Guest Slavisa

ASPROVALTA

1186 poruka u ovoj temi

Marinela, nosimo nesto hrane, a ja sam svakako na posebnom rezimu ishrane, pa moram da ponesem veci deo namirnica.

Nosim karticu svakako, pa ako zafali, imacu, nije frka :D

Kul je za WIFI posto sam ja internet manijak, tako da nece da mi bude dosadno :D

Mnogo ti hvala, bas si mi pomogla sa informacijama :D

Nemanja, i drugarica i ja smo neplivaci, pa ako se negde sretnemo, imaces drustvo :D

Karte, jamb.. Nece biti dosadno :D

Kazu da nije odmah mnogo duboko, nego kao do kolena, mada ja ni u takvu vodu ne ulazim, sto je sigurno, sigurno je :D

Imas dosta klipova na YT pa pogledaj, ja gledala i OK je, ako nisi kukavica kao ja :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma nije odmah duboko,ne brinite.. Pa porodice sa malom decom letuju,opustite se i uživajte! Ne napisah da u sobama ima frižider sa pregradom za zamrzavanje. Lep provod! :-) :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :D

Bice sigurno :D Ja ne sumnjam u to :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste veliki giros taj kod fontane na uglu 2.5e + 0.2e caciki ko hoce!

Treba probati giros na ulazu iz Vrasne u Asprovaltu,sa leve strane(preko glavne ulice),prvi restoran iz tog pravca,bastica ispred,karirani stolnjaci,3-4 stepenika,radnici u crvenom,neznam kako se zove(nisam umeo da procitam),2.3e +0.2e caciki.

Jeste za nijansu veci kod fontane ali ovaj je daleko ukusniji i jedan od najboljih gdegod sam bio u Grckoj.

Inace bili smo od 8.-17 avgusta.Vreme extra.Od 12.avg. pocela da nailazi neka prljavstina oko podneva.Pih!Ko nije grozljiv nece ni da primeti.Smestaj placali 40e dnevno(dve osobe).I dobro je da smo ga uopste nasli.Da smo zakasnili 10.minuta ni toga nebi bilo.

I tako...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo u Asprovalti u drugoj polovini juna.

Sto se tice vode, zan ponekad da se zamuti. Objasnili su nam da je sto zbog reke koja se uliva u more, pa se pomesa recna I morska voda. Takav sam utisak I ja imala.

Smestaj nam je bio vila Jana, zadovoljni smestajem, zadovoljni mestascem

Izmenjeno (Marg_)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima, i ja takodje idem u Asprovaltu sad od 1. Septembra... smesteni smo u vili Panorama,nadam se da ce smestaj da bude ok i da ce vreme biti lepo.. prenecu utiske kad se vratim :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja dolazim u Panoramu 10.9.

Molim te napisi utiske. Tamo ima wifi , pa da znam sta da ocekujem :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas u Asprovalti ogromni talasi! Sigurno oko 2-2,5m! Dosta je toplo,toplije nego prosle godine u ovo doba. Voda je pre podne čista,ali se posle podne zamuti zbog talasa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali neko zna za koliko bi otprilike nasao sobu za dvoje,krenucu u ponedeljak na bum pa kako mi bude...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas u Asprovalti ogromni talasi! Sigurno oko 2-2,5m! Dosta je toplo,toplije nego prosle godine u ovo doba. Voda je pre podne čista,ali se posle podne zamuti zbog talasa

Joooooooj... Valjda ce ih biti i kad ja budem tamo... Obozavam talase i nevreme na moru :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili su i juce i danas! Volim i ja talase ali ne citavo letovanje. Sad je voda vec solidno prljava i mutna. More je nanelo svakakvo djubre na plažu i mora se paziti kad se ulazi u vodu jer plutaju kojekakvi panjevi i grane. Danas idemo na plaze iza Olimpijade,nadam se da je tamo bolja situacija

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bucnite se i za nas na babylonu :D ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili danas na Proti Amoudia,a sutr cemo verovatno na onu sledeću (Zugla ili kako vec). Na Babylonu smo bili prosle godine i nije loša ali mi se ove vise svidjaju. Ali kupanjac svakako pada za sve ljubitelje sa foruma ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Asprovalti juce krenulo da se kvari vreme. Uvece krenula kiša i grmljavina i padala skoro celu noc. Danas hladno i oblacno,kiša povremeno opet pocinje. :( Prognoza katastofa i za naredne dane post-46596-14097265745483_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel zna neko cene izleta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka