Everlast

NEA KALIKRATIA

633 poruke u ovoj temi

Hvala na odgovoru i savetima. U prizemlju je dvokrevetni studio pa pretpostavljam da je to ta terasa odmah do ulaza. Da li je ulaz u ravni sa ulicicom ili nesto na visem nivou. Nas trokrevetni apartman je na prvom spratu i to je ona prva terasa koja se vidi na Vasoj slici pa se iskreno nadam da nema mesta mojoj brizi. Sto se tice opreme apartmana interesuje me da li je dobro opremljen i da li nesto nedostaje...

Puno pozdrava.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru i savetima. U prizemlju je dvokrevetni studio pa pretpostavljam da je to ta terasa odmah do ulaza. Da li je ulaz u ravni sa ulicicom ili nesto na visem nivou. Nas trokrevetni apartman je na prvom spratu i to je ona prva terasa koja se vidi na Vasoj slici pa se iskreno nadam da nema mesta mojoj brizi. Sto se tice opreme apartmana interesuje me da li je dobro opremljen i da li nesto nedostaje...

Puno pozdrava.

Cao,

ulaz je skoro u istoj ravni sa uličicom...Što se opremljenosti apartmana tiče - standardno: par čaša, par šolja, escajg, tanjiri.... U svakom slučaju, u radnjama imaš tanjire i dr. od plastike za jednokratnu upotrebu pa možete kupiti...Šporet, frižider, klima - sve novo i radi:))

Tople vode je uvek bilo...U hotelu Mikes ima TV sala i imaju naše kanale, tako da ako ima neka utakmica:)) - može se tamo gledati...

Ako vas jos nesto interesuje tu smo....

pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko cuo, video, bio u hotelu Paraktio na periferiji Nea Kalikartie?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko cuo, video, bio u hotelu Paraktio na periferiji Nea Kalikartie?

I mene isto interesuje vila Paraktio,koji nudi Transped turs,svi spominju samo Market turs iz NS,vilu Dora i Filareti.

Zna li neko kakva je vila Paraktio?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene isto interesuje vila Paraktio,koji nudi Transped turs,svi spominju samo Market turs iz NS,vilu Dora i Filareti.

Zna li neko kakva je vila Paraktio?

Vila Praktiko je na 2km od Kalikratie, tj to je kompleks vila na svojoj plazi tacnije predjes put i na plazi si.....izgleda bas kao na slikama, inace studija nemaju klimu, nemaju nista u okolini i nikakao je ne preporucujem onima bez auta, cini mi se da bi to bilo najbolje za grupu gde ima vise ljudi ili onima koji vole da se osame....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Praktiko je na 2km od Kalikratie, tj to je kompleks vila na svojoj plazi tacnije predjes put i na plazi si.....izgleda bas kao na slikama, inace studija nemaju klimu, nemaju nista u okolini i nikakao je ne preporucujem onima bez auta, cini mi se da bi to bilo najbolje za grupu gde ima vise ljudi ili onima koji vole da se osame....

Interesuje me kakva je hotelska plaza? Da li je put izmedju plaze i hotela mnogo prometan?

Ima li jos neka plaza u blizini ako nam se ne svidi hotelska?

Takodje, da li je izvodljivo ici peske ta 2.km do grada, ne mislim svaki dan, vec mozda jednom-dva puta tokom letovanja.

Koliko je daleko od Lidla i da li se do njega moze doci peske?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je seoski put koji se koristio dok nije naprevljen novi.Ta dva km su kao citava vecnost posto se ide preko brda,nema rasvete i bukvalno nema nista u blizini, tako da osim ako ne idete kolima, ni ne pokusavajte...Ne znam da li je gore preko dana kad upece sunce ili nocu po mrklom mraku:)

Sledeca placa vam je ova u kalikratiji, ali i do nje opet treba preci 2/3km. A do lidla imate neekih 7 km

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ipak to nije ono sto sam ja ocekivala, mada mi je delovalo primamljivo. Na svu srecu nisam nista uplatila, samo sam razmisljala, ako mi iskrsnu neki slobodni dani, da odem tamo u sepetmbru. Hvala mnogo.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo smesteni u Dori, apartmanu na prvom spratu od 20. avgusta. Na sajtu Market toursa imate semu grada gde cete lepo videti gde se nalazi Dora. Mene ineresuje gde dobijamo taj vaucer za popust... ovde u agenciji ili kod predstavnice agencije u N.K. Pored toga interesuje me gde se nalazi Lidl, pominjete obilaznicu...

Nenna,

zamolila bih te za tvoje utiske o vili Dora (naravno kada se vratis), posebno o apartmanu na 1. i 2.spratu.

napravi i neku sliku apartmana pa da vidimo i uzivo, posto mislim da su slike na sajtu markettursa iz dvokrevetnog i cetvorokrevetnog app.

U Alkionisu se isplati uplatiti i veceru, iako se sluzi u hotelu Mikonos paradise. Sve spremljeno je ukusno i prijatan je ambijent. U ova dva hotela su letos radili i studenti iz Bg-a pa se moglo konverzirati i na maternjem sto je u drugim lokalima u Kalikratiji prava retkost.

Bazen u ovom hotelu je mali tako da ako imate srece da se ostali gosti ne kupaju - lepo cete se nauzivati, ali nije za vecu guzvu.

meni je licno plaza kod vile Dora odgovarala, nije bas nacistija kao na divljim plazama ostrva jer je luka Solun ipak blizu, ali zadovoljava potrebe. Voda bi se zaprljala tek posle podne a plicak od 50-ak metara do pojasa je idealan za decicu i neplivace.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav iz NK, ako treba neka pomoc, a da znam izvolite.Lidl radi svaki dan 10-17 i nedeljom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav iz NK, ako treba neka pomoc, a da znam izvolite.Lidl radi svaki dan 10-17 i nedeljom.

I...kako vam se čini smeštaj, i NK uopšte???

Pozdrav i lep odmor

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav iz NK, da sam znao ne bi dosao sigurno ili sam mnogo ocekivao ili posle 6 dana Sitonije ovo nije to.Gradska plaza mi je uzasna, levi deo I nekako, ali desni je bas, bas los I tamo ne idite, molim vas.Grad je bas ziv I pun ljudi,radnjica,pekara,poslasticarnica.U petak I subotu nismo mogli na spavanje pre 1h jer su na trgu bili koncerti pa je sve grmelo jer je Kali Krati na trgu. Guzva je za parking, ali se nadje. Lidl radi svaki dan, ali subotom od08- 20h, a nedeljom od 10-17 I zakon je, bio danas. Koliko vidim trg ima wireless I free je.Za plazu obavezan odlazak van grada levo, juzno oko 2 km.

Izmenjeno (andrej26)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I...kako vam se čini smeštaj, i NK uopšte???

Pozdrav i lep odmor

Smestaj je ok, mi smo u app 1 I prostran je prilicno, ima samo 4 app u kuci I ulazna vrata kuce se zakljucavaju.

Kuhinja je velika I sa izlazom na terasu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav iz NK, da sam znao ne bi dosao sigurno ili sam mnogo ocekivao ili posle 6 dana Sitonije ovo nije to.Gradska plaza mi je uzasna, levi deo I nekako, ali desni je bas, bas los I tamo ne idite, molim vas.Grad je bas ziv I pun ljudi,radnjica,pekara,poslasticarnica.U petak I subotu nismo mogli na spavanje pre 1h jer su na trgu bili koncerti pa je sve grmelo jer je Kali Krati na trgu. Guzva je za parking, ali se nadje. Lidl radi svaki dan, ali subotom od08- 20h, a nedeljom od 10-17 I zakon je, bio danas. Koliko vidim trg ima wireless I free je.Za plazu obavezan odlazak van grada levo, juzno oko 2 km.

Znači, problemi sa ''spavanjem'' su i dalje aktuelni, to je ono što je i nas najvise mucilo ( s tim što vi imate ''sreće'' ako je ''samo ''do 1h, sredinom jula je bilo bučno i do 3-4 h) ...Mi nismo ni bili na plazi sa desne strane, leva je definitivno bila bolja, ali mi smo uglavnom iz tog razloga obilazili kolima druga mesta i bili na drugim plazama. Pored picerije sa leve strane kad izadjete iz vaše vile, a preko puta marketa Moscow je internet kafe, radi čovek koji zna srpski i nama je bio od velike pomoci, inace mi smo uz kaficu besplatno koristili i wireless iz tog kafea..

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koje ste plaze obilazili ?

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka