jerotije_legenda

Automobilom na Lefkadu

1291 poruka u ovoj temi

Google offline mapa me dovela do Lefkade sasvim precizno autoputem

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako naci automehanicara na lefkadi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kako naci automehanicara na lefkadi

Pitaj u smetaju gde si ili procunjaj pesaka na izlazu iz grada ka AG. Nikitasu ali pre raskrsnice da izadjes na magistralu video sam par servisa deluju ozbiljno opremljeni e sad kakvi su majstori ne znam. Mada Grci generalno i nisu neki majstori. Nadam se da nije ozbiljniji kvar... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kako naci automehanicara na lefkadi

samo ukucaj cozy apartment, servis je tu 

 

B3B12FCC-3872-46EE-988E-8E7612F474C7.jpeg

EFD0BD42-6316-49D3-BC64-9202033E4457.jpeg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uuuu, to je baš zlu ne trebalo...Komšiji iz smeštaja alarm zablokira na Katizmi auto. Šlep od Katizme do Agios Ioannisa, kako je rekao 100 eura, a to je nekih 20-ak km. Isti taj ga je odšlepao i do Lefkasa sutradan i majstor tamo nije mogao da uradi ništa. Uhvatio ga je vikend i onda, tek u ponedeljak do Preveze šlep 130 eura, i auto je tamo ostao. Uspeli  su da otključaju auto i sutradan je otišao po njega, opet dodatni trošak. Majstora je platio oko 40 eura. Za to vreme 2 dana rentirao auto za 110 eura. Mislim da sam dobro upamtila sve cifre koje je pominjao, ali svakako su takve da se čoveku zavrti u glavi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Uuuu, to je baš zlu ne trebalo...Komšiji iz smeštaja alarm zablokira na Katizmi auto. Šlep od Katizme do Agios Ioannisa, kako je rekao 100 eura, a to je nekih 20-ak km. Isti taj ga je odšlepao i do Lefkasa sutradan i majstor tamo nije mogao da uradi ništa. Uhvatio ga je vikend i onda, tek u ponedeljak do Preveze šlep 130 eura, i auto je tamo ostao. Uspeli  su da otključaju auto i sutradan je otišao po njega, opet dodatni trošak. Majstora je platio oko 40 eura. Za to vreme 2 dana rentirao auto za 110 eura. Mislim da sam dobro upamtila sve cifre koje je pominjao, ali svakako su takve da se čoveku zavrti u glavi...

 

Ovo je više univerzalno, ali nije loše imati pomoć na putu koja košta oko 2500,00 RSD i uključuje šlepanje itd. Ja je uzima svake godine za svaki slučaj.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Ovo je više univerzalno, ali nije loše imati pomoć na putu koja košta oko 2500,00 RSD i uključuje šlepanje itd. Ja je uzima svake godine za svaki slučaj.

Jeste dobra stvar ali opet mozda je to bolje cuvati zlu ne trebalo ako je potrebno da usled kvara sklonite auto sa autoputa, jer tek bi tu sledilo dranje koze. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta mislite o putovanju smartom na lefkadu?Znam da je gradski auto ali me zanima misljenje kako bi se ponasao na otvorenom putu.Znaci treba da predje 1000km u jednom pravcu.U pitanju je benzinac.Da li je neko putovao do sada?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odgovor na to pitanje bolje potrażite na nekom forumu o automobilima. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sta mislite o putovanju smartom na lefkadu?Znam da je gradski auto ali me zanima misljenje kako bi se ponasao na otvorenom putu.Znaci treba da predje 1000km u jednom pravcu.U pitanju je benzinac.Da li je neko putovao do sada?

na auto nista nece mu biti al boze moj i golf moze da se pokvari 

ja mislim da vama bice vise muka a i neznam gde cete bagaz da stavite:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Unutra ima bas dosta prostora,stanu dva velika kofera,nego sam pitala jer je na njemu max brzina 160km/h.

Da li ce makedonija otvoriti granicu?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sta mislite o putovanju smartom na lefkadu?Znam da je gradski auto ali me zanima misljenje kako bi se ponasao na otvorenom putu.Znaci treba da predje 1000km u jednom pravcu.U pitanju je benzinac.Da li je neko putovao do sada?

Nikako što zbog njegove veličine jer na auto putu ima i šlepera nije baš bezbedno, što taj motor nije predvidjen da bude dugo pod opterećenjem. Pogotovo modeli pre 2012god.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A fiat 500?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:smorilo::zid::naspavanje:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Unutra ima bas dosta prostora,stanu dva velika kofera,nego sam pitala jer je na njemu max brzina 160km/h.

Da li ce makedonija otvoriti granicu?

 

svakako ogranicenje je 130km/h a na nek delova i 100 

ima razno razne emisije a i iskustva za na autoputu i dugu voznju dali je i kako se ponasa na google potrazi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka