Guest Slavisa

ASPROVALTA

1186 poruka u ovoj temi

Pre 3 sata, banatski je rekao/la:

Ja sam trenutno u Vrasni i mene interesuje isto,expres restoran  u asprovalti.Prosao sam juce bas pored Galini beach  

Ne znam moze li vam ovo pomoci.Slike su od prosle godine.Prva slika restoran,druga slika cenovnik,treca slika market preko puta restorana.

IMG_20150616_142253.jpg

IMG_20150616_133143.jpg

 

IMG_20150616_142259.jpg

Izmenjeno (myway)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo u GALINI beach GB od 31.07 do 15.08 .

Banatski ima li mesta za parking kod GB, kakvo je more skoči jednom i za nas

Myway hvala na cenovniku, nije skupo( osim supe 5,5 e ) ali mislim da neće biti loše,

verovatno je blizu GB?

Čuo sam da je pijaca  ponedeljkom koliko je ona udaljena od GB

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo bi bas lepo da nam neko prenese utiske o moru, cenama, komarcima, nocnom zivotu , a tek neka slicica kolijo bi nam znacila. :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

More je u tom delu regije toplo i sa malo talasa...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ispisah pola stranicde i puce internet.Galini beach je na ktaju Asprovalte ka N.Vrasni i ima parking odmah ka N.Vrasni gde je i pijaca ponedeljkom.Kome treba voce,povrce,me,rakija,ulje,i nesto od robe moze to kupiti na pijaci jer su cene nize nego u radnjama.Pijaca je zaista velika i ima svega...Cene u radnjama su nesto vise nego kod nas a ako obidjete diskonte(u Asprovalti u gl. ulici u podrumu)nacicete i  jeftinije...Izmedju Asprovalte i N.Vrasne je prvi(nijenradio kada sam bio) Mariopulos,pa u N.Vrasni Discount markt,porednjega masutis,i onda nekih 2km dalje LIDL.Po mom misljenju najpovoljniji je Discount markt,mada svi imaju popuste odredjenim danima pa treba pratiti ko misli da kupuje hranu .Komarca ima ,DOSTA,mlatim ih pre spavanja.More bilo hladno kada smo dosli09.juna ,voda mutna,ali posle jucerasnjeg vetra i kise se ocistilo.Danas prijatna voda za kupanje.Giros 2.5e Posto sam u N.Vrasni ima n forumu i  iz Asprovalte bas u Galini beachu pa ce se valjda javiti i napisati neku rec.Pzdrav

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na informacijama, uzivajte :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala,trudimo se...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram da kazem da sam pogresio mesto ove godine,uopste nisam zadovoljan,mesto je dobro ali nije mi se ovo svidelo ,mnogo slabo ljudi cela plaza je skoro pusta,ja volim kad ima dosta ljudi znam da je zivi svet oko mene ali ovako nikad gore nisam ocekivao,sta god moja ocena 1 do 5 2-

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 15 sat, nikola720p je rekao/la:

Moram da kazem da sam pogresio mesto ove godine,uopste nisam zadovoljan,mesto je dobro ali nije mi se ovo svidelo ,mnogo slabo ljudi cela plaza je skoro pusta,ja volim kad ima dosta ljudi znam da je zivi svet oko mene ali ovako nikad gore nisam ocekivao,sta god moja ocena 1 do 5 2-

Ne sekiraj se,ide vikend,bar ce Grci da nagrnu sada,nadam se.Nisam bio u junu nikada ali pocetkom jula je tako.Cim primetis ljude svuda oko sebe,znas da je stigao vikend i sjatili se Grci na plaze.

P.S. Da si uplatio dve nedelje kasnije,recimo od prvog jula,smetala bi ti prevelika guzva:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 10 minut, Timok je rekao/la:

Ne sekiraj se,ide vikend,bar ce Grci da nagrnu sada,nadam se.Nisam bio u junu nikada ali pocetkom jula je tako.Cim primetis ljude svuda oko sebe,znas da je stigao vikend i sjatili se Grci na plaze.

P.S. Da si uplatio dve nedelje kasnije,recimo od prvog jula,smetala bi ti prevelika guzva:)

A sto sam dobio skromnu vilu bez tv,a treba gledati fudbal,ostao sam bez komentara

Izmenjeno (nikola720p)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma nije problem ni to - imas u Asprovalti kafic gde pustaju prenose na velikom platnu.Na kraju Nea Vrasne prema Apsrovalti imas kafic sa velikim TV-om koji se vidi i sa ulice.Tako da ako nemas para za uzivanje,barem neku tekmu mozes da ispratis.Samo misli pozitivno i odmor ce biti pravi odmor.Sa tim nacinom razmisljanja i da si bio u hotelu sa 5 zvezdica bi bio nezadovoljan.Veruj mi,samo pozitivno razmisljanje i osmeh od ranog jutra i nista tvoje letovanje ne moze da pokvari:)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 6/16/2016 at 0:03, nikola720p je rekao/la:

Moram da kazem da sam pogresio mesto ove godine,uopste nisam zadovoljan,mesto je dobro ali nije mi se ovo svidelo ,mnogo slabo ljudi cela plaza je skoro pusta,ja volim kad ima dosta ljudi znam da je zivi svet oko mene ali ovako nikad gore nisam ocekivao,sta god moja ocena 1 do 5 2-

Volim i ja društvo, pa kako na plažu idem iz dve ture 1. nosim suncobran stolice masku peškire, sve ostavim kao slučajno u delu gde ima neko dete približnih godina kao moje,pa se onda vratim po moje koji se još nisu spremili i onda ponesem ostalu opremu kofice lopte...Deca brzo uspostave kontakt pa sam tu samo ako moram i ja praviti neku kulu ili sl. Ali moje dete se brzo uklopi i društvo i, a meni je dovoljno da je gledam.

Ako recimo baš nema nikog pa meni bi bilo dovoljno da se igramo i plivamo zajedno.

Uživancija, još 38 dana

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se  upravo vratio iz N.Vrasne i da potvrdim da su pocetkom meseca zaista bila prazna mesta ali da se zadnjih dana  za vikend primetno napunilo.U nedelju je na pojedinim mestima bilo tesko naci lezaljku vise...Mislim da im tek pocinje sezona jer  su neki tek pocweli da otvaraju barove i postavljaju lezaljke tek pre par dana..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Eli  i kakvi su utisci ? Mi smo tamo od 29.06.:thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja i moji roditelji nismo zadovoljni ovim mesto a vilom martin bili ocajni sta smo dobili za 130 evra,nema tv nema onaj aspirator sto skupjla mirise jela koje trenutno kuvas i ostalo,znaci najgori provod za 2016 godinu,na tasosu 2007 godine imalo je sve, kostalo isto 130 evra,ne preporucijem mesto i vilu martin,a ima jos nesto sto me najutilo lidl je mnogo daleko blizu 8km za vilu martin,juces sam kritikovo agenciju razglednicu zbog toga.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka