Everlast

NEA KALIKRATIA

616 poruka u ovoj temi

Hajde jos malo grad je uredjen i lep, ima dosta radnji i supermarketa na 2-3km je Lidl ima u blizini i mali vodeni park sa toboganima i bazenima inace kazu da nisu morali u shoping u Solun je je sve bilo tu, imaju i veliki pijacni dan kaze da je cela ulica pretvorena u pijacu ima dosta jeftinog voca i povrca, ulice su lepe siroke i uredjene i ima gde da se seta volja ti pored mora volja ti po gradu inace nema mnogo nasih ljudi jer koliko ja znam NK rade samo tri agencije ako ima jos pitanja izvolite

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Dora /ako za nju pitate/ je na 20m od plaze i na idealnoj lokaciji sto se plaze tice a i grada blizu je i grada i plaze znaci zaista je tako kao na slici a polozaj vile mozete videti na mapi Nea Kalikratije /idite na Markettours/

Moze pomoc oko pronalazenja mape na sajtu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hajde jos malo grad je uredjen i lep, ima dosta radnji i supermarketa na 2-3km je Lidl ima u blizini i mali vodeni park sa toboganima i bazenima inace kazu da nisu morali u shoping u Solun je je sve bilo tu, imaju i veliki pijacni dan kaze da je cela ulica pretvorena u pijacu ima dosta jeftinog voca i povrca, ulice su lepe siroke i uredjene i ima gde da se seta volja ti pored mora volja ti po gradu inace nema mnogo nasih ljudi jer koliko ja znam NK rade samo tri agencije ako ima jos pitanja izvolite

Hvala jos jednom, mislimo da smo resili za ovu godinu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posto ste letovali u vili DORA u trokrevetnom apartmanu, molim vas da mi pomognete i kazete da li bih mogla sa suprugom i dvoje dece od 12 i 7 godina da se smestim u istom apartmanu a da nam ne bude bas jako tesno. Unapred hvala.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala jos jednom, mislimo da smo resili za ovu godinu.

Pa pohvali se sta ste odabrali

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa citajuci opise ovog mesta nama se bas svidelo pa cemo u Kalikratiju. E, sad nije neki izbor agencija i smestaja preveliki sto je i bolje da covek lakse odabere, znaci ili preko Markettoursa ili Evro tursa.....

Nego mi je sada problem termin jer smo mi mislili 20.08, ali izgleda da cemo na poslu na kolektivni god. odmor od 01.08, pa sada ne znam tacno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja idem u Kalikratiju svake godine sa muzem i dvoje dece po mesec dana kolima. Za nas je idealno, imamo celokupan konfor, smestaj nam je u centru, blizu je plaza.... Super nam je i nema nista sto bi nam posebno zasmetalo. Imamo prelep pogled na more iz apartmana i kupamo se na gradskoj plazi. Sve nam je dostupno zato sto imamo kola: jeftin Lidl, pijaca, Solun, akva park, okolne plaze...

Preko koje agencije idete, u koji smestaj i ako moze neki saveti jer vidim da ste bili tamo vise puta. Pozdrav i hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa citajuci opise ovog mesta nama se bas svidelo pa cemo u Kalikratiju. E, sad nije neki izbor agencija i smestaja preveliki sto je i bolje da covek lakse odabere, znaci ili preko Markettoursa ili Evro tursa.....

Nego mi je sada problem termin jer smo mi mislili 20.08, ali izgleda da cemo na poslu na kolektivni god. odmor od 01.08, pa sada ne znam tacno.

Jos jednom da dodam vila Dora je za svaku preporuku

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odabrali smo agenciju Evro turs, jer nam se svidela njihova vila Kali krati od 20.08.Nadamo se da ce nam se svideti i mesto i smestaj i da je izbor dobar, ako ima saveta ....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanimaju me cene taxija u Nea Kalikratiji,i cene telefoniranja sa Srbijom

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li biste preporucili ovo mesto porodici sa bebom od 16 meseci? Kakva je gradska plaza? Jel mesto lepo? Jel ima uredjeno setaliste, centar grada? Jel ima "morski smek"?

Do sada smo letovali iskljucivo u Grckoj, ali na nekim daljim destinacijama, prosle godine smo zbog male bebe otisli u Stavros jer je blizi i , navodno, super za decu. Nevidjeno smo se razocarali, pa nas je strah da ne ponovimo istu gresku unsure.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ipak preko Evro tursa vila Kali Krati.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ipak preko Evro tursa vila Kali Krati.

Ok je videla sam na sajtu ali nisam cula da je neko bio zato sam rekla Dora jer su moji prijatelji prosle godine bili odusevljeni sa njom u svakom slucaju zelim ti dobar provod i lepo vreme i naravno izvestaj kad se vratis pozzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li biste preporucili ovo mesto porodici sa bebom od 16 meseci? Kakva je gradska plaza? Jel mesto lepo? Jel ima uredjeno setaliste, centar grada? Jel ima "morski smek"?

Do sada smo letovali iskljucivo u Grckoj, ali na nekim daljim destinacijama, prosle godine smo zbog male bebe otisli u Stavros jer je blizi i , navodno, super za decu. Nevidjeno smo se razocarali, pa nas je strah da ne ponovimo istu gresku unsure.gif

Nisam letovao u ovom mestu, ali sam se bas dobro raspitao i uplatio. Mesto ima dve ulice koje su pesacke zone i jako lepo uredjene,park i jos sam saznao da je mesto vece od ostalih mesta recimo na Halkidikiju. Ima malo nasih ljudi sto mi se posebno svidelo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok je videla sam na sajtu ali nisam cula da je neko bio zato sam rekla Dora jer su moji prijatelji prosle godine bili odusevljeni sa njom u svakom slucaju zelim ti dobar provod i lepo vreme i naravno izvestaj kad se vratis pozzz

Super je Dora, mi smo uzeli ovaj apart. na prvom spratu na uglu sa dve terase i bas je apartman, a ne studio.Valjda je ok, gledao sam jos slika u agenciji i video da je apartman A+ kategorije?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26312
    Ukupno tema
    877610
    Ukupno poruka