moreplovac

Usa Turicticke Vize

396 poruka u ovoj temi

:D DOBILA !!!Multi-na 3 godine ! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:D DOBILA !!!Multi-na 3 godine ! :D

a075.gif

Moja drugarica kada je isla na intervju za vizu i kada je na pitanje da li je kreditno zaduzena odgovorila potvrdno (stambeni kredit na 20 godina), rekose joj da je to ODLICNO i da nece biti problema za vizu. Ne znam koliko je ona srecna zbog tog kredita, ali su oni ocigledno bili vrlo zadovoljni :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a075.gif

Moja drugarica kada je isla na intervju za vizu i kada je na pitanje da li je kreditno zaduzena odgovorila potvrdno (stambeni kredit na 20 godina), rekose joj da je to ODLICNO i da nece biti problema za vizu. Ne znam koliko je ona srecna zbog tog kredita, ali su oni ocigledno bili vrlo zadovoljni :D

Moja ćerka je odbijena sa jednostavnim objašnjenjem da "nije udata, nema dece i nema nikakve nekretnine ili slično" pa nemaju garancije da će se vratiti.... :( Ima posao, ima platu, ima devize na računu ima pozivna pisma i garancije, ali eto nema vilu, motornu jahtu i dva automobila.

Da li to znači da samo lovatori, sa 4 kuće i učešćem u deonicama Microsofta posećuju USA? Zanimljivo razmišljanje.

Dok im se po celoj zemlji muvaju razni teroristi iz istih onih zemalja sa kojima se biju na IStoku, dok ruska mafija ima hiljade članova, dok Šiptari kontrolišu gradove i kriminal, obična, jednostavna devojka iz Beograda nije podobna da prođe njihovu svetu granicu.

Sramota!

Ja sam otkazao posetu poslvnim partnerima koja je bila planirana za Decembar, dok moja ćerka ne dobije vizu da poseti prijatelje u USA, ja se tamo neću pojavljivati. Jedino tako mogu da izrazim svoju ogorčenost.

Izmenjeno (codemaker)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Biće mi to čini mi se zadnje putovanje sa ćerkom u najlepšu zemlju na planeti za nas dvoje (oboje smo zaljubljeni u grčku kulturu i ljude) jer kako stvari stoje sledi joj da kaže sudbonosno "da". To je sjajno ali nije baš potpuno jer će živeti u USA, predaleko za mene, u nju zatreskanog oca... :(

Code, pa ko zna zasto je to dobro. Sudeci po citatu tesko bi ti pao njen odlazak. Ne znam koji je bio povod odlaska, ali mozda joj iskrsne neka mnogo bolja opcija h020.gif .

p.s. Ja sebe uvek tako tesim kad se desi nesto sto nisam zelela, ali sa vremenske distance shvatim da je to ipak bilo dobro za mene. Neko "gore" ipak misli na nas a040.gif .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja ćerka je odbijena sa jednostavnim objašnjenjem da "nije udata, nema dece i nema nikakve nekretnine ili slično" pa nemaju garancije da će se vratiti.... :( Ima posao, ima platu, ima devize na računu ima pozivna pisma i garancije, ali eto nema vilu, motornu jahtu i dva automobila.

Da li to znači da samo lovatori, sa 4 kuće i učešćem u deonicama Microsofta posećuju USA? Zanimljivo razmišljanje.

Dok im se po celoj zemlji muvaju razni teroristi iz istih onih zemalja sa kojima se biju na IStoku, dok ruska mafija ima hiljade članova, dok Šiptari kontrolišu gradove i kriminal, obična, jednostavna devojka iz Beograda nije podobna da prođe njihovu svetu granicu.

Sramota!

Ja sam otkazao posetu poslvnim partnerima koja je bila planirana za Decembar, dok moja ćerka ne dobije vizu da poseti prijatelje u USA, ja se tamo neću pojavljivati. Jedino tako mogu da izrazim svoju ogorčenost.

Mozda ce upravo ti albanci ili rusi biti uposleni od strane tvojih poslovnih partnera jer ce oni svakako nastaviti da rade.

Ja nemam ni kuceta ni maceta, ni stan, ni kucu, ni auto, e imam bicikl, ni stalan posao....apsolvent sam.....nisam cak u trenutku kada sam aplicirao imao bilo kakvo zdravstveno osiguranje pa sam dobio vizu.....eh da, nisam imao ni pozivno pismo.....

i dobio sam vizu na tri godine...... u pasosima imam cini mi se 12 EU viza i dokazao sam da sam putnik tako sto sam im pokazao magazin sa mojim tekstom....imao sam potvrdu da ce moja sestra snositi troskove puta overenu u sudu....mislim da je to bilo dovoljno....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda ce upravo ti albanci ili rusi biti uposleni od strane tvojih poslovnih partnera jer ce oni svakako nastaviti da rade.

Ja nemam ni kuceta ni maceta, ni stan, ni kucu, ni auto, e imam bicikl, ni stalan posao....apsolvent sam.....nisam cak u trenutku kada sam aplicirao imao bilo kakvo zdravstveno osiguranje pa sam dobio vizu.....eh da, nisam imao ni pozivno pismo.....

i dobio sam vizu na tri godine...... u pasosima imam cini mi se 12 EU viza i dokazao sam da sam putnik tako sto sam im pokazao magazin sa mojim tekstom....imao sam potvrdu da ce moja sestra snositi troskove puta overenu u sudu....mislim da je to bilo dovoljno....

Moja ćerka ima pun pasoš Šengenskih viza, stalno zaposlenje, sve moguće potvrde i kartice, osiguranja, pozivno pismo - odbiše je jer nema muža decu ni nekretnine, tako bar rekoše.

Što se tiče tih rusa a pogotovo albanaca, sumnjam da firme mojih partnera njih zapošljavaju, radi se o visokoj kompjuterskoj tehnologiji za koje znanje ipak treba nešto više od mišića i razlikovanja droge po kvalitetu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Code, pa ko zna zasto je to dobro. Sudeci po citatu tesko bi ti pao njen odlazak. Ne znam koji je bio povod odlaska, ali mozda joj iskrsne neka mnogo bolja opcija h020.gif .

p.s. Ja sebe uvek tako tesim kad se desi nesto sto nisam zelela, ali sa vremenske distance shvatim da je to ipak bilo dobro za mene. Neko "gore" ipak misli na nas a040.gif .

Nema meni spasa što se tiče njenog odlaska :(

Već su započeli proces preko neke advokatske kancelarije za K1 (Fiancee visa), pa udadba tamo, pa izlazak iz USA pa aplikacija za K3 vizu (spouse visa) i dok se okreneš eto mene, kao panj, bez moje jedine ljubimice.. :(

Ali, to je život, šta da se radi, nek je njoj lepo, ja ću biti sretan u tom smislu a patiću za njom celog života a nemam prava da budem egoista i tražim da živi u Beogradu...

I gledajući kakva je Srbija već 19 godina, možda je i bolje da nije ovde...

A onog "njenog" ću skalpirati dugo i bolno uz nemilosrdnu kastraciju, ako je samo popreko pogleda ili joj jednu jedinu želju ne ispuni! #%"&"/"$#$%"

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja ćerka ima pun pasoš Šengenskih viza, stalno zaposlenje, sve moguće potvrde i kartice, osiguranja, pozivno pismo - odbiše je jer nema muža decu ni nekretnine, tako bar rekoše.

Što se tiče tih rusa a pogotovo albanaca, sumnjam da firme mojih partnera njih zapošljavaju, radi se o visokoj kompjuterskoj tehnologiji za koje znanje ipak treba nešto više od mišića i razlikovanja droge po kvalitetu.

bilo kako bilo....zelim da ti kazem da ces samo ti imati stete od tog inacenja. siguran sam da si i ranije saradjivao sa njima pa znas kakva je konkurencija tamo.....

iz tvog drugog posta se moze naslutiti da tvoja cerka zapravo i zeli da ostane tamo......tako da je svako daljnje polemisanje oko toga bespotrebno......

mozda je trebala odmah da aplicira K1 vizu. sigurno je procedura komplikovanija a ovako ima odbijenicu uz koju ide preporuka da se ne trazi ista viza barem godinu dana (mozda to ne vazi ako se aplicira druga vrsta vize)

Izmenjeno (miroslavg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bilo kako bilo....zelim da ti kazem da ces samo ti imati stete od tog inacenja. siguran sam da si i ranije saradjivao sa njima pa znas kakva je konkurencija tamo.....

iz tvog drugog posta se moze naslutiti da tvoja cerka zapravo i zeli da ostane tamo......tako da je svako daljnje polemisanje oko toga bespotrebno......

mozda je trebala odmah da aplicira K1 vizu. sigurno je procedura komplikovanija a ovako ima odbijenicu uz koju ide preporuka da se ne trazi ista viza barem godinu dana (mozda to ne vazi ako se aplicira druga vrsta vize)

Ma da, što se ćerke tiče, ona će rešiti to, siguran sam, mnogo su rešeni da žive zajedno... Ja se nešto kao koprcam ali sva je prilika da ću jedino preko kompjutera i web kamere gledati najdražu žensku osobu na svetu :srce:

Što se tiče poslovnih partnera, nema problema, trebam ja njima toliko da im na pamet neće pasti da se bune što ne dolazim. Ionako tamo odlazim samo na druženje, sve ostale dogovore imamo na šestomesečnom nivou u Grčkoj, tako da ne brinem :)

Krivo mi je što će eto, deca sad imati više cimanja za te proklete vize...

Čini mi se da otvore redovnu liniju za mesec, samo Srbi bi morali imati vize, niko drugi na planeti...

Ko zna, možda smo sve to i zaslužili..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A onog "njenog" ću skalpirati dugo i bolno uz nemilosrdnu kastraciju, ako je samo popreko pogleda ili joj jednu jedinu želju ne ispuni! #%"&"/"$#$%"

Cekaj, ako sam dobro shvatila, ona se udaje za Amera? A tebe sam vec pocela da zamisljam u liku Robert De Nira u filmu "Meet the parents". Ako nisi gledao film, obavezno pogledaj n060.gif .

Inace genijalna scena kad zeta stavlja na detektor lazi: http://www.youtube.com/watch?v=DZOp8MAs1ZM...feature=related

Izmenjeno (Putnica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cekaj, ako sam dobro shvatila, ona se udaje za Amera? A tebe sam vec pocela da zamisljam u liku Robert De Nira u filmu "Meet the parents". Ako nisi gledao film, obavezno pogledaj n060.gif .

Inace genijalna scena kad zeta stavlja na detektor lazi: http://www.youtube.com/watch?v=DZOp8MAs1ZM...feature=related

Da, izgleda da će živeti negde u USA, još biraju između Kalifornije i Vašingtona, za sada.

Za Kaliforniju bih i podneo jer tamo putujem svake godine u posetu dve firme za koje sam napisao glavne softvere, pa bih je mogao posetiti i češće.

A film ću pogledati i na mojih 270 načina sakaćenja dotičnog, dodati sve što vidim u tom filmu....

Ne daj mu bože da pogrešno trepne ili da mu broj krvnih zrnaca pređe tajnu cifru koju samo ja znam!

A i inače mislim da ću ga ucmekati iz preventivnih razloga. Dasa nikako da shvati da se još nije rodio taj koji je zavredio moju princezu. I neće se ni roditi.

Nažalost, niko me i ne pita... :ljutko:

Izmenjeno (codemaker)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, Code, toliko si je setao po Grckoj, a ona nasla da se udaje u Ameriku a045.gif .

p.s. Joj, ubice nas moderatori zbog off topica, ali tamo gde se ti pojavis rikosetiranje je neminovno k030.gif .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci,dzabe ja vodam decu po Grckoj i pricam:"Gledajte deco oko sebe,mozda..." :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Šta da se radi. Dok sam trepnuo, od malog piljka kog sam obožavao, postade neko ko se sprema da ide, a ja je još uvek obožavam a nemam prava da se bunim što ide, sve ušuškavam srce da ne poblesavi od tuge :(

Vodao sam je po Grčkoj, mislim da je bila u svakom mestu sa više od 1000 stanovnika, sve nadajući se da će odnekud iskrsnuti Onazisov praunuk, pa da mi budu bliže - 'oćeš đavola, pojavi se plavi mrski amer i eto njemu belaja kad ga se ja do'vatim.

Ma nek je njima dobro, i meni će biti lakše.

A amera ionako nameravam da ucmekam.

PS: stvarno se izvinjavam zbog rikošeta, ali ima to neke veze i sa USA vizama, svakako :)

Izmenjeno (codemaker)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ej,bre Code..miruj ! Nemoj da me plasis,i meni velika deca,blize se te stvari...a ja sve razmisljam-gde god idu,sad je svet mali,sve je blizu...bla.bla...mi smo tako bliski,ostace ta nit...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka