jerotije_legenda

Automobilom na Lefkadu

1291 poruka u ovoj temi

Hvala Nikola i @putnik srecko

Jos jedno pitanje kada se isljucim sa egnatio odos,vise nema auto puta magistrala je?

 

Izmenjeno (Djilas.M)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na 1 000 predjenih KM, probelm je 37 KM...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije 37 nego 74km sto je matematicki vise od 7% celog puta,,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo, u pravu si...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nije bas blaga nego mnogo veca :D 

37 km a po gugl mapama 20 min razlike.

aKTCob.jpg

A po via Michelinu razlika je jos +3 e za gorivo.

8jSP4A.jpg

 

 

 

Obavezno preko Preveza

meni samo bvz mi je prolazak kroz Filipiada, mozda jer sam zalutao malo jer po navigacije jedna ulica bila je jednonasocna pa morao sam malo da se butam po neke ulice a tako su tesne, neznam...

ali snasao sam se

ja bi skrenuo poslem Lurosa desno ka Kanali jer dozivljaj je veci a i lakse je se ubaciti na magistralu pored mora

ove godine mozda procicu i kroz centra Preveze

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Obavezno preko Preveza

meni samo bvz mi je prolazak kroz Filipiada, mozda jer sam zalutao malo jer po navigacije jedna ulica bila je jednonasocna pa morao sam malo da se butam po neke ulice a tako su tesne, neznam...

ali snasao sam se

ja bi skrenuo poslem Lurosa desno ka Kanali jer dozivljaj je veci a i lakse je se ubaciti na magistralu pored mora

ove godine mozda procicu i kroz centra Preveze

Ahahahhaha i ja sam se 2017 zaje*bao i usao u Filipiadu u rano jutro u te tesne ulicice. Kao ja da sam pisao tvoj post jbt : )))

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drustvo,da li je neko isao vec ove godine na Lefkadu autom? Mi smo bili poslednji put 2017.i primetili smo da se od Joanine gradi autoput vrv ka Patri. Jedan deo ide paralelno sa ovom magistralom do Preveze. Jel to zavrseno ili se i dalje ide "starim" putem do Preveze?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavrsen je. Msm jos 2017 te.


Pici se autoputem od Janjine do Filipijade i tu se iskljucuje za Prevezu.

Izmenjeno (nikolapfc89)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E sada...da li je "ispravno " ici ovom rutom od Ioanina prema Preveza ? ( mislim na skretanja i iskljucenja ..da ne bude da  neko od tih skretanja ide u nedozvoljen smer ili put koji jos nije napravljen , posto znam da Mr.Google hoce nekada i to da nam napravi :)  )

ruta 

Prvenstveno mislim na skretanja... posle Ikea i Jumbo  i ova silna skretanja oko mesta Arta i Filipiada, ali i na kompletnu deonicu obelezenu na mapi.

Prosle godine smo isli prema igumenici pa se iskljucili ispred mesta Vasiliko prema Parga,Sivota,Perdika,Vrahos Preveza...Sada bismo da idemo starim putem ,da eventualno svratimo do arte ili filipiade na kraci odmor i razgledanje ( ipak se ide na odmor pa nigde ne zurimo ) ,a nadjoh negde da ima dosta istorijskih zanimljivosti u okolini arte i filipiade.

Ako neko ima preporuku za neki bolji "put" , plus  sa boljim istorijskim zanimljivostima ,  slobodno neka napise. 

Zahvaljujem na odgovoru.

Izmenjeno (Acika1)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Filipijadu možete da propustite. Priroda okolo je lepa, ali mesto je nikakvo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma to nije toliko vazno. Vaznije mi je ono sto sam pitao o putu ,vazna skretanja ,raskrsnice...

Izmenjeno (Acika1)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako niste odgledali današnju patrolu do Lefkada evo prilike:

 

Izmenjeno (ddbgd)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledajuci ovu patrolu imam osecaj da cu da zavrsim na Kritu,moram jos par puta detaljno da gledam.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima. Drugar i ja hocemo kolima do Lefkade pa tražimo još 2 osobe sa kojima bismo podelili gorivo i putarine. Nemamo tačan datum kada bismo išli, ali do 1. avgusta moramo krenuti (zbog godišnjeg). Za sve ostale detalje se dogovaramo. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@KUCZ, mislim da je bolje da za to otvoriš posebnu temu u ovo medelu foruma :) 

Izmenjeno (@neo)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka