Tedimed

Albatros Palace Hurgada

122 poruke u ovoj temi

Devojka i ja smo bili u njemu prosle godine pocetak septembra tacnije 4 septembar mogu da kazem da mi je ovo 5 ili 6 put da sam bio u egiptu.Hotel je po mom misljenju savrsen prelep cist uredan zanimljiv ali nemam sta da zamerim.Cistoca na zavidnom nivou hotel je po meni 20 posto bolji ako ne i vise od hotela sa 5 zvezdica standardnih jer ima vise dodatnih sadrzaja i stvari.Bazen ogroman sa manjim dzakuzima u sebi bar u vodi bar i restoran oko bazena dva bara na plazi.Plaze nema standardne sa postepenim ulaskom u vodu ima ali ni je to ono sto zele ljudi sa malom decom,postoji ponton sa leizi begovima gde idete odmah u kristalno zelenu duboku vodu punu raznih ribica i korala ,ko se plasi ribica na sredini pontona je bazen u morskoj vodi kojoj ribice nemaju prilaz.Hrana odlicna ima 6 ili osam restorana i cak pekaru gde mozete da narucite odredjena peciva na licu mesta Dorucak je svuda isti male su razlike u svakom restoranu je higijena i sve pratece odlicno.Rucak rade 4 restorana mediteranski,italianski ma previse razlicitih jela od vrhunskih mesa nema stednje ni malo,mala zamerka kod mene je sto neke vrhunske morske plodove jastog po nekad rakovi dagnje kozice upropaste zacinom korijanderom meni loseg ukusa.Vecera ludilo rade italianski nemacki mexsicki kineski indiski marokanski i izbor hrane je neverovatan zaista price vezane za diareju su po meni glupost i neverujem u njih problem je do ljudi koji se prezderavaju i normalno da imaju problema sa stolicom jer je vecerao 4 puta.Pica odlicna kokteli od 11 imate bar u hotelu cedjeno voce.Cafe ogroman samo za kafe i cajeve nes mokiato kapucino i td.Nocni program vise nego potpun predstave pa onda zive svirke pa diskoteka a preko dana na bazenu i na plazi non stop sportski program meni su recimo to bitne stvari nema dosade.Animatori su internacionalci govore po 5 jezika i znaju sa gostima razlicitih opredeljenjima tako da nisu napadni.Gosti su nemci i rusi uvek raspolozeni za sport tako da je super mada bi voleo da ima nasih ali dolaze u malom broju.Ima teretana spa centar sve vrhunski.Jedina zamerka je sto kada dodjes oni ti daju sobu koja gleda spolja na put ili neki glupi travnjak i normalno kada je sve vec tako savrseno nagodis se sa recepcijom da ti daju lepsu sobu.Dali su mi sobu na najacem mestu sa pogledom na more i bazen morao sam da ima dam 60 70e i nece ti dati za manje ti pa 10 15e jer visi je nivo gostiju i hotela.Sve u svemu gde god da pogledas prelepo ko ga je uplatio uzivace sigurno

MOZE LI POMOC,merkam ga ...taj koralni greben sto ima za snorklanje,molim kakav je zbog dece???

A ja cu i dalje s debelim Milenkom da se zlopatem....BLAGO MENIIII,pa posle ronjenja na KARKADE,picu....ih IZEM TI ZIVOT....

Nije pogodan za decu malu ako neznaju plivati inace hotel i more ludilo
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I nama treba pomoc moze li nam neko malo bolje objasniti silazak sa tog potona dali je odmah velika dubina ili postepeno zbog neplivaca posle nezaboravnog letovanja u Dani u obzir dolaze samo pikalbatrosovi hoteli dvoumica izmedju palaca ili jungla aqva parka hvala

Palace u jungle mi je bio drug bezveze
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine sam bio u Caribbean world hotel 5 zvezdica. Po meni Albatros palace onda treba da ima 8 zvezdica.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A kakva je situacija u ovom hotelu po pitanju Rusa, posto vidim da se mnogi zale na njih?

Izmenjeno (Far Dareis Mai)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav svima!

planiram ove godine u egipat, razmisljao sam i gledao spiritovu ponudu za sunrise makadi, medjutim, malo bolje kad sam prelistao, videh, da spirit ili ne radi ili ne postoji ili nesto trece,a ponudu za egipat 2014 izbacili?!

potom sam se skoro i opredelio za albatros palace. na slikama vrlo lepo izgleda, i dobro je kotiran. jedino sto je naravno losije je plaza. koliko traje oseka? to me malo koci...

ili nesto drugo imate za preporuku? bio sam u elyseesu i u caribianu, sa ovim drugim sam veoma zadovoljan. nisam narocito izbirljiv.

hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@ murke

Ne znam da li je to tačno, ali neki forumaši su već pisali da Sprit sada posluje pod firmom Arena travel, međutim, nemaju istu ponudu hotela kao ranije i nemaju aranžmane na 13 noćenja 15 dana boravka.

Ukoliko si zainteresovan za hotel Sunrise royal Makadi to ti je verovatno najbolji izbor. Matico ga ima u ponudi.

Takođe, ukoliko si gledao hotel Albatros Palace, mnogo bolju plažu ima susedni hotel iz istog hotelskog lanca Beach Albatros, pa gosti hotela Albatros Palace često koriste plažu ovog hotela. Hotel Beach Albatros u ponudi ima Argus tours.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uh, Albatros Palace je zauzet, preko Argusa kazu tek od 25.7. mesta ima. :(

A u Matiku za Sunrise royal makadi ima od pocetka jula pa nadalje.

Kako god okrenem, zapalicu se od vrucine :)

Videcu sta cu...

Hvala na savetima. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U julu opusteno u Egipat nikako se necete zapaliti;-)))))

Matico - Sunrise Royal Makadi odlican izbor

Inace bili smo u Caribianu 2012 i u Sunrise Royal Makadiju 2013 i ove godine OPET Matico i SRM jer je od Caribiana bolji i sadrzajniji pa bar 5 puta

Za preporuku

I da Spirit sada posluje kao Arena travel ali ove godine ne rade Sunrise lanac hotela i rade na cenovniku za 13 noci kako mi rece devojka iz agencije Arena

I ono sto je jaaaaako bitno na drugom kontinentu - vodic Jelena ( Matico ) THE ONE AND ONLY i da i dalje radi za Matico i jako se radujemo i odlicnom hotelu opet, i vodicu kakav je Jelena Matico!!

Izmenjeno (gordanam)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala! veoma koristan post:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema na cemu za sve sto treba tu smo ovo ce nam biti 5ti put u Egiptu i uvek jul/avgust ( tj jednom bese sept)

Jul za preporuku nije to takva vrelina drugacija je vlaznost vazduha

I uvek je dobar izbor Sunrise lanac hotela za pristojnu cenu odlican ALL koncept

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

u najuzem izboru mi je ovaj hotel,iako se jezim ovakvih plaza,ali moracu da se navikavam na ponton malo,jer dolazi vreme kad moram da razmisljam i o zanimacijama za decu...kad se more povuce,koristicemo plazu Beach-a pored i toliko...ali,mislim da je ovo bas dobar hotel,ako ne gresim..

Izmenjeno (beogradjani)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U agenciji Arena travel, bivsi Spirit, nam dadose dobre preporuke za ovaj hotel sto se usluge i all koncepta tice - nama plaza presudi i odvuce nas na provereno mesto, ali eto kazu da i ovo ne bi bio los izbor....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

to znam i ja,uvek je ovaj hotel bio dobar,a i skup,ali me ni pod razno nije zanimao-zbog plaze...moracu da pocnem da skiljim na jedno oko,a pomalo nestaje i izbora,ako necu da ponavljam hotele..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To da, iz tog razloga eto nas opet u SRM godinu za godinom, msm nije da ce nam biti lose jel ...... a i za iste pare za koje bi otisli u ovaj na 10 noci tamo dobijamo 13 ;-) a vi volimo plicak na Crvenom moru

Svakako javnite konacnu odluku

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bas tako...blago vama na 2ned.,meni ce biti cudno,nikad nisam isla 10dana,dok se okrenes-gotovo..:-(

javljam,da ne gusimo temu ovde..(ocajna sam zbog plaze,smrc)

Izmenjeno (beogradjani)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26485
    Ukupno tema
    887039
    Ukupno poruka