Tomislove

Rim,znamenitosti i Roma pass

552 poruke u ovoj temi

Ja sam bio ubedjen da autobisi nemaju pristup u pomenute delove grada.

Danche, ako te to panoramsko razgledanja iz busa nervira - slobodno ga preskoči. Ne samo zbog "tv doživljaja" nego može da se desi da se negde napravi pauza, manje ili više nepotrebna a koja može da POTRAJE...i onda se samo nerviraš što gubiš dragoceno vreme.

Ja sam bio sa Kalodoukas agencijom i bilo je dobro.

Malo im je sajt bezveze, sada gledam...

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kakva je ta agencija? MAda, ovde nema Rim. Uzas! Nase agencije su uzas...bas sam raazocarana! Ne znam vishe gde da gledam za taj Rim...a sama da se uputim tj nas tri..nesto mi se tako bas i ne ide . Mislim jeste uzbudljivo, al...ne hvala :-P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako sam i ja reagovao :)

Uplatili smo preko "Putnika" te godine...pa je onda bilo nekih problema kod njih i oni su nas sve prebacili u taj "Kalodoukas". Nikad čuo, nikad sreo nekog ko je putovao sa njima - ali je sve bilo odlično.

Neka agencija koja je radila najviše Grčku (i vlasnici su odande), ali su imali tako i druge neke aranžmane...

Pozovi, vidi šta imaju da ponude. Sajt im je tuga.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama je to panoramsko razgledanje grada izgledalo tako sto je autobus prosao pored Koloseuma i uputio se ka Terminiju, ali sa druge strane zel. stanice. U nekoj ulici smo svi izasli iz busa i krenuli zajedno u grupi sa vodicem na celu. Ne treba da pominjem da smo isli brzinom puza. Nakon prve krivine napustili smo grupu i krenuli u samostalni obilazak grada. Uzi deo grada, strogi centar, gde se uglavnom sve bitno nalazi nije mnogo velik. Od Piazza del Popollo pa do Piazze Venezie nije nam trebalo vise od 45 min lagane setnje. Ali zato Rim je takav da bile na koju stranu da krenes ima sta vidis i sve zasluzje paznju. Slozio bih se sa Nikolom, nije nam bilo dozvoljeno da busom ulazimo u stogi centar grada, vec su nas ostavljali i kupili malo dalje i to u letecem startu. Organizator putovanja je bila agencija Putnik.

Po tom Argusovom programu, vremena u Rimu je premalo..najbolje bi bilo da izostavite izlet u Napulj i da taj dan posvetite Rimu, da vidite barem nesto sto grad pruza, a pruza mnogo da ni 7 dana ne bi bilo dovoljno

Zanimljivo je za taj Kalodoukas, da sem Grcke i grckih ostrva radi jos samo Rim..barem je tako bilo. I to 4 dana u Rimu, bez ikakvih usputnih poseta Pisi, Firenci, Veneciji. Putovao sam jednom sa njima na Krit i bili su vise nego profesionalni, al to je vec neka druga destinacija

Izmenjeno (ElCid)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Panoramsko razgledanja Rima tamošnjim otvorenim busom traje oko 2h i košta nekih 15-20€, s tim što je to u principu dnevna karta, tako da ljudi iskaču i uskaču kako im odgovara. Po meni, Rim treba obići peške, a jedan dan je malo za to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo Dance i mog predloga:

***** reklama ***** ovo je ubedljivo najbolji program za Rim koji sam ja videla, jedan od retkih koji nema Veneciju i Lido, a sa agencijom sam skroz zadovoljna tako da imas moju toplu preporuku. Ajd idi ti ove godine, pa nam prenesi utiske da vidimo da li mi da se spremamo za iducu godinu:)

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Argusov program je takav da ti nije ostavio vrema za nista, makar za najosnovnije...ispada biti u Rimu a ne imati vreme Koloseum

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, hvala puno. Moram sutra zvati ove neke agencije sto ste mi dali. A u argusu su sam danas bila.... "ljubaznost" im je neverovatna...da sam htela da zaskocim onu saltereshu i otkinem joj glavu :besan: Ovaj RAPSODY je extra ponuda....samo je malo skup, jer placam i za mene i za sestru. Al, valjda cu nesto iskombinovati jer mi se tako ide u Rim da je to neverovatno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A možda je bilo reči o tome ali mi je promaklo - ne biste same, bez agencije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je to mozda i najbolje resenje.

Drugo je bilo vreme kada smo mi isli - vize. ljutko.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj...pa nekako ne bih bas same.... Lakse mi to preko agencije, nego da se ja snalazim po prevozima itd... Mada mi izgleda ok ova ponuda

a istu skroz cak i isti dan ima Plana turs. To mi je dala Atina11 smajl.jpg

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jer mi se tako ide u Rim da je to neverovatno

Rim, Rim, Rim.... u Rim MORA da se ide...:srce: Ako ti se ide - IDI!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj...pa nekako ne bih bas same.... Lakse mi to preko agencije, nego da se ja snalazim po prevozima itd...

Fin je program (nadam se da je organizacija puta bolja od trapavo napisanog uvoda na sajtu...)

Samo što bih ja jedan od dva fakultativna izleta preskočio i ostao u Rimu taj dan.

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A taj dan sto bi ostala u rimu...xm....bas mi je neki trip kako cu se snaci tamo...do tog centra i tako to

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O, Dandche...

SVE druge tripove SLOBODNO imaj - ali ne i taj kako ćeš da se snadješ tamo...do grada i po gradu!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka