Tedimed

Albatros Palace Hurgada

122 poruke u ovoj temi

Bio sam prošle godine u A.Palce hotelu i slobodno smo koristili plažu A.Beach hotela koji je odmah pored.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I kako cenite hotel a kako plaze oba hotela.

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Plaže oba hotela je jako dobro opisao Tedimed kao i sam hotel Albatros Palace i tome nemam šta da dodam.Posle njegovog opisa sve drugo je suvišno.Ako ti nije teško da po vrućini preko pontona(koji je napravljen prošle godine)

pešačiš do vode nekih sto metara,možda i 200, ne mogu da procenim ili da ideš na susednu plažu da bi se kupao,

onda je Palace dobar izbor.Sve zavisi šta je tebi prioritet na odmoru.Da ne zaboravim, prošle godine u julu mesecu je bila pa skoro nemoguća misija da nađete ležaljke pored bazena sem ako niste ranoranilac (oko 6 sati ujutru).

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Plaže oba hotela je jako dobro opisao Tedimed kao i sam hotel Albatros Palace i tome nemam šta da dodam.Posle njegovog opisa sve drugo je suvišno.Ako ti nije teško da po vrućini preko pontona(koji je napravljen prošle godine)

pešačiš do vode nekih sto metara,možda i 200, ne mogu da procenim ili da ideš na susednu plažu da bi se kupao,

onda je Palace dobar izbor.Sve zavisi šta je tebi prioritet na odmoru.Da ne zaboravim, prošle godine u julu mesecu je bila pa skoro nemoguća misija da nađete ležaljke pored bazena sem ako niste ranoranilac (oko 6 sati ujutru).

Da Tedimed je super opisao hotel,ali mene zanima kako vi cenite isti,da li je dubina u susednom hotelu bas dubina i da li sa pontona kada se udje ima dubine,u njegovo vreme nije bio ponton,takodje vase licno vidjenje,jer nismo svi isti,imamo razlicite poglede,eto toliko hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidim na mapi da je juzno od Albatros Palace-a hotel Hostmark - Grand Seas koji ima fantasticnu plazu.

Da li je neko isao od Albatros Palace-a do Hosmarka da se kupa tj. da li moze uopste da se dodje.

Po mapi, vidim da je oko 300 metara udaljenost jedne od druge plaze.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo jednog korisnog obaveštenja

Svi Pickalbatros hoteli, kao i Albatros Palase i Jungle Aqua Park mogu se rezervisati u Uni tours i Oktopod agenciji u Beogradu i u Novom Sadu Astra tours, po najpovoljnijim uslovima....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Supruga, sin i ja idemo 21.06.2010. u Albatros Palace.

Ako neko ide tog dana (ili će biti tamo u tom periodu) neka se javi.

U svakom slučaju, utisci će biti postavljeni ovde odmah po povratku :)

Izmenjeno (Sale_M)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gospodin Jovicki je sve o hotelu napisao ali Englezima svaka mu cast sta ce Englezi kad pored 240 opisa i Vojvodjanin im salje opis a mi ovde nemozemo dva da sastavimo hvala mu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa ti nauci engleski :)

Evo, cim se vratim iz Albatros Palace-a krajem jula, ostavicu ovde komentar sa opisom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo mi se vratili iz Albatros Palace hotela, pa sam utiske ostavio na mestu gde se nalaze opisi hotela.

Link za opis hotela: http://www.putovanja...ce_Resort/opisi

Na žalost mapu hotela nisam znao da linkujem tamo pa je linkujem ovde:

albatros_palace_mapa.JPG

Savršen odmor na koji je na žalost jedinu senku bacila agencija Argus, ali o njima neću više, pošto postoji već tema od više strana o njima na ovom forumu.

Kao što rekoh, ako nekog zanima nešto više, neka pošalje poruku preko foruma. Vrlo rado ću mu odgovoriti i razjasniti nedoumice.

Ako neko ide u ovaj hotel, želim mu lep odmor i nek uživa !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratih se prekjuce iz Albatros palace hotela. Hotel izgleda mnogo bolje nego na slikama.

6 restorana(marokanski, mediteranski, italijanski, azijski(u okviru kog su kineski i indijski), meksicki i nemacki.

Najbolji je bio marokanski kako po interijeru tako i po raznolikosti i kvalitetu hrane.

Bazeni su savrseni a u pool baru sluze alkoholna pica koja su besplatna za goste koji imaju all-inclusive.

Sobe su zaista jako velike a i kreveti. Jedino je plaza losa u smislu da se more povuce 200-300 metara i ostavi sasusene korale i blato. Ali zato moze da se ide na ponton na cijem kraju se nalazi nekoliko koralnih grebena sa prelepim ribicama kakvih nisam video ni na grebenima gde inace vode turiste da rone.

Takodje, onaj ko voli da se kupa u plicem moru, moze da se spusti stepenicama sa pontona u jedan plici deo.

Medjutim, pored sve zabave, hrane i pica na prelepim bazenima, na more smo slabo i odlazili. Mogli smo slobodno da koristimo plazu susednog hotela koja je na 300 metara od nase plaze. Ona ima normalnu dubinu ali voda nije tako lepa i cista kao na pontonu.

Sto se tice lezaljaki, ponekad je bila nemoguca misija naci slobodnu lezaljku oko bazena posle 8 sati. Kao da se svi bude u 6 i stavljaju peskire na lezaljke. Ali vec oko 12 neki odlaze i moze da se nadje poneko mesto. Jednom smo zamolili decka koji sakuplja lezaljke da nam nadje mesto i on je za minut "stvorio" 2 lezaljke i suncobran (uzeo je po jednu slobodnu lezaljku za 2 razlicita kraja bazena i napravio mesto).

Jedan dan smo otisli pesaka do plaze hotela Hostmark (nekih 500 metara) koja nas je razocarala. Velika plitka laguna sa ekstremno toplom mutnom vodom. A i hotel je sa plaze delovao dosta pust i ruiniran tako da smo bili srecni sto nismo uplatili aranzman u tom hotelu. U poredjenju sa Albatros Palace-om, Hostmark je prava rupa.

Vecernji show je bio jako kvalitetan: fakiri sa zmijama, arapski plesovi, africki plesovi, dervisi...

Prosto nismo imali potrebe da idemo bilo gde iz hotela. Jedino sto ne vredi u hotelu je masaza koja se dodatno placa. Maseri su potpuni amateri tako da nemojte ni u ludilu da idete kod njih (cena je 25 evra za 45 minuta maltretiranja). S druge strane, teretana hotela je za svaku pohvalu. Takvih sprava nema u Srbiji i sve deluje kao u svemirskom brodu.

Sve u svemu, fantastican hotel (cini mi se najbolji u Hurgadi) po veoma pristojnoj ceni. Mislim da ljudi koji uplate polupansion u nekom losijem hotelu, skuplje prodju na dodatna placanja nego da u Albatros Palace-u uzmu all inclusive koji zaista vredi zlata.

Sto se tice odlazaka u centar, bili smo 2 puta. Cena taksija je samo 20 funti do centra (nemojte im dati vise jer pristaju cak iz prve na ovu a ako vam traze 25 funti, samo se okrenite i videcete da ce vam taksista potom reci "ok for 20". To je nekih 300 dinara za koje vas vozi nekih 17 km do starog centra (Sakale). Ali mnogo je lepse veceri provoditi u hotelskim barovima koji su za goste besplati i gledati vecernji show program nego setati po Sakali gde vas cigancici bukvalno vuku za ruku i nude neke grozne papiruse.

Mislim da je Albatros palace pravo mesto za uzivanje: za one koji ne zele da ceo odmor provedu po izletima vec su dosli da bi se kupali, suncali, jeli i odmarali.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav svima! imam pitanje vezano za ceo kompleks albatros hotela..

- ako bih se ja opredelio za alabartos resort - koji je, koliko vidim na wikimapi, tacno preko puta hotela albatros beach.. dali bih sa AI varijantom imao pravo da se neometano krecem i koristim plazu i restorane albartos beach hotela i obrnuto ? negde sam procitao da je to dozvoljeno u sinbad hotelima.. i koliko su albatros hoteli udaljeni od pocetka memse?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neki shuttle bus koji vozi do Jungle Aqua i drugih (Dana) Albatros hotela ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za akva park svaki dan ima prevoz, kada ide neznam nisam koristio,a takodje u sklopu hotela ima hotelski taxi koji vas odveze i dodje po vas kada mu kazete i gde mu kazete,to sam koristio i to je ok.nije preskupo recimo do Hurgade i da vas vrati 10€.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Definitivno idem 28.06. u Albatros Palace 7 dana cu samo. Preko Argusa, pa neka mi je Bog u pomoci :nea:

Nadam se samo da nam se ne desi da nas prebace u neki drugi hotel tada bih se ubila nacisto jer bas zelim taj hotel...

Kad rezervisem poslacu upit u hotel da proverim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26503
    Ukupno tema
    887621
    Ukupno poruka