Tedimed

Albatros Palace Hurgada

125 poruka u ovoj temi

Albatros ima 6 restorana dva su na spratu iza bara sa zestokim picem to su Nemacki i Meksicki,sto se plaze tice odgovorno tvrdim da je mnogo bolja od bic albatrosa,napominjem ulazite preko pontona dole je pesak i nema kamenja a voda je bistra,u bic albatrosu je mutna voda jer je vestacki iskopana da ima dubinu,sve ostalo su prazne price vi sa obale u vodu ne ulazite i ne gledajte slike sa plimom i osekom uvek idete preko pontona i uzivacete garantujem.I po stoti put ponton nije dugacak a na vrhu mozete da se suncate jer imaju lezaljke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juhuuu ja idem za koji dan, tacnije 28.06.

Javim utiske

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel sa lica mesta ili kad se vratis ? :)

aj ako budes bila u prilici, posalji samo dal su te smestili u albatros, to mi je nekako najvaznije .. a za utiske ne sumnjam da ce biti pozitivni ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ponecu ja laptop pa cu videti kakva je situacija za internet i wireless..Pa mozda javim i od tamo... :klap:

Pa i meni je najvaznije da me smeste u pravi hotel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo me...

Vratila sam se 8.07.

Nazalost nisam vam pisala jer je wireless u hotelu bio skup :tuga:

Hotel je savrsen, ne bih ga menjala, stvarno je divan i sve je divno..jako je cist, svega u izobilju ima..mozes da jedes nemilice i da nosis hranu gde hoces, u sobu, na plazu voce itd..

Nemam reci da vam opisem..

Plaza je super, pescana, cista, lepa i prostrana..Jedina mana je plima i oseka gde se more povuce na par sati ali ja to primetila nisam, ima ponton preko kojeg ulazis u vodu. Svarno ne znam zastobi to bio problem bilo kome, ja sam dane provodila u moru, nije mi se izlazilo, divno je sve...

Hotel preporucujem

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro došla! Drago mi je da si zadovoljna letovanjem u Hurgadi.

Vidim da si oduševljena hotelom, ali ne spominješ agenciju.

Kakva je bila organizacija puta, avio prevoz, vodiči, izleti.

Ajde, raspiši se.

E, da ! Moram da priznam da si me razočarala. U Kuriru

nema ni slova o organizovanju "Otpora" od strane srpskih

turista u Hurgadi. Pa što ste išli u Hurgadu ? hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hahaha hteli smo mi izaci nego toliko smo se prejeli da smo prosto zaspali na plazi i propustili proteste ali kasnije smo shvatili to je bio neprijateljski nacin da nas zaustave, jer su znali da smo mi Srbi izasli bilo bi svega.. :klap:

Avion, prevoz, agencija i vodici su bili stvarno odlicni. Ne mogu da gresim dusu i kazem da je bilo propusta jer nije zaista. Sve je islo kao podmazano. Avion je krenuo na vreme, tamo su nas docekali, posle viziranja rasporedili su nas po busevima, bili su jako ljubazni..nikakvih 10 evra se nije placalo za vozace. Nas hotel je bio prvi pa smo prvi izlazili. To popodne vodic Nikola je dosao do nas, preneo nas neke znacajne informacije i otisao..Bio je jako korektan. Dan pred polazak dobili smo obavestenje od argusa kada nam je let. I to je proslo savrseno. Na izlete nismo isli. Ici cemo sledeci put..Bukvalno sam odmor provela u hotelu, jedan dan smo otisli do crkve u El Daharu taksijem. Platili smo 10 evra iz hotela, da odemo , da nas cekaju i vrate. To nije puno i nije neka razlika od ulicnih taksista a da hvatam taksi na ulici i da me neko maltretira, da se cenkam stop mrzim,ovako je bilo puno bolje.

U hotelu su svi bili divni, nikog nema navalentnog kao sto pricaju za druge hotele..samo vas pitaju jednom da li hocete na izlet i to je to, kasnije vas zapamte i ne smaraju, samo pozdrave.Jako su ljubazni i trude se i greota je biti grub prema njima stvarno.

jedino sta me je izbiloooo do bola bioje kreten iz apoteke. Odlucim ja da kupim Antinal za svaki slucaj, necu ga piti ali da ga imam. Sidjem u apoteku on mi kaze da lek kosta 7 dolara, i izvadi mi iz kutije jednu tablu. Ja mu kazem da mi da sa kutijom, on nece. Ja mu kazem da lek kosta 5 funti i da cena pise na kutiji, on nesto pocne da mlati rukama ja mu tu kazem svasta i okrenem se. Posle dam svom sobaru 20 funti da ode da mi kupi lek od 5 i da zadrzi ostatak ali hocu da platim prokleti lek 5 funti i tacka. I tako je i bilo. Na srecu nije mi bio potreban uopste. Zube sam prala flasiranom vodom, jela sam voce koje sam malo prebrisala ili preprala a salate nisam ni jela nesto posebno. Sve je bilo lepo i ok ali mene samo nervira taj njihov prevarantski mentalitet, sto svakog hoce da prevare, prodaju neke prnje i jos ih zacene, pa se pitam da li oni misle da smo mi retardirani ili sta? nervira me sto nemaju fiksne cene, mrzim cenkanje to me smara uzasno..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo me...

Vratila sam se 8.07.

Nazalost nisam vam pisala jer je wireless u hotelu bio skup :tuga:

Hotel je savrsen, ne bih ga menjala, stvarno je divan i sve je divno..jako je cist, svega u izobilju ima..mozes da jedes nemilice i da nosis hranu gde hoces, u sobu, na plazu voce itd..

Nemam reci da vam opisem..

Plaza je super, pescana, cista, lepa i prostrana..Jedina mana je plima i oseka gde se more povuce na par sati ali ja to primetila nisam, ima ponton preko kojeg ulazis u vodu. Svarno ne znam zastobi to bio problem bilo kome, ja sam dane provodila u moru, nije mi se izlazilo, divno je sve...

Hotel preporucujem

Da li dsam vas pogresno ubedjivao za hotel sto se tice mora.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da pristaju na keca da voze za 20 funti kad za tu rutu ne bi trebalo dati vise od 10 funti i to kad se osecate izuzetno darezljivo... Inace se za 5 funti vozi po Hurgadi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim ljubiteljima Egipta!

Mene kopka jedna stvar - hotel Albatros palace je noviji od Dana beach, a opet je ovaj drugi mnogo bolje kotiran na svim sajtovima za turiste. Znam da oba hotela pripadaju istom lancu, ali bih volela da mi neko uporedi ova dva hotela, ako je bio u oba, posto se dvoumim za sledecu godinu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam zasto ali nista nije slucajno,Albatros je odlican hotel,može biti da Dana ima vecu povrsinu i prirodan ulazak u more pa oni sa malom decom i to gledaju.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je lepsi Albatros od Steigenberger-a(ili kako se vec zove)

Ima mnogo vise zelenila, nekako mi je Albatros kao oaza, prelep je..ne znam.

Volela bih da vidim Dana hotel recimo jos..njega svi hvale a nema ga nigde u ponudi..Bar ja nisam videla

Zna li neko gde ima Dana?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

xxxx

Evo ovde ima ali ja za ovu agenciju nikad nisam cuo. Koliko mi se cini dosta su im korektne cene, doduse nigde ne pise ali ja bih rekao da su to cene bez avionskog prevoza.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan link, reklama
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koja agencija radi hotel albatros garden resort? da li neko ide tamo?

xxxx

Evo ovde ima ali ja za ovu agenciju nikad nisam cuo. Koliko mi se cini dosta su im korektne cene, doduse nigde ne pise ali ja bih rekao da su to cene bez avionskog prevoza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u ovom hotelu ove godine, vidim da su svi postovi od proslih godina. Pa me zanima kakva su nnajnovija iskustva??? :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka