Everlast

NEA KALIKRATIA

616 poruka u ovoj temi

A jel znate nesto za hotel Alkyonis? Vidim da su cene ok, a i blizu plaze je, nocenje sa doruckom po osobi je 280e, a toliko je samo nocenje u Dori. Mislim naravno na 10 nocenja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A jel znate nesto za hotel Alkyonis? Vidim da su cene ok, a i blizu plaze je, nocenje sa doruckom po osobi je 280e, a toliko je samo nocenje u Dori. Mislim naravno na 10 nocenja.

Ali u Dori je cena za apartman,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, da, sad sam shvatila da u tim sobama u hotelu imaju samo kreveti, bez kuhinje i ostalog..

A Andrej preko koga si ti uplatio? Vidim da iz Beograda bglucky.com rade Doru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, da, sad sam shvatila da u tim sobama u hotelu imaju samo kreveti, bez kuhinje i ostalog..

A Andrej preko koga si ti uplatio? Vidim da iz Beograda bglucky.com rade Doru.

Evro turs sa B. Brda.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Onda idem do njih da uplatim vilu Kali Krati u sredu, nadam se da ima mesta za 10. avgust.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdra svima,

2009 godine bio sam sa porodicom u hotelu alkyonis u nea kalikrateia i proveli smo se extra.

na plazi smo upoznali devojku koja je turistiki vodic iz novog sada i te godine su prezentovali vilu dora. nisam video vilu ali se secam da je ta devojka spominjala extra namestaj i neke lcd tv kojima je bila odusevljena..

sto se tice samog grada, to je jedan zaista mali gradic, ali sa svim elementima velikog grada. crkva ,pijaca, trg, amfiteatar,park za decu na trgu. supis

plaza peskovita cisti se ujutru. na plazi nisam primetio toalet. u vodi sam za deset dana ronjenja nasao JEDNUS SKOLJKU

SOPING U KALIKRATIJI, NEMA POTREBE, TU VAM JE SOPIN ZONA SOLUNA NA 30 KM, A TAMO VAM JE PRVO IKEA, SPRIDER, MEGA OUTLET,FASHION OUTLET, COSMOS, CARFFOR

NA 20 KM IMATE WATERLAND, SKRENETE ZA NEA RISIO, MA VIDECETE TABLU KAD KRENETE ZA SOLUN

KOZNE JAKNE U SOLUNU U IGNJACIJI DACU VAM ADRESU 4 KOM 250 E. POPIO SAM NEKU ODVRATNU KOLU SA KURDIMA ,PLJUNUO 250 E I OTISAO U HOTEL SRECAN. NA POVRATKU SAM SVRATIO U CAREFOOR I KUPIO DVA SUNCOBRANA ISTA KAO NA PLAZI 1-SUNC 10 E. REKAO MI KONOBAR MAKEDONAC NA PLAZI. ON JE INACE NAJVECA SVALERCINA U KALIKRATIJI.

INACE GRCKA UOPSTE NIJE JEFTINA, KO KAZE DA JESTE STAJEM MU NA CRTU, SAMO JE LEPA I PREDSTAVLJA NESTO NOVO ZA NAS KOJI NE MOZEMO DA PUTUJEMO NA MESTA SA LEPIH REKLAMA,

AKO TREBAJU SLIKE MESTA JAVITE DA OKACIM

ETO TO JE TO, KUCAO SAM BRZO I NEVEZANO , NADAM SE DA CETE RAZUMETI

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

INACE HOTEL ALKYONIS JE SUPER,

DORUCAK NEKA POLU SVEDJANKA ALI ZAISTA PRISTOJNO

ZA PORODICE SA DECOM EXTRA, SVAKI DAN ZAMENA PESKIRA, AKO TREBA POSTELJINA I TAKO

MAKEDONCI U HOTELU, DA IMAS SA KIME DA PRICAS

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam letovao u ovom mestu, ali sam se bas dobro raspitao i uplatio. Mesto ima dve ulice koje su pesacke zone i jako lepo uredjene,park i jos sam saznao da je mesto vece od ostalih mesta recimo na Halkidikiju. Ima malo nasih ljudi sto mi se posebno svidelo.

Ima i na dva kilometra od mesta mali aqua park sto je za decu zgodno. Inace ima i Lidl i cene /mislim na butike/ su mnogo povoljnije nego u Pefu ili Haniotiju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima i na dva kilometra od mesta mali aqua park sto je za decu zgodno. Inace ima i Lidl i cene /mislim na butike/ su mnogo povoljnije nego u Pefu ili Haniotiju.

Sjajno, hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li biste preporucili ovo mesto porodici sa bebom od 16 meseci? Kakva je gradska plaza? Jel mesto lepo? Jel ima uredjeno setaliste, centar grada? Jel ima "morski smek"?

Do sada smo letovali iskljucivo u Grckoj, ali na nekim daljim destinacijama, prosle godine smo zbog male bebe otisli u Stavros jer je blizi i , navodno, super za decu. Nevidjeno smo se razocarali, pa nas je strah da ne ponovimo istu gresku unsure.gif

Bio sam prosle godine u sep., nema nikakav morski smek,deluje kao neka prolazna stanica za gradice koji su juzno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Onda idem do njih da uplatim vilu Kali Krati u sredu, nadam se da ima mesta za 10. avgust.

Kako si prosao, jel bilo smestaja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdra svima,

2009 godine bio sam sa porodicom u hotelu alkyonis u nea kalikrateia i proveli smo se extra.

na plazi smo upoznali devojku koja je turistiki vodic iz novog sada i te godine su prezentovali vilu dora. nisam video vilu ali se secam da je ta devojka spominjala extra namestaj i neke lcd tv kojima je bila odusevljena..

sto se tice samog grada, to je jedan zaista mali gradic, ali sa svim elementima velikog grada. crkva ,pijaca, trg, amfiteatar,park za decu na trgu. supis

plaza peskovita cisti se ujutru. na plazi nisam primetio toalet. u vodi sam za deset dana ronjenja nasao JEDNUS SKOLJKU

SOPING U KALIKRATIJI, NEMA POTREBE, TU VAM JE SOPIN ZONA SOLUNA NA 30 KM, A TAMO VAM JE PRVO IKEA, SPRIDER, MEGA OUTLET,FASHION OUTLET, COSMOS, CARFFOR

NA 20 KM IMATE WATERLAND, SKRENETE ZA NEA RISIO, MA VIDECETE TABLU KAD KRENETE ZA SOLUN

KOZNE JAKNE U SOLUNU U IGNJACIJI DACU VAM ADRESU 4 KOM 250 E. POPIO SAM NEKU ODVRATNU KOLU SA KURDIMA ,PLJUNUO 250 E I OTISAO U HOTEL SRECAN. NA POVRATKU SAM SVRATIO U CAREFOOR I KUPIO DVA SUNCOBRANA ISTA KAO NA PLAZI 1-SUNC 10 E. REKAO MI KONOBAR MAKEDONAC NA PLAZI. ON JE INACE NAJVECA SVALERCINA U KALIKRATIJI.

INACE GRCKA UOPSTE NIJE JEFTINA, KO KAZE DA JESTE STAJEM MU NA CRTU, SAMO JE LEPA I PREDSTAVLJA NESTO NOVO ZA NAS KOJI NE MOZEMO DA PUTUJEMO NA MESTA SA LEPIH REKLAMA,

AKO TREBAJU SLIKE MESTA JAVITE DA OKACIM

ETO TO JE TO, KUCAO SAM BRZO I NEVEZANO , NADAM SE DA CETE RAZUMETI

Sve treba , slike i adresa za kozne jakne, mi smo ti uvek gladni informacija, hvala unapred.

Jel su Mega i Fashion outlet jedno te isto ili sam ja u zabludi vec godinama, ako nisu......

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

ovog leta cemo prvi put posetiti Nea Kalikratiju. Posle preporuka na ovom forumu odlucili smo se za vilu Dora preko Market toursa iz Novog Sada, agencija Travelino radi za njih u Beogradu. Inace, apartman smo uplatili na rate i retka su agencija koja ne zaracunava kamatu od 1 ili 2 % na cekove.

S obzirom da nas je četvoro, a deca su vec velika, jedina solucija je bio 4-krevetni studio na cetvrtom spratu, i to je jedino sto me brine - ali bar je dobro za kondiciju:), pa molim ako je neko bio u tom smestaju za jos malo informacija...a, ja cu krajem jula pisati svoje utiske..;)

Pozdrav,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

ovog leta cemo prvi put posetiti Nea Kalikratiju. Posle preporuka na ovom forumu odlucili smo se za vilu Dora preko Market toursa iz Novog Sada, agencija Travelino radi za njih u Beogradu. Inace, apartman smo uplatili na rate i retka su agencija koja ne zaracunava kamatu od 1 ili 2 % na cekove.

S obzirom da nas je četvoro, a deca su vec velika, jedina solucija je bio 4-krevetni studio na cetvrtom spratu, i to je jedino sto me brine - ali bar je dobro za kondiciju:), pa molim ako je neko bio u tom smestaju za jos malo informacija...a, ja cu krajem jula pisati svoje utiske..wink.gif

Pozdrav,

pa jeste na cetvrtom spratu ali ima najlepsi pogled to je jedini apartman koji direktno gleda na more ostali gledaju bocno odlican izbor i za kondiciju a i za studio da da kazem da je to studio a ne apartman jer su sva cetiri kreveta u jednoj sobi ali je vrhunski...pozzz i lep provod

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa jeste na cetvrtom spratu ali ima najlepsi pogled to je jedini apartman koji direktno gleda na more ostali gledaju bocno odlican izbor i za kondiciju a i za studio da da kazem da je to studio a ne apartman jer su sva cetiri kreveta u jednoj sobi ali je vrhunski...pozzz i lep provod

Cao,

hvala puno na odgovoru i informacijama

Mislim da smo napravili dobar izbor i da je bolja Dora od vile Filareti, a koju su nam isto preporucili.

Idemo sredinom jula i kad se vratimo bice svezih informacija

pozzz i hvala jos jednom

Izmenjeno (jelenaa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26312
    Ukupno tema
    877616
    Ukupno poruka