suki

Mataruška banja

14 poruka u ovoj temi

Zanima me da li je neko bio u ovoj banji, da malo opise kako je tamo. Takodje me zanima da li je neko bio u hotelu Termal i kakav je? I da li u toj banji postoji eventualno neki lep privatni smestaj, tipa apartmana ili je bolje odluciti se za hotel?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, pa jel moguce da niko nije bio u Mataruskoj banji?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

prolazio ja sto puta ali nikad nisam svracao.iskreno nema bas nesto zanimljivo sto bi privuklo putnika da svrati.banja je prakticno seoce u kom nema nista sem hotela termal i jos cini mi se jednog objekta tog tipa predvidjenog za smestaj ljudi koji se lece od reumatizma i mislim steriliteta.jedan ili dva kafica,par prodavnica i to je bukvalno to.mozda bi mogla da bude interesantna kao baza za obilazak okolnih divnih manastira.žiča je na samo par kilometara odatle,studenica je takođe blizu a ljubostinja na nekih četrdesetak kilometara.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok, hvala. Dolazi mi drugarica iz inostranstva u januaru, pa su njeni hteli u tu banju. Zasto-ne znam, ali najvise ih je zanimao hotel Termal i cisto ono kako je. E, sad, posto i nema nekih komentara, ni sama ne znam sta da im kazem...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

najbolje nemoj nista da im kazes.sem ako nece da se lece tamo nemaju sta da traze,zaista je tamo turizam u povoju.ako bih i ta rec bila odgovarajuca.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

znas sta suki, tamo i nije bas najbolje stanje.hotel termal se privatizuje a i pored toga stanje u istom i nije bas najbolje,osim poslednjeg sprata gde su odlicni apartmani .znam i da u nedostatku veceg broja gostiju, u hotelu su uglavnom sportisti na pripremama, klinci na ekskurzijama...na neposrednoj blizini imas privatni smestaj koji preporucujem.

inace banja je sa dolaskom izbeglica izgubila ono sto je imala ( i kako je izgledala) pa su tako sve lepe vile u parku pretvorene u kolektivne centre.Banja ti se prakticno sastoji iz tog velikog parka koji je meni ok s tim sto je naravno potrebno da se na njemu i poradi (kao i na svemu ostalom). na obali Ibra,koji protice kroz banju imas piceriju i poslasticarnicu,tu je jos par kafica i picerija,etno restoran,prodavnica gotovo na svakom koraku uz glavnu ulicu.perspektive ima ali treba tu malo da se zapne...7 km od kraljeva,3 km od zice,taj polozaj je skroz ok.studenica takodje nije daleko,Gradac,Maglich....Odakle mi sve ovo?Imam prijatelje tamo ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok,hvala vam na odgovorima, mada kad citam sve ovo nije ni cudo sto nema puno komentara. Mislim da cu da im predlozim neku drugu banju, osim ako bas nesto posebno nece tamo. Cini mi se da je neko njihov imao neku kucu tamo, ali nesto tipa pre 20godina. Mozda su nostalgicni ;)

Mada, u svakom slucaju steta sto je stanje takvo, banjski turizam moze bas lepo da se razvija. Gledala sam pre neki dan emisiju o Termama Catez u Sloveniji, fenomenalno sredjeno, guzve, stranci, a kazu da im je kvalitet tih termalnih voda, mnogo losiji od nasih.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jel ja pogresno procitah ili ti rece da je to u Sloveniji.

zar treba jos koje objasnjenje za te guzve i takvu posecenost???

daaaaleko smo mi od takvog nacina razmisljanja.

nazalost. :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, nazalost, a imamo toliko banja :tuzni: Mislim da bi to bila bas super mesta za neke vikende ili kraca putovanja. Steta sto ima samo 2-3 banje koje na nesto lice.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Mataruškoj banji se nešto dobro ipak dešava. Pre par god. otvoren je sportsko rekreativni centar "Okanik"koji je idealan za ekipne pripreme dece.Bezbedno je,udaljeno od saobraćajnica i u samom prelepom parku.Smeštaj je odličan,a prateći sadržaj više nego sjajan.Postoje sportski tereni,otvoreni i zatvoreni ,kao i otvoreni bazen.Sve je izuzetno čisto ,a osoblje ljubazno.Sama banja je izgubila na svom pređažnjem sjaju 90'tih,ali je park i dalje izuzetno lep.Hotel Termal je delimično renoviran a,privatni smeštaj je više nego povoljan.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo mislili da idemo u Matarusku banju, ali smo odustali i odlucili se za Vrnjacku. Osoblje lecilista u Mataruskoj banji mi deluje skroz neprofesionalno. Ljudi, pa oni nemaju ginekologa, a lece sterilitet?!? Mi smo trebali nekim drugim povodom i kaze ona teta nama na telefon DODJITE PA CEMO VIDETI. Da prevalimo put, rezervisemo hotel i oni da kazu da ne moze to da se leci! Uz to kaze i da ponesemo nalaze od prethodnog doktora, jer oni po tome daju terapiju. Uf.... Bas sam se razocarala.

...a da jos ovo...pun pansion u hotelu Termal u dvokrenetnoj sobi je 2850, a bez terapije je 2250. S obzirom da je to stari hotel i da se banja nije razvijala dugi niz godina, mislim da je cena malo jaca.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ишла сам пар пута и супер ми је било, мој дечко има тамо викендицу.По мени је одлично место али не знам какве су услуге у хотелу. Бања је иначе била доста развијена раније, а сада је пропала али опет мени је прело шетати парком , обићи оближње манастире ... уживанција

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel Termal u Mataruskoj banji je zatvoren vec godinu I po dana. Ako nekoga zanima...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najnovi izvestaj iz Mataruske banje

Izmenjeno (Genije)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26517
    Ukupno tema
    888121
    Ukupno poruka