slavko

Jahorina

87 poruka u ovoj temi

Ja sam za vikend igrom zavrsila u Hotelu ''Vila Tamara''i hocu da vam ga preporucim.

Spolja izgleda jednostavno,a unutra je jako lepo sredjeno,sobe su lepe,kao i restoran hotela.

Domacini vise nego ljubazni,hrana ukusna i cena veoma pristojna.

Kad god budem bila u prolazu svraticu tamo.

Srecko,cini mi se da su rekli da je polupansion u sezoni 28 do 30 eura a polupansion.Verujte da cete biti zadovoljni hranom,a boravak za decu je besplatan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav

Isli bi na Jahorinu za Novu godinu, ima li neko neku preporuku za smestaj porodice, dvoje odraslih i dvoje dece (5 i 7 god.)

Ono sto nam je bitno je da je smestaj blizu neke staze i da je cist i pristojan.

Нађи на фјесу апартмани "Пријатељи". Моја топла препорука.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za preporuku, da znamo za do godine, odustali smo na zalost od Jahorine ove godine, ici cemo ipak na Kopaonik.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Idemo posle nove godine na Jahorinu i molim vas pomozite mi odgovorom da li je potreban zeleni karton????

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Mikelis!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam zahvaljujući preporuci makipn boravio u Vili Tamara na Jahorini i oduševljen sam,ostao sam skoro dve nedelje i naskijao sam se maksimalno :) Izuzetno ljubazni ljudi i pravi drugari,organizuju prevoz do staza i od/do Pala i Istočnog Sarajeva u dolasku,prelep je ambijent i izuzetno ukusna i obilna hrana po povoljnim cenama :)

Ski karte su bile dosta jeftinije od 11. marta i dnevna karta je koštala 20 KM,isto tako su u ski rentalima bile dosta snižene cene za iznajmljivanje opreme.Svuda na Jahorini su ljudi dobri i po povoljnim cenama se dobije izuzetna usluga,stvarno sam se fantastično proveo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja ponovo za uskrsnje praznike idem u Vilu Tamara.Jedva cekam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I jeste bili u vili Tamara za Uskršnje praznike?Gledao sam cenovnike za smeštaj u mnogim ski centrima,i bolju varijantu od vile Tamara nisam našao,najbolji su za mene,jedva čekam zimu da opet odem u tu vilu i da skijam na Jahorini.Cene su tamo skroz povoljne,imaju tri šestoseda i staze su baš zanimljive,tamo mi je kao iz bajke :dance:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Patrola do Jahorine, emitovana u nedelju:

SAT Patrola Jahorina 2011.avi - 642.4 MB

Ljudi jel ima neko da čuva ovaj snimak, znam da sam ga ja postavio ali sam ga izgubio, pa ako ima neko ljubazan da ga "vrati" nazad :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

mi bi išli sa društvom na Jahorinu za novu godinu. Nas 18 je, i iznajmili bi neku kuću/apartmane. Da li imate neku preporuku za 18 osobe?

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ljudi jel neko skijao ovih dana na jahorini, kakvo je stanje gore

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim Vas za neke informacije,

ovog leta moja porodica ( dete 2,5g i)demo na Korčulu. Razmišljali smo da 7 dana provedemo negde na planini (npr.Jahorina).

Tražimo lepu prirodu, pristojan smeštaj, dobru hranu..

Gde ići?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.jahorina-rajskavrata.com/

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dscn1503.jpg

dscn1502.jpg

dscn1501.jpg

Evo nekoliko slika iz prve polovine ovog meseca.Ogroman je izbor smeštaja na Jahorini,zavisi od vašeg budžeta.Ima i puno dobrih restorana,preporučujem restoran Ognjište na Poljicama.Kuvano vino je odlično u hotelu Vučko,i wellness isto tako.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka