JUSTINA

VIJETNAM

72 poruke u ovoj temi

are you vietnamese ? good info

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je l' vadio neko vizu preko ovog linka: http://www.vietnam-visa.com/vietnam-visa-requirement-for-serbia-citizen/

Posetio bih vijetnam uskoro, a ovo bi mi bio najzgodniji nacin da izvadim istu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanima pitanje vize.. Vidim da postoji mogucnost online apliciranja za

visa approval letter

, pa se u tom slucaju viza podigne na aerodromu. Sta se desava kada se u Vijetnam ulazi kopnom, konkretno iz Kambodze, da li i tada moze viza da se dobije na granicnom prelazu?

Izmenjeno (Vecica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je l' vadio neko vizu preko ovog linka: http://www.vietnam-v...serbia-citizen/

Posetio bih vijetnam uskoro, a ovo bi mi bio najzgodniji nacin da izvadim istu.

Ne znam bas za ovu agenciju, ali ja sam pre nekih 5 meseci vadio preko getvisavietnam (http://getvisavietnam.com/), za dve osobe je cena 26$, ali ukucas neki promo kod, mislim da je SAVE20 (ako jos uvek funkicionise) pa dobijes 20% popusta, sve je ispalo 20,8$. Bilo je i jeftinijih agenicja, ali procitah negde na forumima da je jos neko vadio preko ove agencije pa mi bilo kao sigurnije, mada kontam da je sve to isto.

P.S. Prvo sam probao da narucim vizu (tj. to pozivno pismo) preko www.hotels-in-vietnam.com, pa su mi kada sam narucio rekli da moram da platim jos valjda 8$ (ili 10, ne secam se) zato sto sam iz Srbije, kao ima spisak od nekoliko zemalja ciji drzavljani placaju nesto dodatno. Ako ti to neko bude trazio otkaci ih.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, videcu da li mogu da izvadim vizu dok sam u Singapuru, ako ne moze, onda cu preko ovog sajta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tajland je ''mnogo vulgaran''?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kraj prepucavanju.

Osim toga tema je Vijetnam a ne Tajland.

Sve OFF poruke su obrisane.

Nastavak u istom tonu bice sankcionisan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 30.3.2015. at 14:46, johnny888 je rekao/la:

 

 

Ne znam bas za ovu agenciju, ali ja sam pre nekih 5 meseci vadio preko getvisavietnam (http://getvisavietnam.com/), za dve osobe je cena 26$, ali ukucas neki promo kod, mislim da je SAVE20 (ako jos uvek funkicionise) pa dobijes 20% popusta, sve je ispalo 20,8$. Bilo je i jeftinijih agenicja, ali procitah negde na forumima da je jos neko vadio preko ove agencije pa mi bilo kao sigurnije, mada kontam da je sve to isto.

 

P.S. Prvo sam probao da narucim vizu (tj. to pozivno pismo) preko www.hotels-in-vietnam.com, pa su mi kada sam narucio rekli da moram da platim jos valjda 8$ (ili 10, ne secam se) zato sto sam iz Srbije, kao ima spisak od nekoliko zemalja ciji drzavljani placaju nesto dodatno. Ako ti to neko bude trazio otkaci ih.

Johnny jel sa vizama koje si dobio na ovaj nacin sve bilo ok, posto ja za manje od mesec dana idem u Maleziju iz koje cu u Vijetnam?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jes' da nisam johnny, al' se nadam da ce info biti od pomoci, jer je od pre koju nedelju :)

preko agencije ne dobijes vizu, vec pozivno pismo, sa kojim odes na imigraciono na aerodromu (vizu na ovaj nacin ne mozes dobiti ako ulazis u vijetnam kopnenim putem) i predas ga zajedno sa ostalom dokumentacijom.

mi smo odradili to preko vietnamvisapro (neka te ne buni sto ti net nudi dva linka, jedan sa .com a drugi sa .net, odnosi se na istu agenciju), jer su u datom momentu imali najpovoljniju cenu), i sve je bilo ok.

sretan put :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka informacija je naravno dobrodosla...Iz Malezije letim za Vijetnam tako da necu kopnenim putem :) 

Od ostale dokumentacije koja mi je potrebna za vizu sem tog pozivnog pisma da li mi je neophodno neko uverenje sa smestajem posto to planiram na licu mesta da nadjem i imas li neke preporuke sto se smestaja tice? 

Koliko je bila viza preko vijetnamvisapro i koliko je ta agencija sigurna posto vidim na sajtu vijetnamske ambasade da se ogradjuju od nekih agencija, ne mogu sada precizno da kazem koje su u pitanju, ali stoje na sajtu...

Ukoliko imas jos neku informaciju bila bih zahvalna ukoliko bi je podelila sa mnom. Sto se tice mog putovanja 11.04. letim za Maleziju, 13.04 za Vijetnam. to su jedine dve stvari koje su sa sigurnoscu resene jer su karte vec kupljene, ostalo cemo da kockamo usput :)

Neki grubi plan je par dana Vijetnam, par dana Kambodza, zatim malo vise dana za Tajland, jer ove tri zemlje planiramo da predjemo kopnenim putem i da stignemo do kraja meseca ponovo u Maleziju odakle bi smo odleteli par dana do Balija na relaksaciju :)

Ukoliko imas bilo kakve korisne informacije za bilo koji deo putovanja pisiiiiiiiii

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo preko sajta vijetnamvisapro pre mesec dana izvadili dozvolu za ulazak. Bili su brzi i kostalo je 9 dolara po osobi (jer nas je bilo troje). Mislim da je dolar ili 2 skuplje ako se vadi samo jedna viza. Na aerodromu jos moras da platis i "pravu" vizu i to 25 dolara. NIje potrebna nikakva rezervacija hotela vec samo popunjen upitnik za dobijanje vize i jedna slika pasoskih dimenzija plus naravno to pismo odobrenja za ulazak u Vijetnam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka