pute

Prevoz do/sa BG aerodroma N. Tesla

120 poruka u ovoj temi

Meni treba jedna servisna informacija:) Da li je neko ovih dana išao do aerodroma od centra Bg (ili obrnuto) i kako je prošao/la? Trebalo bi sutra da putujem, krećem baš u najnezgodnije vreme - u pola 3 popodne, pa ne znam koliko vremena treba da predvidim za vožnju do aerodroma? Shvatila sam da se u poslednje vreme do tamo vozim uglavnom u neko gluvo doba noći zbog čarter letova, pa obično stignem za 20tak minuta, sada idem redovnim letom u normalno vreme pa ne znam da li treba da očekujem gužvu preko mosta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovih dana je haos na autoputu i na Novom Beogradu u popodnevnim casovima zbog NG pa imaj to u vidu... mada sutra mnogi ne rade ili rade krace ili ce vec tokom prepodnevnih sati otici iz Beograda tako da je nemoguce predvideti :)

nisam ti mnogo pomogla al bolje kreni ranije pa cekicaj na Tesli :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

artichoka, hvala ti u svakom slučaju, ali ja nemam pojma čak ni okvirno - da li da računam da će mi trebati oko sat vremena ili oko dva sata ili nešto treće? Stvarno blage veze nemam, kao što rekoh, u 3 ujutru od centra grada do aerodroma treba okruglo 20 minuta, pa uopšte ne mogu da se u trom smislu vremenski orjentišem:) a ne bih da džudžim na aerodromu baš 5 sati:(

Izmenjeno (Jasminas)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

paaaa ja bih racunala otprilike jedan sat da sam u tvojoj situaciji :)  

Izmenjeno (artichoka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Informacija koja moze pomoci ako kolima idete od\sa aerodroma do grada kolima

ja obicno idem ( najgora vremena oko 8 ili 9 i oko pola 4 ili 4, mislim radim i na aerodromu) preko Ledina ,pa Jurija Gagarina i na stari Zeleznicki tj tramvajski most

pokazalo mi se kao najbrze resenje uvek,jer je najmanje opterecenje i nikad se nisam zaglavio, cak ni u vreme praznika

poz Ivan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

У тих 800,900 динара може да буде скупо али рецимо идете до Новог Београда или Земуна ту може чак и по таксиметру да вас јефтиније изађе за тих неколико километара.И наравно не ценкајте се са таксистима који вас салећу чим изађете из авиона.Једноставно не причајте са њима имате регуларне таксисте на такси станици од дивљака се разликују по томе што су им задња слова на таблици ТХ и имају четри броја пре њих.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa aerodroma Nikola Tesla vozi linija gsp-a 72 i privatni prevoznik koji saobraca na liniji aerodrom-slavija a cena karte je 250 dinara.Za taksi prevoz sa aerodroma mozete se obratiti momcima i devojkama sa taksi info pulta u zgradi aerodroma ili sami rezervisati putem internet adresa kao sto su http://www.belgradetaxi.com ili http://www.airportbelgrade.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Red Vožnje

Broj-Naziv linije:

Linija A1 - Trg Slavija - Aerodrom "Nikola Tesla"

Prevoznik:

Gradski Prevoz Beograd (GSP i Privatni prevoznici) - Beograd

na sledećem linku: http://busevi.com/in...tlist&Itemid=26

Cena karte je sada: 300,oo RSD --- i vreme od trga Slavija do aerodroma --- 3o minuta --- (provereno sve ovo 15.o5.2o12. godine);

*******

linijaa1-1.png

linijaa1-2.png

mapa-linije-a1.jpg

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene je redovan Taxi izneo od Mirijeva do Surčina 1.570,oo RSD --- tako da Taxi koji vozi za 1.500,oo din i nije baš nešto koliko ja vidim u gubitku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam pre mesec dana isla sa linijom A1, u pitanju je minibus i stvarno je super.

Staje na Slaviji tacno ispred Hotela.

Sve pohvale.

A sto se tice tog taxija, mislim da vise i nema taj za 1500din. Posto sam (bas tada) nazvala apsolutno sve taxi stanice i svima je bial dosta jaka cena (citaj : nikako se ne isplati, bolje doci minibusom A1 do grada pa dalje se organizovati za prevoz ili uzeti taxi)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U povratku dana 2o. maja se jesam vraćala tim taxi-jem za 1.500,oo RSD --- kupon za ZONU 1 - na donjim slikama

* * *

Evo postavljam i brošuru tog taxi-prevoza /na aerodromu "Nikola Tesla" postoji poseban pult za to/:

taxi-za-uvod.jpg

taxi-1.jpg taxi-2.jpg

taxi-zone-2.jpg

* * *

Taxi Belgrade airport - cene prevoza

Grad Beograd je podeljen u 5 zona, a cene od aerodroma do navedenih zona sledeće:

Zona "1" - 1.500.00 dinara

Zona "2" - 2.000,00 dinara

Zona "3" - 3.000,00 dinara

Zona "4" - 4.500,00 dinara

Zona "5" - 7.000,00 dinara

Više na sledećem linku: http://www.aerogaga....irport-106.html

Radi se o sledećem:

Odete do tog Taxi-pulta na aerodromu, tamo dobijete neki od kupona koji izgleda ovako /u zavisnosti od zone/ ---

taxi-kuponi.jpg

i momak sa tog pulta Vas odvede do određenog taxi-vozila.

Ukoliko primetite bilo kakve nepravilnosti oko naplate - na kraju Vaše vožnje -

potrebno je da zapamtite broj vozila - ili uslikate još bolje to !!!

i prijavite nepravilnost na neki od sledećih brojeva telefona /upisan i na ovoj gore brošuri koju sam postavila/ :

tel: 32 27 000 i 22 89 375

*** Ako imate bilo kakve primedbe - ne oklevajte nego ih pozovite !!! ***

/pošto je moja prijateljica, sa kojom sam i putovala, ranije imala takvih neprijatnosti prilikom naplate -

momak koji nas je odveo do taxi-vozila nam je i savetovao to !!!

* * *

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepo je sto pokusavaju da zavedu red, ali su neke destinacije totalno neisplative, po tim vaucerima. Recimo, Visnjica:

Od aerodroma ima 25km i po redovnoj tarifi to izadje nesto malo preko 1500 din - da kazemo i 2k. Vaucer kosta 3000...

Da ne spominejmo krace voznje, u prvoj zoni, koje su ii manje od 1000din (NBGD), a kostaju 1500...

OK, nesto je skuplje, nesto jeftinije, tesko je naci pravu meru, ali i oni sto "deru" ne deru kao ovi vauceri :D

Samo je potrebno uvesti GPS i fiskalne stampace u vozila i resen problem (kilometraza se mnozi sa cenom i ide direkt na fiskal, kraj price). NIje to nikakva tehnologija, nesto slicno videh u KGu.

Izmenjeno (predrag)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam isao prosle godine linijom A1

mali bus kombi i stvarno je super

jel zna neko da li linija i dalje ide?

posto ce mi za 10ak dana trebati

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ide...neko je vec pre mene pitao

:)

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka