JUSTINA

VIJETNAM

55 poruka u ovoj temi

Hvala....

Ako imate jos nekih informacija koje mislite da bi mi dobro dosle, tu sam da saslusam...odnosno procitam :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 1 sat, Dzejla je rekao/la:

Od ostale dokumentacije koja mi je potrebna za vizu sem tog pozivnog pisma da li mi je neophodno neko uverenje sa smestajem posto to planiram na licu mesta da nadjem i i imas li neke preporuke sto se smestaja tice? 

Neki grubi plan je par dana Vijetnam, par dana Kambodza, zatim malo vise dana za Tajland, jer ove tri zemlje planiramo da predjemo kopnenim putem i da stignemo do kraja meseca ponovo u Maleziju odakle bi smo odleteli par dana do Balija na relaksaciju :)

...bilo kakve korisne informacije za bilo koji deo putovanja...

prvi deo odgovora na pitanje si, koliko vidim, vec dobila od kolege sapAtnika :);)

sto se smestaja i ostalog tice, navela si tri zemlje, sto je veoma sirok pojam, tako da, bez konkretnih informacija (koji gradovi, npr.) tesko da mogu/mozemo dati neke konkretne odgovore/preporuke.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok, gradovi su Sajgon, ili njihov Tito - Ho Chi Minh :) i samo on, jer je pitanje za rezervaciju smestaja zbog vize. Da li uraditi preko booking-a na primer neku rezervaciju smestaja za Sajgon i priloziti uz pozivno pismo, ili se moze na licu mesta reci neki plan ili adresa smetaja ili sta god :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidim da je vec napisano sve oko vize po dolasku, a sto se tice smestaja/plana puta i sl. to mi nisu trazili... Samo to pozivno pismo, slika, popunjen ovaj formular i 45$ (vidim da se sada placa 25$). Smestaj mislim da je bolje unapred rezervisati, ionako je poprilicno jeftin. Ja sam bio u Vy Khan Guesthouse-u (otisao na tripadvisor, bio tada prvi rangiran), noc je bila oko 12e za dve osobe. Skroz solidan smestaj u toj glavnoj turistickoj ulici. Taxi do smestaja ili Mai Lihn (belo-zelena vozila) ili Vinasun (bela vozila), hoce da smaraju oni divlji "taksisti" pa cisto da napomenem da neko ne nasedne, ovo su normalne taxi kompanije. Da ne pisem nesto nasiroko glavne atrakcije se mogu naci na internetu, sve je manje vise jeftino... Za sam grad meni licno je 2-3 dana bilo skroz dovoljno, sad pored toga ima krstarenje Mekongom, Cu Chi tuneli itd, pa sad ko sta voli  :) Pisem po secanju, pa sad nisam siguran da li se nesto promenilo...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 1.3.2016. at 5:14, goga ns je rekao/la:

mi smo odradili to preko vietnamvisapro (neka te ne buni sto ti net nudi dva linka, jedan sa .com a drugi sa .net, odnosi se na istu agenciju), jer su u datom momentu imali najpovoljniju cenu), i sve je bilo ok.

sretan put :)

U padajucem meniju gde biram nacionalnost mi ne nudi Srbiju kao opciju... :(

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A taj formular se stampa na 2 lista A4 koliko sam shvatio?

Ovaj drugi se samo potpise, i oznaci broj ulaza? Da li su potrebne slike 4x6 ili mogu i one 3.5x4.5 za pasos?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ta kompanija ima dva sajta: jedan je dobro uradjen ali nema Srbije u padajucoj listi a drugi je malo onako ofrlje odradjen ali ima Srbije. Mi smo preko tog drugog uzeli. Slika koja se prikaze uz formular je ista ona koju vam nasi fotografi urade kada se slikate za pasos. Kada vam fotograf uradi, ona ce biti nesto veca nego sto izgleda u pasosu ali tako treba. I da, formular je na dva A4 lista.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko isao na Phu Quoc ili generalno na more u Vijetnamu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko isao na Phu Quoc ili generalno na more u Vijetnamu?

Ukoliko neko ima i hoće da podeli utiske planiram Phu quoc u februaru. Zanima me vreme i gde je preporukaza hotel. Rentiranje skutera i vaši utisci?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865778
    Ukupno poruka