Tedimed

Albatros Palace Hurgada

125 poruka u ovoj temi

Odlicno, ja sam hteo u julu u taj hotel pa te molim da ukratko napises utiske cim se vratis, hvala unapred i dobar provod wink.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Definitivno idem 28.06. u Albatros Palace 7 dana cu samo. Preko Argusa, pa neka mi je Bog u pomoci :nea:

Nadam se samo da nam se ne desi da nas prebace u neki drugi hotel tada bih se ubila nacisto jer bas zelim taj hotel...

Kad rezervisem poslacu upit u hotel da proverim.

Hotel je savrsen,mi smo se kupali samo u moru koje je extra beli pesak voda bistra,nije nam padalo na pamet da se kupamo u bazenu iako smo bili u prizemlju sa pogledom na isti dva metra.Bazen je prelep ali je bazen.Van hotela ma mi bili jednom u centru i po meni blagi uzas vise nismo izlazili,lazem isli smo na korale brodom to nemojte propustiti dozivljaj je savrsen ali morate roniti,jer ribice koje su oko vas prosto opcinjavaju eto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao divnoooo...Bas se radujem..samo me nervira sto nema aranzmana za pocetak juna na 7 dana vec tek 28.06. Ima da poludim od vreline...ali nema veze

Da li je istina to sto kazu da moras u 7 ustati da nadjes lezaljku i suncobran???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na moru je zauzeto deset posto lezaljki a pored bazena skoro sve ali uvek ima mesta.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je istina to sto kazu da moras u 7 ustati da nadjes lezaljku i suncobran???

Pa ne baš u 07 oo, ali bar u 07 o5! :zvizduk:

Naravno šalim se. Ove godine ima generalno manje

turista, tako da su hoteli poluprazni.

Ako si baš spavalica, daj bakšiš momku koji je

zadužen za bazen ili plažu i on će umesto tebe

da zauzme ležaljku i suncobran.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili u tom terminu 28.6. i nije bilo problema za lezaljke, mnogi zauzmu lezaljke a nema ih ceo dan tako da...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mnogi zauzmu lezaljke a nema ih ceo dan tako da...

Pato ti kažem. Upravo te ležaljke je zauzeo momak

koji je zadužen za peškire a očekuje bakšiš.

To se dešava kao po pravilu u svim hotelima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako da... stavite svoj peskir i pravite se ludi u fazonu nisam ja odavde.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E super..jos da sve bude dobro sa politikom, sukobima i avionima i idemo :nea:

Sve mi je nekako klimavo a toliko mi se ide.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

devojka i ja se vec neko vreme razmislajmo za Albatros P. i konacno smo doneli odluku da uplatimo aranzman vodjeni pre svega brojnim pozitivnim komentarima na ovom forumu, dobrim rangom na sajtovima kao sto su holidaychack, tripadvisor i naravno cena kao najvazniji faktor .. pa bih hteo da postavim nekoliko pitanjca:

1. da li neka druga agencija sem Argusa u ponudi ima ova hotel. Doduse, nikad nismo putovali preko ove agencije ali brojni negativni komentari su me malo uplasili, tako da ne bi voleo da dodjem u situaciju zbog toga odustanem od ovog hotela koji nam je nekako prioritet.

2. koliko vidim jedan od glavnih problema ovde prestavlja plaza, konkretno oseka koja ostavlja mulj i sl. (gledajuci na wikimapii, pretpostavljam da je to zato sto je plaza nekako 'uvucenija' u odnosu npr na komsijski Albatros Beach), pa me interesuje koliko se cesto javlja ovaj problem i da li je to bas zaista toliko nepodnosljivo?

3. da li gosti hotela mogu besplatno da koriste aqua park i sadrzaje njemu 'bratskog' hotela Jungle Parka? Da li je neko bio ovde i da li moze da ga uporedi u odnosu na Titanic-ov aqua park koji vazi za jedan od najboljih u Hurgadi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

1.Perla turs iz Novog Sada je bila bas povoljna, cene u dolarima i Uni turs,argus nije dobar za ovaj hotel tj.skup je.

2.Plaza je extra ako nemate malu decu ali bas extra pod uslovom da niste razmazeni.Mi smo se 12 dana kupali samo u moru jer je voda providna, cista, preko glave pa mozete i skakati, u bazen nismo ni usli.

3.U sklopu hotela ima mali akva park sa 3 tobogana,Jungle bez naknade ne mozete da koristite,

ima prevoz iz hotela.Titanik nije prici Jungle akva parku.Prevashodno iz razloga sto su i Albatros i Jungle novi hoteli a tako i izgledaju.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozvala sam perlu i uni da ih pitam za ovaj hotel i mogu vam reci da su jaaaako neozbiljni...perlu sam zvala pre mozda 2 meseca i rekli su da ce biti za nedelju dana, medjutim jos uvek nije izasao, danas sam zvala opet i u NS i U BG i jedni kazu za par dana drugi kazu nisu sigurni pa da pozovem za 10 dana....ni oni sami ne mogu da se dogovore :lud: u uniju su mi rekli da bi cenovnici za egipat trebali da izadju krajem nedelje, mada mi je i to sumnjivo s obzirom na to da je vec kraj maja i da druge agencije vec uveliko prodaju aranzmane za egipat....

tako da na kraju ostaje samo Argus.

da li neko zna kakva je situacija u argusu ove godine, dal su se uozbiljili malo...jer ne bih da uplatim pa da ne daj boze otkazu, ili da nas prebace u drugi hotel

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slusaj i prosle godine je bila slicna situacija pa kad je izasao cenovnik bio je bas povoljan npr.za cetvoro platili smo 2000 €.dobili smo extra popust i dve sobe i isto smo zvali svaki dan.Da ne zaboravim aranzman je bio dvanaestodnevni.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ne znam sta bih da nas prebace u drugi hotel!!! Dobila bih nervni slom. Jer idem tamo samo zbog hotela, jer apsolutno nemam nameru da izlazim, nista me ne zanima, hocu da se odmorim i isuncam.

To je stvarno neprofesionalno. Trazicu od agencije da mi pokazu moju rezervaciju u tom hotelu, sigurno ima neki trag.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je vec prebacivanja jedne godine od strane Argusa. S obzirom da su ih prebacili iz Dane Beach u Albatros Palace to i ne smatram uopste toliko lose, cak naprotiv - koliko god taj hotel bio bolje rangiran, meni je Albatros mnogo lepsi (bar po brojnim slikama koje sam pregledao). Kao sto kaze *suzanamilos vredi otici zbog samog hotela i stvarno bi bio bedak izvisiti negde drugde jer ja i dalje nisam uspeo da nadjem neku alternativu za A. P. Mozda se mnogi nece sloziti sa mnom ali ukusi su razliciti. E sad, ono sto malo baca sumnju je to sto samo jedna agencija ove god. radi ponudu za ovaj hotel a da ove dve doticne agencije nisu sigurne ni kad ce cenovnik da izbace a kamoli dal ce imati doticni u ponudi. Ostaje mi samo da verujem da su neke agencije koje su vec radile Albatros ranijih god. odustale zbog (po meni i dalje) nepovoljne ponude (ne samo Albatraos Palace-a vec i ostalih iz te grupe). Mislim da ima tu jos prostora za obaranja cena tako da cu ipak rizikovati i sacekati da se ove dve agencije smiluju i izbace cenovnike .. a ako nema nista od toga tu je Argus kao rezervna opcija.

Izmenjeno (mareBG)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka