Branko73

Smeštaj Beč

556 poruka u ovoj temi

pozdrav svima !

 

ja bih mogao da vam preporucim ovaj -- vienna-apartments.beep.de -- izuzetno povoljan smestaj u Becu nedaleko od centra grada!

 

oktobra ove godine odsedali smo moja supruga i ja u jednom od ovih apartmana, na skali od jedan do 10 da mogu dao bih mu licno ocenu 11!

 

za uslugu

za cenu

 

ako planirate odlazak u Bec preporucujem vam ove HI-END privatne apartmane, vlasnik je nas covek tako da oko rezervacije kao i mi necete imati problema! Posto smo boravili duze od 7 dana dobili smo popust na ponudjenu cenu

 

branko BGD

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koja je cena apartmana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li malo detalja tipa cena, lokacija, kakav je princip rada (dobijes kljuc pa se ponasas ko u svom stanu ili sta), sobarica, gazda, kontakt itd.

Ovako malo zvuci ko u filmu Hostel... a svi znamo kako su oni zavrsili :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene interesuje da li neko zna u okolini Beča ili na žestokoj periferiji da li ima neki jeftini hotel sa 2 ili 3 zvezdice?

Izmenjeno (karadjordje)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako te zanima Hostel za dan ili nekoliko evo predloga, za Hotel nisam pokusavao!

Hostel u kome sam ja bio 1997., Da li jos postoji i koje je kategorije moraces da proveris.

Jugendgastehaus

Wien

Schlosberggasse 8

Lako je stici do njega sa Westbanhofa, zeleznicke stanice!

fax za rezervaciju je bio:

(pozivni za Austriju) (01) 87702632

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Miron,

Hvala, ali mislio sam na jeftinijie hotele sa 2 ili 3 zvezdice s obzirom da putujem sa zenom.Vidim na sajtovima da ima dosta hotela (recimo booking.com) ali na zalost ne mogu da nadjem nijedan ispod 50 evra za noc.

Izgleda da ce opet morati da "radi" neka agencija... nova godina se blizi.:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MEININGER Hostel, uredan, cist, pristupacan...blizu stanice za metro, koja ide 5min. do strogog centra. Bolji je od svih nasih hotela sa ***.

http://www.hostelworld.com/hosteldetails.php/MEININGER-Hotel-Vienna-City-Center/Vienna/19221

i direktan link: http://www.meininger-hotels.com/index.php?id=74&L=2

Izmenjeno (mikelis)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisali smo Bec, 3 noci. Mozda skocimo i do Salcburga, ako ne, onda cemo drugi put na tu stranu pa mozda produzimo i do Minhena. Otom-potom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me ima li neko preroruku za stan u centru beca. Bitno je da stan bude blizu centra. U pitanju je prva polovina aprila. Unapred hvala na preporukama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ajde ako nije tajna reci kakav ste smestaj rezervisali i za koje pare.

jel to kombinacija sa sopstvenim prevozom

znacile bi mi ove informacije jer supruga i ja bi smo na prolece da malo da vidimo bec

hvala :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo svojim kolima, smestaj smo nasli preko sajta booking.com. Hotel je Lenas Donau sa 3*.Rezervisali smo trokrevetnu sobu za 3 noci/4 dana, sa uracunatim doruckom i besplatnim parkingom, za 270 evra (30 evra po osobi po danu).Na bookingu ima stvarno veliki izbor i u zavisnosti od datuma (da li je neki praznik ili ne) moze da se nadje i jeftiniji smestaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taurus ti si onaj sa Astrom 1.3, nesto mi nije jasno oko cene ili je cena 45 po osobi po danu ili.....

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

trokrevetna soba-30 evra po osobo dnevno=90 evra puta tri dana= 270 evra.

ako se ne varam

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo svojim kolima, smestaj smo nasli preko sajta booking.com. Hotel je Lenas Donau sa 3*.Rezervisali smo trokrevetnu sobu za 3 noci/4 dana, sa uracunatim doruckom i besplatnim parkingom, za 270 evra (30 evra po osobi po danu).Na bookingu ima stvarno veliki izbor i u zavisnosti od datuma (da li je neki praznik ili ne) moze da se nadje i jeftiniji smestaj.

hvala taurus,hotel deluje sasvim pristojno,a icena nije nesto preterano visoka.

hvala jos jednom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda je doslo do zabune jer sam pominjao samo mene i devojku, posle nam se uvalio i moj burazer tako da nas je troje pa je cena, kao sto objasni gosn talija, 30 evra dnevno po osobi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka