Tedimed

Albatros Palace Hurgada

125 poruka u ovoj temi

Steta, i to je onda mana. Posto si bila u Stajgenbergeru, znas kakvo je tamo setaliste.

Dana i dva Albatrosa su jedni pored drugih, je li? Nema sanse da neki od njih ima setaliste ispred? (Sta ces, nadam se :))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hiihihihi da znas.

Ne znam, ja bih pre odabrala Palace. Noviji je. Ima korale. Ime giga mega pool bar. Blize je od Dane centru. I ako se smoris s koralima tu ti je blizu Beach Albatros s normalnom plazom.

Ako budem tanka s lovom, izabracu Beach Albatros. Da ne verujes da sam u Steigenbergeru spominjala Albatros Beach i hranu! Mnogo mi je vise odgovarala u Albatrosu ... smajl.jpg

p.s. cena u Argusu je za uplate / rezervacije do 30.04.

Ja koliko se dobro secam ti si Jovanche prosle godine bila razocarana sa Beach Albatrosom,a sada ga hvalis.Zar ti more nije bese bilo mutno!!!!!!Pisala si da oni koji su uplatili ovaj hotel da se prebace u Danu,da si morala rano da ustajes da bi zauzela lezaljke i ako sam ti ja to napisala ti si rekla da tebi to nece biti problem jer si navikla da ustajes rano.Nemoj prvo da ga pljujes pa onda da ga hvalis.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Snezo, duso, citaj s razumevanjem. :)

Ja poredim hotele, i odnos cena / kvalitet. Prosle godine (2009.) sam isla u Steigenberger. 2008. u Beach Albatros.

Ja i dalje tvrdim da ko god moze da ide u Danu ili Palace.

Ako budem tanka s lovom izabracu Beach Albatros. Ako mu cena bude adekvatna.

Ako ne izabracu Elysess, a ako budem imala malo vise para izabracu onaj Titanic s sopstvenom plazom (iako mi po opisu zvuci kao Albatros), a ako budem imala jos vise para izabracu Palace ili Danu. Mozda cak i Steigenberger, iako mi hrana nije po volji.

A mozda i necu otici na more ove godine. To jos ne znam.

Tako da, Snezo, citaj s razumevanjem. I pazljivo.

I ne mogu da verujem da pamtis moje postove od pre dve godine :D :D :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Losi komentari se pamte,a dobri brzo zaboravljaju.Sve sam ti pisala i bila si upucena u sve,a opet si bila nezadovoljna.Zao mi je zbog tebe sto si imala lose iskustvo,za razliku od mene koja sam se provela EXSTRA.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa? Ja ne vidim iskreno zasto si ti povredjena bilo cime? Niti sam tebe optuzila za bilo sta niti sam tebi licno ista ruzno rekla.

Ja sam svoje iskustvo lepo i do tancina opisala, a na svakom je da proceni da li i gde ce ici.

Ipak, polaskana sam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko da je uplatio Albatros palace ove godine?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo probali preko Argusa ali nemaju soba ustvari oni imaju samo po jednu sobu u svakom terminu a nama su trebale tri,kazu da mozda mogu dve ali tri nikako,i oni ovo zovu ranim bukingom smesno cekam ponudu perle i travelenda valjda ce biti ozbiljniji ipak albatros hoteli su broj jedan za Hurgadu.Za ovaj hote lme konkretno zanima da li moze da se koristi akva park od beach albatrosa i garden albatrosa i da li na kraju pontona ima dubina,unapred hvala.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema mesta za 25.6. Ipak cemo Steigenberger

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

S obzirom da do sada ovaj hotel nije bio predstavljen nekim detaljnijim opisom, da pokusam da to uradim, uz ogradu da se radi o jednom cisto licnom vidjenju ovog hotela koje nikako ne mora da se poklopi sa misljenjem drugih koji su vec bili u njemu. Takodje, molim da se uzme u obzir i da spadam u grupu onih „razmazenih“ turista koje nije lako zadovoljiti i koji su proputovali malo vise, pa znaju razliku izmedju hotela i „hotela“, te situacije da se ovaj hotel reklamira kao pet plus zvezdica i da u tom kontekstu zasluzuje i odredjeni tretman i vidjenje (usluga u hotelu sa 3 zvezdice i 5 se ne mogu isto rangirati i ono sto vazi sa jedan hotel, ne mora da bude standard za drugi...mislim da cete razumeti sta zelim da kazem).....

Odlicasn opis,mnogo puta procitan.

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

S obzirom da do sada ovaj hotel nije bio predstavljen nekim detaljnijim opisom, da pokusam da to uradim, uz ogradu da se radi o jednom cisto licnom vidjenju ovog hotela koje nikako ne mora da se poklopi sa misljenjem drugih koji su vec bili u njemu.....

Samo da dodam da je jos prosle godine uradjen ponton,ovde je opis pa koga zanima neka cita.

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na ovom detaljnom opisu,to mi je i trebalo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka cast na opisu.Malo mi je bezveze sto vas je tako agencija prebacila...ja bih poludela,jer ipak sve vreme,pred polazak,gledas jedan hotel,o njemu citas i oni te precutno smeste u drugi,tacnije uvale ti drugi  :ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li u hotelu postoje vec neke stvari za decu tipa dusek, misici i sl. ili treba da ih ponesemo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nosi :).A i tamo mozes kupiti,u Sakali,nije skupo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zamima me da li je neko skoro bio u Albatros Palace hotelu? Da li je jos uvek losa plaza ili su je sredili (ako je to uopste moguce)?

Koliko daleko je ta susedna plaza od Albatros Beach hotela i da li je slobodan pristup plazi gostima iz Albatros Palace hotela?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka