jerotije_legenda

Automobilom na Lefkadu

1287 poruka u ovoj temi

A fiat 500?

Fiat 500 je vec korektniji i u njega se ugrađuju motori iz punta, ali ako je rentakar u pitanju doplatite malo i uzmite komfornije vozilo. 

Izmenjeno (Djilas.M)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bi mogao neko da objasni put do Lefkade preko Bugarske?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nabolje pogledaj na google maps i nadji putanju koja ti odgovara,a ima i dosta na forumu pisano o tome. Samo malo potrazi.

Ovo je put od naplatne rampe Batocina(kod Kragujevca) - Lefkada preko Bugarske 

Batocina-Lefkada

Ima vise puteva od mesta Ioanina do Lefkade pa je najbolje da sam odaberes kuda ces da ides. Zbog toga ti kazem da potrazis na forumu ,puno je pisano o svim putevima.

Izmenjeno (Acika1)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I jeste i nije pisano o putu preko Bugarske, uglavnom zastarele informacije jer su se putevi izgradili, vinjeta-putarina, na koji gr.prelaz i većina objašnjenja je tamo za Tasos, slabo sam našao za Lefkadu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Realno gledajuci mape onda za Jonsku obalu granicni prelaz Kulata pa u Grcku prema Seresu do obilaznice oko Soluna, onaj drugi krug oko Soluna tj autoput i nastavis samo ka Atini i iskljucenje za Kozani i Veriju (kao kada bi iz Mkd dosao). 

Vinjetu za Bg i cene imas na 

https://web.bgtoll.bg/

platis oniline, dobijes potvrdu na mail odstampas za ne daj Boze.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel bi mogao neko da objasni put do Lefkade preko Bugarske?

Ako ti nije kasno sutra Alvirko u emisiji prikazuje put preko Bugarske s tim sto on putuje na Tasos, ali mozda moze da se pokupi neka korisna informacija. Mi smo planirali na Lefkadu od 1. jula sad ce mo videti sta ce biti dal preko Bugarske ili Makedonije il ce nam mozda sve zatvoritin. Nikad neizvesnija situacija kod nas po pitanju letovanja.Evo bas sad pisemo agenciji da koliko toliko imamo neki uvid :neznam:

Imam i ja jedno pitanjce posto nikada nismo isli preko Bugarske u Grcku znadm da je obavezna vinjeta ali ne znam da li je potrebna i medjunarodna?

Izmenjeno (slavuj)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Srecan put,lepo vreme ,toplo more i lep provod zelimo !

P.S. Ocekujem slike na viber .Oone od prosle godine su izbledele :D 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala lepo! Evo upravo postigli dogovor sa maloletnim delom putnika da sutra krenemo što ranije. Možda već oko 8 ?

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako ti nije kasno sutra Alvirko u emisiji prikazuje put preko Bugarske s tim sto on putuje na Tasos, ali mozda moze da se pokupi neka korisna informacija. Mi smo planirali na Lefkadu od 1. jula sad ce mo videti sta ce biti dal preko Bugarske ili Makedonije il ce nam mozda sve zatvoritin. Nikad neizvesnija situacija kod nas po pitanju letovanja.Evo bas sad pisemo agenciji da koliko toliko imamo neki uvid :neznam:

Imam i ja jedno pitanjce posto nikada nismo isli preko Bugarske u Grcku znadm da je obavezna vinjeta ali ne znam da li je potrebna i medjunarodna?

Ako nije kasno, medjunarodna dozvola Vam nije potrebna, srecan put i lep provod...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam stigao u nedelju i jedno zapažanje, putovali smo noću i niko nam ništa nije tražio!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895453
    Ukupno poruka