ljubce

Filipini, Malezija (Borneo), Tajland, Singapur,Kambodza

213 poruka u ovoj temi

Ja sam kupio kartu Asianspirit odnosno ZestAir-a bez ikakvih problema. Ne znam koju sam zemlju izabrao.....uglavnom, novac je skinut sa račanua, a karta je ok...

za Cebu Pacifik nisam ni pokušavao.....

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

13.01. je Pravoslavna N.G. i ja cu po svemu sudeci tu noc da provedem radno tako da i pored moje najbolje volje... aj videcemo jos, ima vremena

Mi smo leteli sa 7 aviokompanija medju kojima su i Asian spirit i Cebu. Kada na spisku zemalja nema Srbije ili Jugoslavije slobodno stavi neku zemlju najblizu nama (Hrvatska, Madjarska...), pa kada pises ime grada u nastavku napisi i zemlja Srbija. Tako smo mi uradili i prolazi sigurno smajl.jpg

Sto se tice okupljanja odgovara mi u principu svaki datum, mada se slazem da je malo nezgodno 13.01 ali ako Cejlonu samo taj datum odgovara ja sam za.

Jer imas LP za Filipine?

Pozdrav biggrin.jpg

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vidi, ja sam do sad kupio karte od Jet Stara i od Air Asia...to je sve proslo ALI sa Cebu ne ide nikako, pokusao sam to sto mi predlazes i to ne prolazi, doduse ima jednu rubriku koja mora biti popunjena a gde se trazi ime banke koja je izdala karticu i tu se takodje trazi zemlja u kojoj je kartica izdata... sta god da napisem dobijam izvestaj kako unosim netacne podatke , kako je to kriminal, bla, bla... tako da... a stvarno mi je nezgodno jer imam jednu relaciju gde mi samo Cebu odgvara... Sto se tice okupljanja ja sam u januaru svakako cesto u Bg i generalno mi nije problem bilo kad ali taj 13. 01. ce mi biti "radni" zato mi je nezgodno... e da LP za Philippines na zalost nemam...

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jesi proveravao cenu karte sa Philippines air za tu destinaciju?Ja sa njima nisam imao problema,a cena karte za Boracay je bila povoljnija od Cebu.U svakom slucaju ako vam neodgovara datum ,imamo fore dok Sirkepa ne krene :D .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ma sve sam isproveravao smajl.jpg za ovaj period je ipak Cebu najpovoljniji ali probacu jos nesto pa cu videti... imam jos nekoliko nedoumica koje se ticu tih unutrasnjih transfera... voleo bih da ostavim malo prostora i za ev. izmene jer ja znam sta zelim da vidim ali ipak neke stvari diktira i situacija na terenu tako da cu neke karte uzeti a za neke cu ipak rizikovati da uzimam na licu mesta... jedina stvar koja mi je malo klimava je ta da zelim istog dana kada stignem u Manilu u vecernjim satima da produzim ka pirincanim poljima na severu, e problem je sto nema nacina da se rezervisu autobuske karte tako da ne znam kako ce to da ispadne... za ovo vidjanje... sve do 25.01. nije problem... pozdrav ekipi pa se cujemo, vidimo, pisemo wink.gif

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako dolazis u Clark,zasto se vracas u Manilu,produzi odmah ka severu tj pirincanim poljima i tako ces ustedeti i na vremenu i duplim troskovima?!Ako sleces pri kraju dana,spavaj u okolnom Angels,nemoj po mraku ici u Manilu,i nastavis sutradan ka severu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako dolazis u Clark,zasto se vracas u Manilu,produzi odmah ka severu tj pirincanim poljima i tako ces ustedeti i na vremenu i duplim troskovima?!Ako sleces pri kraju dana,spavaj u okolnom Angels,nemoj po mraku ici u Manilu,i nastavis sutradan ka severu.

Pa ne dolazim u Clark, JetStar slece u Manili i to dolazim u ranim popodnevnim satima tako da se podsvesno ipak nadam da cu uspeti da nadjem karte da tog dana krenem na sever...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e evo mene sa jos malo pitanja :) u stvari u maloj sam nedoumici pa me zanima koliko mi je i kako izvodljiva zamisao... Naime, radi se o sledecoj stvari: ja na zalost za Maleziju imam jedva 6-7 dana i ideja mi je da to iskoristim za KL i za Taman Negaru ali bi i to morao da izmiksujem... zanci dan dva KL pa onda 2-3 NP Taman Negara i onda u povratku opet 1-2 dana KL... odavde bi se kopnom odvezao za Singapur odakle imam let za povratak... e sad pitanje je za ove koji su prosli ovom trasom : da li je ova moja ideja ostvarljiva i realna, da li je za Taman negaru dovoljno 3 dana, ima li nekih nocnih vozova iz KL do tamo? sta u KL obavezno obici, posetiti, videti a sta zaobici?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po jedan dan u odlasku i povratku ti je dovoljno za K.l.Sto se tice toga sta videti u prestonici Malezije ,mislim da smo pisali o tome,u svakom slucaju 2 dana bice dovoljno.Pogledaj preko Tiger airwaysa cenu karte do Singapura,cesto placas samo taksu ,ako budes u skripcu sa vremenom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ok... ovo cu imati u vidu za Tiger u slucaju da zelim odleteti iz KL ali se ipak nadam da cu moci kopnom jer mi je to interesantnija opcija... Nego, niko mi ne rece sta sa Taman Negarom... koliko dana je minimalno potrebno ukljucujuci i put da se ovaj NP obidje, tacnije da se vide najbitnije stvari?

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskrsla mi prestonica za sutra,pa jel neko slobodan od vas da se nadjemo?OBAVEZAN album za poneti :D ,stizem oko 17 h pa kome odgovara,Ljupce daj mi tvoj broj mob,samo tvoj nemam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvinjavam se sto upadam, ali evo ja se javljam za taj sastanak :D Nadam se da ne smetam. Pravim neke planove oko eventualnog putovanja, pa bi mi valjalo da cujem koji savet i uzivo :) CEJLON, saljem ti moj broj mobilnog na PP, pa ako mozes posalji mi i ti tvoj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskrsla mi prestonica za sutra,pa jel neko slobodan od vas da se nadjemo?OBAVEZAN album za poneti :D ,stizem oko 17 h pa kome odgovara,Ljupce daj mi tvoj broj mob,samo tvoj nemam.

hehe... e dal ce se ova ekipa ikada skupiti na jednom mestu... meni ova opcija nije nikako odgovarala... neko me je pitao za cetvrtak... mozda ali tek uvece jer ja radim pa dok se dovucem do Bg a i sad mi je vec vreme da krenem sa nekim konkretnim pripremama za put je je 26. sada vec blizu... Ne znam kada cemo i kako cemo se organizovati... za sada je sigurno da onaj prvobitni plan kod mene i dalje igra jer sam ja 20. svakako u Bg tako da ako nekome to odgovara neka samo javi mesto i vreme za sve druge dane moramo naknadno da se dogovaramo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U cetvrtak od 17.30 pa do 20 h ,sam u Bg,jel ti tad odgovara?Pokusavam da nas okupim u sto vecem broju sa temom :Jugoistocna Azija: :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887850
    Ukupno poruka