balsa

Alitalia

8 poruka u ovoj temi

ljdi pomozite mi molim vas iz moje predhodne teme mozete da vidite da idem u rim, i uzeo sam alitaline karte. zanima me da li je neko isao sa njima u skorije vreme i kakva su iskustva jer me zbog ove njihove krize svi plase kako ce mi izgubiti prtljag kako stalno kasne pa sam stvarno u bedaku. i zanima me posto idem u rim preko milana i imam razmak 4h izmedju letova da li mogu iz bgda da cekiram prtljag za milano pa onda u milanu da ga cekiram za rim... PLEASE HELP ME..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Не знам да ли ћу ти помоћи, али, ја сам преко Амстердама ишла у Варадеро, пауза у Амстердаму. У Београду су нам чекирали пртљаг за Варадеро тако да у Амстердаму нико није видео свој пртљаг јер то на аеродрому пребацују из авиона у авион. И нико није имао проблема.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa znas sta. moze da se desi da ne bude nista a moze da se desi i da mi izgube prtljag a ja stvarno ne zelim da tih 7 dana u rimu provedem na lost and found salteru e sad neko mi kaze da je ta moja karta u odlasku Beograd-milan-Rim kao karta beograd-rim sto znaci da ne mogu da cekiram prtljag prvo za milan pa onda za rim. a opet na jednom forumu sam procitao da ukoliko imam dovoljno vremena izmedju letova mogu prtljag da podignem u milanu pa onda da ga cekiram na rim, a ja imam 4h vremrna pa mislim da je to sasvgim dovoljno vremena...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po svom iskustvu, preporucila bih ti da prtljag u Beogradu cekiras direktno za Rim, zato sto ces u Milanu ostati u tranzitnom dijelu aerodroma, kada bi preuzeo prtljag morao bi ponovo da cekiras sve u Milanu, da prolazis sve one rendgene, pretrese i sl. i gubis na vremenu, umjesto da na miru popijes kafu, rucas nesto i prosetas radnjama. Jako je mala vjerovatnoca da ce ti se prtljag izgubiti. To je vise peh koji se moze desiti i na letu Bg -Milano.. (ako razumijes sta hocu reci)

Kad sam putovala u London, isla sam sledecu rutu: Tivat-Beograd-Frankfurt-London, u Tivtu sam cekirala prtljag direktno za London. Naravno, nista se nije desilo sa prtljagom (osim sto su mi polomili rucke na koferu). 

Zato, opusti se i uzivaj u odmoru.  :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se potpuno slazem sa Markiza, slobodno chekiraj svoj kufer do Rima i opusti se tih nekoliko sati u Milanu, nece ti niko izgubiti kufer zato sto imas razmak 4 sata, to znaci da za 4 sata oni ce to natenane da urade sa prebacivanjem kufera, ja kad sam iso za USA u Franfurktu sam imao samo 1 sat pauze i sam se slomio od trcanja od terminala do terminala i sam mislio da necu videti svoj kufer kad stignem u Dalasu, ali oni su tako organizovani na aerodromu i sve to brzo ide sa prebacivanja prtljaga.

Pozdrav i lep provod

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prtljag cekiraj direktno za krajnju destinaciju -Rim. U Milanu si u tranzitu, i prtljag ce biti usmeren gde treba. Ne treba da brines, ali ako nemas mira, proveri i sa Alitaliom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene je iskustvo naucilo da najbitniju odecu i obucu potrpam u kofer za kabinu a ostalom prtljagu prosto pozelim srecan put i dobar provod ,u krajnjem slucaju srecemo se opet u Beogradu kad se vratim s putovanja :D

Osobito losa iskustva sto se gubljenja prtljaga tice imam bas sa Alitaliom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad sam se cekirao za let Bgd-Rim, ali ne daje mi opciju za povratni, verovatno jer je vise od 48h.

To znaci da cu morati tek u Rimu da se cekiram za povratni let?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka