slavko

Jahorina

87 poruka u ovoj temi

HVALA NA INFORMACIJAMA

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Нема на чему ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko planira posle praznika u januaru na Jahorinu?

Idem u hotel Termag,prošlog marta sa bio sa jednim Nišlijom ali on nije finansijski sposoban za Termag...još je loš skijaš a i čovek pa se ne bih sa njim upuštao u dalje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba nam SAVET, prvi put idemo na Jahorinu.

Neki solidan hotel sa ok hranom i sto je najbitnije da nam je sankanje blizu posto idemo sa malom decom, svako misljenje nam znaci, Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ciki, ako vam Termag nije skup, nema boljeg. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Acolimes, pretpostavljam da poznajes Jahorinu.. da li tamo imaju neke posebne staze za sankanje kao Obudovica na Zlatiboru pa da trazim po lokaciji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Jahorinu su me vodili da se sankam kad sam bio mali pa sam tu ucio da skijam pa i skijam vec 30 godina, valjda je dobro poznajem. Tu gde je Termag vam je najbolja lokacija za to sto ste trazili, hotel je u centru a ipak na stazi i ipak sklonjeno od skijasa kako bi se izbegli potencijalno opasni susreti. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jučerašnja patrola do Jahorine:

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Jet Set na Palama 10 km od Jahorine, 3 zvezdice, usluga je mnogo viša i zaslužuje veće ocene. Hrana, sobe, parking 10 +

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je l bio neko u hotelu Vucko? Kakvi su apartmani i hrana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram Jahorinu u februaru,hotel Termag ili Vučko.Žena mi nije skijašica pa ću ovde potražiti saputnika/saputnicu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Не знам каква је пансионска храна, али храна у њиховом ресторану "Коноба" је скупа за те паре. Чак и колачи у бару нису вриједни пара које платиш.
Дефинитивно, ентеријер је супер и ту је та "квака" са скупоћом.
У апартманима нисам био, јер имамо кућу горе, али имају добар базен и добру куглану које користимо кад идемо љети.
"Вучко" нема базен али има (мрзим ову ријеч) "spa" тако да можеш супрузи приуштити то док ти скијаш.
;)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao svima!

Ima li nekoga da mi može reći koliko košta iznajmljivanje ski opreme na Jahorini (pancerice, skije i štapovi)?

Makar orjentaciono, da vidim isplati li se više (i koliko) iznajmiti tamo ili ipak u Beogradu...

Bila bih vam vrlo zahvalna,

Skijašica apsolutni početnik ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam upoznat decji komplet je oko 30 eur za 6 dana,a za odrasle oko 40...ne znam kakvog su kvaliteta skije i koliko su stari modeli,ali znam da u BG komplet skija za decu najmanje oko 3000 din(modeli 2008-2012-B klasa),a za odrasle(isti kvalitet)5000 din...sto mi dodje dosta slicno

Mene zanima,kojim putem je najbolje ici iz BG do Jahorine,..isao sam vise puta,ali poslednji put pre 11 godina i uvek preko Loznice-Han Pijeska-Romanije,...ali ne znam da li se u medjuvremenu sta promenilo...?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo isli od Beograda na Bijeljinu pa dalje istim putem preko Romanije na Pale i dalje na Jahorinu. To nije bliže nego je autoput pa je brže, a nije ni nešto mnogo dalje. Mi smo se snabdeli u Bijeljini gorivom i razmenili pare  konvertibilne marke -za dinare, šopingovali pa nastavili put. U povratku smo isli tako preko Loznice i bili krajnje razočarani, pošto je put kroz naseljena mesta svuda je ograničenje brzine, samo smo se smorili.Na Jahorini ja videla jednu radnju za iznajmljivanje opreme uz stazu, ima jos jedna pored hotela, a sad tu ne ocekujte izbor kao u Beogradu. Gore je skupo parkiranje na sat. Drugo nisam videla ništa, bila je tako gusta magla da se ni prst pred nosom nije video i tako je gore na vrhu bilo  a nekih 200 metara visinske razlike je bilo vedro, gde su ova vikend naselja.  Na Palama imate skijalište Pale koje je sasvim ok organizovano, krajnje pristupačno i ne plaća se parking , pa istražite i to.

26733473_10154886121591548_898735935962626992237_10154886121526548_421267243626727072913_10154886122151548_6238385674798

 

Izmenjeno (Mamaia)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka