leta u hotelu, u okviru kampa, a ima sve sadrzaje (prodavnicu, restoran, bar, bazen, lepu plazu...). Imaju i svoj sajt pa ih kontaktirajte.  

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima.
Putujemo u julu, planirali smo 10 dana apartman i još nedelju dana da se švrćkamo, pa me zanima ako stanemo usput na nekoj lepoj plaži i odlučimo da prespavamo tu (ništa šator, vatra i sl, samo vreće za spavanje) da li Grci kažnjavaju? Pitam za svaki slučaj, jer se ne bismo vezivali za kamp mesta.

Unapred hvala :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Putuj slobodno i ne brini. Neznam gde planiraš da letuješ ali na Halkidikiju postoji xy plaža na kojima postoje divlji kamperi i niko ih ne dira. Tako da, ponesi ne samo vreće već i šator i opremu.

Izmenjeno (nole73)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru. Inace, putujemo na Eviu, u Pefki i uz to malo Pilion, malo Olimp, malo Solun i obavezno Meteori. Imamo mala kola, Ford Ka, ali je dobar, jedino sto ne mozemo mnogo da ponesemo, pa ce sator verovatno sacekati drugi put :-)))

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos jedno pitanje, u vezi cena u kampovima u Grckoj, posto smo i te legalne razgledali, s ne samo divlje plaze. Ako pise sator npr 7e, a automobil 3e - to se sabira? I jos sam videla "overnight stay adult" i isto za decu. Cene su 8 i 4.5 evra. 3e za auto po danu mi je ok, ali za 2 dece i 2 odraslih po toj logici kosta koliko i apartman. Kako se uopste placa kamp, odnosno kako se racunaju cene boravka?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve se sabira,

ali uvek ostaje direktan razgovor sa gazdom kampa, koji to obično malo zaokruži, naravno gde to može, zato se uvek bira manji kamp gde viđaš gazdu svaki dan , a ne recimo Thalata ili slična industriska kamp mesta.

Što se tiče cena, kamp nije alternativa i konkurencija studijima ili apartmanima, to je drugi vid letovanja, tako da se to ne upoređuje na taj način.

Prošle godine na Pelionu, otac i sin u šatoru, došli sa starim Fordom K-a, a na Fordu nemačke table, recimo takvi ljudi ne verujem da bi došli i proveli letovanje u nekom studiu.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim vas, u kom kampu na Pelionu ste letovali?Zanimaju me iskustva

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posle obilaska Sikia i Hellas kampa, mi smo odabrali Helas kamp, upravo iz tog razloga što smo u Hellasu razgovarali sa gazdom, a u Sikija kampu sa tetkama sa recepcije koje gledaju u cenovnik i nema pogađanja, a i Hellas kamp je bolji od od Sikia kampa bar za moje shvaćanje kampovanja, jer Sikia kamp je je suviše fensi  i skroz je uzbrdo-nizbrdo, kao uostalom i ceo Pelion.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25910
    Ukupno tema
    863038
    Ukupno poruka