Guest Slavisa

ASPROVALTA

1153 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima,

posto niko nije spomenuo Asprovaltu, a ja planiram tamo da letujem, eto otvaram novu temu! :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Asprovalta je letovaliste koje mi se dosad najvise svidelo u Grckoj. Prosle godine sam letovao u Stavrosu koji je nekih 4-5 km pored,ali sam za 10 dana 4 puta bio u Asprovalti pa ti ponesto i mogu reci o njoj.U svakom slucaju je mnogo uredjenija,cistija i veca od Stavrosa i ostalih mesta u okolini.Ima veliku 3-4 km dugacku plazu (negde sitan sljunak negde pesak)siroku i do 50-tak metara.Jedino mi se nije svidelo sto je na mestima gde smo se mi kupali vec na 5- 6 metara od obale voda duboka preko 2 metra pa je za malu decu malo nezgodno.U celom Stavrosu je zbog toga milina jer je plicak do stomaka i 50 metara od obale.Asprovalta nije selendra,ima dosta kafica i restorana i primetio sam dosta mladih na plazi za razliku od ostalih penzionerskih mesta iz okoline.Posebno me je odusevio prelep park i setaliste sa palmama i uredno podsisanom travom pored plaze a sama higijena mesta je sasvim zadovoljavajuca.U svakom slucaju Asprovaltu mogu da preporucim svima a nameravam da i sam ponovo jednom tamo letujem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Asprovalta-plaza i setaliste

dsc01030resize1lv.jpg

dsc01214resize8sl.jpg

dsc01219resize2cq.jpg

dsc01217resize8eu.jpg

dsc01220resize2nd.jpg

Izmenjeno (Gulanfer)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

Ja sam namerio da ove godine idem u grcku prvi put! Zakacio sam se za Neos Marmaras ali nema mesta....u sustini nigde nisam nasao mesta jedino u Aspravalti. Moj drug je bio u stavrosu i rekao je da vise nikada nece da ide tamo zbog komaraca. Jel to stvarno tako stalno?

kontam da je ista situacija i u Aspravalti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda moje misljenje ne bi trebao da uvazis s obzirom da nisam tamo letovala vec sam samo pre dve godine, pri povratku kuci sa Tasosa, svratila tamo na poslednje kupanje te sezone i rucak.

Te godine su sredjivale setaliste za koje vidim da sada izgleda sasvim fino.

Mislim da poseduje sve sto i klasicno grcko turisticko selo u koje se ulaze poslednjih godina.

Ono sto je meni zasmetalo je izuzetno prljavo more, za koje ne mogu da tvrdim da je stalno takvo, posto smo na plazi proveli svega 4-5 sati.

I jos sam primetila da su cene bile duplo nize u odnosu na tasos te godine. Ali definitivno te dve stvari nisu ni za poredjenje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ZA GULANFERA

ako procitas ovo molim te reci mi da li znas za vilu fotis u stavrosu, i reci mi nesto o njoj

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Asprovalta je sasvim ok i meni bolja od Neos Marmarasa...Ali retko ce ti se naci dve osobe koje ce ti isto reci...U svakom slucaju, gde god da odes, trudi se da izvuces ono najbolje ;)

P.S. Cudi me da u agencijama ima mesta samo za Asprovaltu...Koje agencije si zvao?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ZA GULANFERA

Hvala jos jednom, nego ako bi mogao da mi jos nesto dodas u vezi samog mesta Stavrosa jer sam malo uplasena posto idem sa troje dece a jedno od njih je beba pa ako bi mogao da mi kazes odprilike da li mozemo da se pretplatimo negde za rucak i koliko bi nas to kostalo po osobi, kakve su plaze, da li ima hladovine i svega cega se jos setis. Posto idemo kolima reci mi gde bi mogli da nadjemo neke lepe plaze naravno sa hladovinom. Cao

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

stavros ti je super za malu decu, tamo ces naci plazu gde prepodne platani bacaju hlad nad vodom (deo plaze) i plitko je, kao stvoreno za malu decu. Meni licno je plaza u asprovalti mnogo bolja od one u stavrosu, dublja je, ali za decu nije dobra zbog toga.

Za rucak ne brinite, ima mnogo taverni, cene su prihvatljive, po meni ne vredi se pretplacivati jer ima dosta izbora za klopu.

ps- izbegavajte skoljke saganaki, odvratne su..... barem tamo gde smo mi jeli.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li znate gde je vila Hristos house u Stavrosu? Idem sama sa cerkom od 9 godina pa se bojim da ne upadnem u neku rupu. U ponudi je imaju agencije Posttours i Delfin. Ima li neko iskustva sa njima i da li postoji preporuka za neku vilu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cini mi se da je to ona prva vila kad se ulazi u stavros sa auto puta, ako je to ta vila onda je ok, pristojno izgleda spolja, ne znam kako je unutra, ima lepo dvoriste i blizu je plaze nekih 50-100m....

ako je preko delfin agencije onda ne brini, ja sam isao preko njih i sve je ok, vile su im skroz dobre, nema zamerki, jedino sto su kratke smene, taman naviknes da uzivas i vec palis nazad :unsure:

preporuka- iznajmite auto i skoknite do stagire, rodno mesto aristotela, to je neka tvrdjava, tj njeni ostaci, a ispod nje su plaze kao sa filmova- beli pesak, izrazito plava voda, tu dolaze grci da se kupaju, nema mnogo turista....

posto je tema asprovalta, isto vazi i za one koji odu u asprovaltu, posto je to 10km od stavrosa i 20tak km od asprovalte, isplati se....

na kraju izlaganja preporucujem da preko gogle earth pogledate vazdusnu sliku asprovalte- detalji se super vide, plaza, grad, putevi...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Asprovalta je pravi izbor i za porodicne ljude a i za mladje.

Cene su kao u Bgd-u a Grci ljubazni i sa odlicnim poznavanjem srpskog jzika.

U blizini Vam je LIDL-supermarket gde mozete kupovati hranu po izuzetno niskim cenama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hocu da pitam da li neko zna za apartmane Asprovalta Beach u Asporvalti? Kavi su ?Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam htela da pitam, zna li neko nesto o apartmanima ASPROVALTA BEACH, u Asprovalti? Bitno mi je posto sam vec rezervisala, a idem sa klinkom i bebicom. ima li mesta na plazi gde je voda plica?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nije valjda da nika ne zna nista o Asprovalt BEach,mmmmm ,a ja danas najkasnije sutra treba da uplatim ostatak tj 7o% ili da odustanem.ja sam ovo nasla na netu...pa ne znam da li me agencija laze ili je ona zaista ovako lepa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25994
    Ukupno tema
    867205
    Ukupno poruka