pute

Prevoz do/sa BG aerodroma N. Tesla

120 poruka u ovoj temi

Moze li neko za nas ne-Beogradjane da napise koji bus ide sa aerodroma, gde mu je stanica i gde posle staje u gradu..

Da li i dalje idu oni Jatovi busevi na svakih sat vremena?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jat bus ide sa Slavije, preko Novog Beograda, okvirno svakog sata. Cena karte je 200 dinara

Postoji i linija GSP, br. 72. Ide sa Zelenog Venca, preko Novog Beograda-preko Brankovog mosta, pored opstine NBg, Fontane, pa na auto put, otprilike svakih 1/2 sata.

Cena karte je cini mi se oko 80-90 dinara-2 zona gradskog prevoza (ima ih u trafikama, jevtinije nego u budu)

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Или позовеш Београдски такси, цена од аеродрома до било ког одредишта у Бг у ( не и периферије, само зона 1), је 800 РСД, што је смешна цена, а ја често користим њихове такси услуге и могу ти рећи да су добри,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

[Meni svaki put oni taksisti ispred aerodroma naplate min 20e do Slavije..

Mislim da imas Jat-ov bus na svakih pola sata u toku dana a uveče je raspored promjenjen.. Mislim čak da su im busevi organizovani prema letovima - dolascima i odlascima.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да, зато и наглашавам који такси да зове, и проблема те врсте неће бити.

Моје мишљење је да је цена од 800 рсд за било које одредиште у зони 1 и више него повољна ( можда чак и дампинг цена), па , ето, сигурно има људи који за ово нису знали, а користили би такси услуге да су упознати са чињеницом да нису сви таксисти на аеродрому "пецароши наивних".

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jos samo da ostavis broj taxi sluzbe, cula sam da je Pink jako pouzdan. smajl.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да, Маркиза, посебно ти, молим те, још једном прочитај моја претходна два поста.

Јер, очигледно је да , ако већ НЕ знаш, па за те релације плаћаш минимум 20 еура ( како си навела), неко треба да те упути... Ето, ко није "природно "'_____, треба да учи...

Не знам да ли се 200 и кусур тотално неупотребљивих постова, исписаних у року од 5 дана, санкционише, као.. рецимо... беспотребно баговање форума... :))))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Или позовеш Београдски такси, цена од аеродрома до било ког одредишта у Бг у ( не и периферије, само зона 1), је 800 РСД, што је смешна цена, а ја често користим њихове такси услуге и могу ти рећи да су добри,

Hvala Margarita, mozes li da napises i broj tog taxija? Da li mi predlazes njih i za gradske voznje?Nikad kad sam u bg-u ne znam koji taxi da zovem, pa neki s reklame okrenem, ne znam uopste da li su skuplji ili jeftiniji od ostalih..

A oni taksisti s aerodroma su raspad sistema, autobus je udobniji deset puta :) I, trust me, prihvataju i za 500 din po osobi, samo se treba neckati:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni su skoro otkrili tajnu taksista na aerodromu.

Taksisti koji se nalaze dole na dolascima traze 30 evra, pa se kao dogovorite na 20. Strasno! :ljutko:

Ako se popnete gore na odlaske, taksista uvek ima puno jer dovoze musterije. Voze po taksimetru, a slobodno mozete probrati vozilo koje vam se najvise svidja.

Postoji i varijanta da se nazove bilo koji taxi, a beogradski taxi ima tu ponudu od 800 din. Mislim da do centra ni po taksimetru ne bi trebalo da izadje mnogo vise.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Мини бус линија A1

Путања:

Смер A Tрг Славија - Aеродром "Никола Тесла" Београд

Смер Б Aеродром "Никола Тесла" Београд - Трг Славија

Мапу путање и ред вожње можете преузети oвде.

Цена карте: 250 динара (у аутобусу)

Оквирно време путовања: 30 минута

ГСП линија 72

Путања: http://www.gsp.rs/linija.asp?id=72

Фреквенција:

Путања: Aеродром "Никола Тесла" Београд - Зeлenи венац

од 05:20 дo 00:00 часова; поласци на свака 32 минута

Путања: Зaлeни венац - Aеродром "Никола Тесла" Београд

oд 04:40 дo 23:40 часова; поласци на свака 32 минута

Цена карте: 80 динара (нa киосцима), 120 динара (у аутобусу)

* подаци преузети са www.gsp.rs

Оквирно време путовања: 30 - 40 минута

ЈГСП Нови Сад

Путања: http://www.gspns.rs/aerodrom.php

Цена карте: 700 динара

* подаци преузети са: www.gspns.rs

Оквирно време путовања: 90 минута

Аеродром Никола Тесла

post-27986-1318186748,67_thumb.png

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Постоји ли још увек неки такси превозник који има фиксну цену (некада 900 динара)? Каква су искуства са такси превозом и колико обично кошта вожња од аеродрома до нпр. центра Београда?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plus za korisne informacije. :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taksi prevoz saaerodroma je vrlo specificna stvar. Uveli su neke zone, gde svaka ima svoju fiksnu tarifu. Ujedno, ne moze svaki taksi da vozi sa aerodroma, vec samo odredjeni.Ovih dana, iako o tome nije mnogo pisano/pricano u medijima, postoji dosta komunalaca i policije na aerodromu i kontrolisu taksiste...

Taksi prevoz iz beogradskih hotela ima fiksnu tarifu, koju nije odredila drzava, vec svaki hotel sa "svojim" taksistom.

Po redovnom cenovniku, u prvoj tarifi, trebalo bi da izadje oko 1300din iz centra grada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vodite računa sa taksistima.Ove godine kada sam se vraćala sa odmora,tražili su mi 50 evra za manje od 8 km...Ima divljaka na sve strane,a inspektor stoji pored i ne reaguje.Nejbolje pozvati taksi unapred i dogovriti se,ili ići autobusom.Ako dođete direktno,teško da ćete uspeti da nabasate na normalnog,svi hoće da iskoriste one koji dolaze sa strane.Vodite računa!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoje 3 opcije da dodjete od Aerodroma do centra grada

Autobus 72 ide do Zelenog venca

cena karte je 145 dinara ( kupuje se od vozaca)

polazi na svakih 35 minuta

polazi sa nivoa ulice tj izlaz-ulaz za odlaske

vreme potrebno da se dodje do grada oko 45 min ( nekad i vise zavisi od saobracajne guzve)

Minibus A1 vozi do Slavije ( ruta kao i stara linija Jata)

cena karte je 250 dinara

polasci na svakih 20 minuta do 18:40 a onda 19:30 20:30 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00

polazi sa nivoa sa dolazaka tj ispred izlaza u dolaznom holu

vreme potrebno do Slavije je oko 35 minuta

Taksi

info pult taksi sluzbe se nalazi u holu gde se preuzima bagaz

imate 5 zona na koje je podeljen grad i od toga zavisi cena

koliko sam ja skontao cena je neki prosek za kostanje voznje do te zone

npr taksi do moje kuce (zona 1) regularno bi bio oko 1700 din

a do drugarove ( isto zona 1)oko 1300

I vazna informacija za Novosadjane

sa aerodroma polazi i autobus za Novi Sad

i to

6:35 9:05 11:05 13:05 15:05, pise da ima i u 17:00 ali nisam siguran da taj redovno ide

cena karte je 700 din

poz Ivan

Izmenjeno (ljadza)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka