matori61

Kampovanje u Grčkoj

107 poruka u ovoj temi

Za ljubitelje divljeg kampovanja plaza Halkida ostrvo Agistri.Iz Egine pola sata brodom..

IMG-d9300d84fa5eaa13189d8a0538e304a1-V.jpg

Izmenjeno (sandraivlada)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, imam pitanje za kampere. Dakle, htela bih sa suprugom i detetom da zakampujem na divlje na nekoliko plaza (svaki dan druga plaza) duž Peliona pre nego sto stignemo do uplacenog smestaja. Sta mi savetujete? Da li i u kojoj meri ima policije? Birali bi smo one neuredjene plaze naravno. Svaka sugestija je dobro dosla osim onih da odustanemo.. Hajde dajte nam smernice kako da to najbolje izvedemo :) Hvala!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A na PLF formularu ćete napisati adresu smeštaja.... koju? I od kog datuma? 

Žao mi je da vam kvarim entuzijazam, ali ova godina nije baš za takvo vežbanje. Srećno. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

A na PLF formularu ćete napisati adresu smeštaja.... koju? I od kog datuma? 

Žao mi je da vam kvarim entuzijazam, ali ova godina nije baš za takvo vežbanje. Srećno. 

E blago meni...e pa nek ste mi rekli ni na kraj pameti mi nije PlF formular..kao racunam idemo na more, zbogom korono, sve po starom ide... Onda, izvinjavam se na nepromisljenom pitanju ponela me euforija. Hvala na odgovoru :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

A na PLF formularu ćete napisati adresu smeštaja.... koju? I od kog datuma? 

Žao mi je da vam kvarim entuzijazam, ali ova godina nije baš za takvo vežbanje. Srećno. 

E blago meni...e pa nek ste mi rekli ni na kraj pameti mi nije PlF formular..kao racunam idemo na more, zbogom korono, sve po starom ide... Onda, izvinjavam se na nepromisljenom pitanju ponela me euforija. Hvala na odgovoru :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slažem se da ova godina nije za neki avanturizam, pogotovo ako neko putuje sa decom.

Ali (uvek to famozno ali)!  :)

Pitam se koja će služba da kontroliše adrese koje su navedene u PLF obrascu?

Ko nema rezervisan smeštaj, navede bilo koje mesto i adresu i to je to.

Samo neka pazi da se to mesto nalazi u Grčkoj. :plez:

Zvuči glupavo, ali prolazi. :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

"A na PLF formularu ćete napisati adresu smeštaja.... koju? I od kog datuma? 

E blago meni...e pa nek ste mi rekli ni na kraj pameti mi nije PlF formular..kao racunam idemo na more, zbogom korono, sve po starom ide... Onda, izvinjavam se na nepromisljenom pitanju ponela me euforija. Hvala na odgovoru

 

 

na PLF obrazacu:

• Ako boravite u  više mesta  navedete prvo mesto u kom ćete biti minimum prvih 24h

• U polje za adresu ( ulicu i broj letovališta ,hotel ,vila)  dovoljno da upišete naziv letovališta.

• Datum, je datum ulaska u Grcku

 

 

Pozdrav svima, imam pitanje za kampere.  na divlje na nekoliko plaza (svaki dan druga plaza)  Da li i u kojoj meri ima policije?

ITD.......

To ne ide tako.

pozz od iskusnog kampera na duge staze.

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav. Jel ima nekog od kampera na Halikidikiju? Kakvo je stanje po kampovima što se tiče popunjenosti? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poštovanje, molim za preporuke kampova na ostrvima (svim mogućim), jonskoj obali i Peloponezu. Jedini kriterijum najviši mogući nivo higijene. Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moje leto 2021 god.

Turska + Grčka ukupno tri meseca boravka.

 

Grčka

Tehnologija letovanja: " Free Camping Spots in Greece"

Dužina boravka : Mesec i po dana.

 

614adb9944c88_Screenshot(259).png.dbc167

 

 

Turska

Tehnologija letovanja: " Free Camping Spots in Turkey "

Dužina boravka : Mesec i po dana.

614adca4c4ce4_Screenshot(258).png.271aa5

 

 

 

 

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

@VanLife

Napisi malo opsirnije o tom "divljem" kampovanju, ako te ne mrzi:). Jeste li imali sator ili kamper? Sa kamperom ili vanom mislim da je jednostavnija situacija. :neznam:

Da li neko kontrolise, savet na sta treba obratiti paznju i sl. Ja bila gotovo resena da probamo bar na dve noci  :sator:tako nesto ove godine pa sam ipak odustala, bili oni silni pozari prethodno te sam se  plasila  da ce  mozda   poostriti kontrole.   I mislim da sam donela dobru odluku jer u delu Peloponeza gde smo letovali ne videsmo ni jedan sator na divlje, a obisli smo gomilu izolovanih mesta. Prethodnih godina ih je bilo svuda i na Limnosu, Eviji, Skirosu, Sitoniji..

Nemamo iskustva a imamo opremu i zelju. Videla sam na Peloponezu sad u septembru da ide patrola policijska i upozorava kampere da se sklone. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

@VanLife

Napisi malo opsirnije o tom "divljem" kampovanju, ako te ne mrzi:). Jeste li imali sator ili kamper? Sa kamperom ili vanom mislim da je jednostavnija situacija. :neznam:

Da li neko kontrolise, savet na sta treba obratiti paznju i sl. Ja bila gotovo resena da probamo bar na dve noci  :sator:tako nesto ove godine pa sam ipak odustala, bili oni silni pozari prethodno te sam se  plasila  da ce  mozda   poostriti kontrole.   I mislim da sam donela dobru odluku jer u delu Peloponeza gde smo letovali ne videsmo ni jedan sator na divlje, a obisli smo gomilu izolovanih mesta. Prethodnih godina ih je bilo svuda i na Limnosu, Eviji, Skirosu, Sitoniji..

Nemamo iskustva a imamo opremu i zelju. Videla sam na Peloponezu sad u septembru da ide patrola policijska i upozorava kampere da se sklone. 

Moji drugovi pre par godina kampirali na Orange beach ali su bili uhapseni i su prenocili u stanicu i platili kaznu a mogli bi i i zatvor cini mi se

Ove godine video sam dosta divlje kampere na Sitonije jer ima puno “sakriveni” mesta ali najverojatno dobro se poznati oni koji kontroliraju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde ste kamperi jel se planira putovanje? Mi smo ove godine u dilemi oko par kampova u olimpskoj regiji ili da se otisnemo južnije. Kakva su vaša iskustva?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari kamperi, ima li vas trenutno u nekom kampu i možete li da podnelite iskustva i utiske?

Mi sledeće nedelje planiramo da se otisnemo u jonsku regiju ali još nismo odabrali kamp.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari kamperi, ima li vas trenutno u nekom kampu i možete li da podnelite iskustva i utiske?

Mi sledeće nedelje planiramo da se otisnemo u jonsku regiju ali još nismo odabrali kamp.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka