Guest Slavisa

ASPROVALTA

1186 poruka u ovoj temi

Ja imam jedan plac ovde u Srbiji, i kazem da je od asfaltiranog puta 100m uzbrdo, a 30m nizbrdo :)

Tako da je i procena udaljenosti od plaze vrlo subjektivna. Secam se hotela Atina, prolazio sam pored njega kad sam isao magistralnim putem, i on se nalazi izmedju magistrale i plaze. Fotografije sa sajta mi nista ne znace - nisam ulazio u sobe ni u restoran :)) ali moje subjektivno misljenje je da od magistrale do plaze nema vise od 400m. Google earth je detaljno pokrio Asprovaltu, tako da u agenciji mozes da pitas da ti pokazu realno gde se hotel nalazi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na pomoci. Gledao sam hotel na Google Earth-u ali mi nista nije znacilo iz razloga sto nikada nisam bio tamo.

U svakom slucaju korisne informacije sa tvoje strane.

Hvala jos jednom, nadam se da se necu provesti :smorilo:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako si gledao hotel na google earth, onda mozes jednostavno da iskotristis ruler iz tog programa. Ima ga na glavnom taskbaru, slicica lenjira. Pa kliknes na hotel, pa na plazu (podesis red velicine metre) i dobices tacnu pravolinijsku razdaljinu od plaze.

 

A u Asprovalti sam se uvek lepo provodio. Nisam imao dece tada, tako da mi je bilo bitno da imam negde da prespavam i dobru terasu za uzivanje posle rucka i uvece. Plaza je lepa, ima malo sljunkovitog dela na ulazu u vodu, dalje je pesak. Voda je cista, nisam video ni jednu meduzu (Jun, Jul i Septembar). Ne znam za nocni zivot, to ne praktikujem ni kod kuce :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas sam bio u konzulatu u Nisu da predam za vizu i svratio do agencije da se malo raspitam vezano za pomenuti hotel. Kad ono tamo medjutim... :smorilo:

Devojka nema blage veze , vise sam mogao ja njoj da dam informacije nego ona meni . Katastrofa , kao javice mi sutra telefonom . Bitno da se cica doterala , ispale c..e pa prodaj arnzmane na lepe oci. Ali nedam se ni ja... -_-

Bila zena samnom da sam pao na malu bio bi ... :bez-zuba:

Izmenjeno (janjicde)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemaju te male na salterima pojma o hotelima. njih obicno angazuju da dezuraju preko leta u agenciji, kad iskusnije radnice putuju tamo/amo. Imas srece ako moze da nadje CD sa slikama hotela :)) Mozes li da podelis sa nama koja je agencija, cisto da i mi povedemo zene tamo :))

 

Inace, za koliko zavrsavaju vizu u konzulatu? Meni su pre nekih mesec dana za 2 dana zavrsili, ali sad moram opet da prodjem kroz isto maltretiranje... Ko mi je kriv kad ne trazih multi :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rekli su mi da idem po vizu u Ponedeljak posle 15.30h ali kazu da mora licno neko od nas dvoje za razliku od prosle godine kada je moglo i trece lice. Kazu da i sada moze ali uz sudsko ovlascenje. Samo nesto izmisljaju , fantaziraju i dave . :P

A agencija ...

Ispasce mozda reklama ali nema veze , nije bas pozitivna .

Euroturs Nis

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci 3 dana... Nije lose. A za licno podizanje je tacno, to nije bilo prosle godine, pa sam ove godine morao da bezim sa posla da podignem pasose. Valjda rade do 16:00.

 

Ako ides kolima do Asprovalte, kod povratka obrati paznju da su im putokazi malo blesavo postavljeni. Iza Stavrosa je putokaz desno za Kavalu, pa kad skrenes tu desno, na sledecoj raskrsnici je putokaz za Solun kroz neki podvoznjak ili nadvoznjak, pa se tu ukljucujes na auto put za Solun... A za put do Asprovalte, samo prati put do Kavale i zapamti Stavros, Vrasnu i Asprovaltu. Sve je to blizu i povezano i neces pogresiti bilo gde da skrenes.

I jos jedna preporuka, ako planiras kroz Bugarsku - zaboravi! Na granici su veoma nezgodni kad vide da turisti idu za Grcku...

 

A za agenciju... Nije reklama nego preporuka da se ide sa zenom tamo :))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo malo kako auto put do Soluna. Za Asprovaltu se putuje iznad ili ispod jezera. Kako sam video na Google Earth-u Auto put iznad jezera je samo do nekle završen tj nije kompletan. Ili ja gledam već bajate slike i karte? :blink2:

Usput hvala za poruku

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I jos jedna preporuka, ako planiras kroz Bugarsku - zaboravi! Na granici su veoma nezgodni kad vide da turisti idu za Grcku...

Ma kakva Bugarska , ne pada mi na pamet.

A za pasos videcu da li da ovlastim nekoga da mi ih uzme jer ne vidim mogucnosti mog ponovnog dolaska u Nis u toku radnog vremena.

Sto se tice agencije NARAVNO da mi nisu nista javili i sada se vec nalazim u nedoumici stada radim. Imaju i ovde predstavnika koji prodaje njihove aranzmane pa cu pokusati preko njih da saznam nesto ili cu na kraju odustati od te solucije i traziti novo resenje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo malo kako auto put do Soluna. Za Asprovaltu se putuje iznad ili ispod jezera. Kako sam video na Google Earth-u Auto put iznad jezera je samo do nekle završen tj nije kompletan. Ili ja gledam već bajate slike i karte? :blink2:

Usput hvala za poruku

Mozes i iznad i ispod. Iznad jezera je auto put i prosle godine je bio skoro gotov. Ispod jezera ide stari put kojim se ide dosta sporije.

Svaki put kad putujem negde, put do tog mesta mi se oduuuzi, dok u povratku stignem ekspresno.

A na google earth su slike Asprovalte u najboljem slucaju iz 2006.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa to je onda super definitivno iznad jezera!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hajde da malo aktiviramo ovu temu .

Na kraju ja ipak idem u Aspravaltu i ovaj "famozni" hotel . Iskreno se nadam da ce biti ok ali kako idem po prvi put u tom delu Grcke molio bih preporuke svega sta treba i vredi obici i videti .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja večeras tj. sutra rano zorom krećem, ako uspem neke utiske ću dostaviti još dok sam tamo, a kada dođem definitivno.

Izmenjeno (miletovmile)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verujem da ce mi svaki tvoj podatak biti od koristi. Ukoliko otkrijes gde se nalazi hotel "Atina" javi kako bih se na vreme spremio psihofizicki . Nadam se da se nisam toliko za....o .

Naravno , dobrodosao je svaki izvestaj vezan za ovo letovaliste i svega sto ono nudi zajedno sa obilascima . Hvala unapred .

P.S. Moje piche u Vranju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema problema, čim se dokopan neke internet konekcije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka