Mifi

Zlatar,smeštaj

45 poruka u ovoj temi

da li je neko zainteresovan za odmor u ovom kraju?

Treba mi smestaj na ovoj planini na par dana,i po mogucstvu najeftinijiosmeh.gif ,ako neko ima neki kontak telefon ili mail neka javi....hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogu li da zamolim za preporuku smjestaja, na Zlataru, za docek Nove godine ?

Unaprijed hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda je vec kasno za rezervaciju pristojnog smestaja za Novu godinu, jer se redovni gosti stalno vracaju. Pokusaj u motelu vila Jelena koja je jako lepa, cista a hrana odlicna, a od privatnog smestaja vila Zorka koja je u neposrednoj blizini motela.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili za Novu godinu, jeftin smeštaj, odlične gazde, lokacija hotela fenomenalna, pogled sa velike terase nestvaran. U pitanju je Zlatarski san, gazda Gruja, telefon 0648367470, pozovite se na Miodraga i Sandru.

post-14034-0-75342900-1357651284_thumb.j

post-14034-0-73668600-1357651304_thumb.j

post-14034-0-21515100-1357651317_thumb.j

post-14034-0-14274100-1357651343_thumb.j

post-14034-0-09490700-1357651368_thumb.j

post-14034-0-46022800-1357651453_thumb.j

post-14034-0-53186800-1357651471_thumb.j

post-14034-0-82195400-1357651491_thumb.j

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Novoizgrađena vila "Zlatarski san", kod porodice Purić. Fenomenalni ljudi... Kontakt telefon 0648367470

post-14034-0-96604100-1357652300_thumb.jpost-14034-0-02710900-1357652314_thumb.jpost-14034-0-87983400-1357652321_thumb.j

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto temu SIR nemamo,ajd i ovde da pitam: kolika je cena cuvenog Zlatarskog sira??? i da li j bolji,a mislim da jeste od Zlatiborskog???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po meni je bolji. Postoje: kravlji, mesano kravlje-ovciji i kozji sir. Za finansijski deo moracu da pitam moju srecicu pa cu ti javiti. Ono sto bi preporucio je svakako kajmak. Na putu od centra Zlatara prema jezeru, kod Akmacica postoji privatna mlekara (ne vidi se sa puta od pilane) i imaju odlican kajmak. Nikako tu ne uzimati sir , na drugim mestima ima bolji, vec samo kajmak.

U samoj Novoj Varosi, preko puta pumpe takodje mlekara koja ima odlican rolovani kackavalj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok.Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Је л хоће неко да иде на Златар ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U 17.8.2010. at 18:49, ada je rekao/la:

sto se tice zlatara,ja predlazem neki od privatnih smestaja ko planira tamo hotel nikako,dosta je tiho i uopste nije kao zlatibor bas je mir i tisina pa ko voli ovu vrstu odmora svakako preporucujem,mi smo proveli nekoliko dana na zlatiboru i jos nekoliko na zlataru...

Ја сам био у Панорами баш када је написан овај коментар горе и хотел је добар, а центар је био солидан. Иначе сам из Београда.

Мислим да је до сада Панорама сређена, а центар је затворен, а отворени су нови хотели и виле и приватни смештаји.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi se vratili u petak.

Smestaj Vila Jelena.

Aktivnosti:

setnja, kud okom tu skokom.

manastir Mileseva,

voznja Uvacki jezerom,

Ledena pecina,

vidikovac Molitva

posmatranje beloglavih supova.

sve u svemu odlican provod.

Sto se tice organizacije izleta sve u sopstvenoj reziji.

Ako je neko zinteresovan imamo i neke brojeve telefona.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Proveli smo par divnih dana na Zlataru. Smesteni u vili Holiday home, dakle, za svaku preporuku, toliko je divan smestaj, sve je besprekorno cisto, novo, sa puno slatkih detalja i sitnica. Gazde su takodje, vrlo ljubazne trudeci se da odmor naprave odlicnim.

Vreme smo trosili na setnju u raznim pravcima - oko hotela Panorama do Centra Zlatar, do Vodene poljane, sumarske kucice i Golog brda, najviseg vrha planine. Pa i do Velike poljane sa druge strane. Bilo nas je i na drugu stranu ka Novoj Varosi. Lep ambijent, puno putica za setnju, prepuno cetinara. Hotel radi, nismo ulazili unutra. Ono sto je zaista tuzno, jeste RH Centar. U losem je stanju, ne radi jos uvek, kao da se neki radnici motaju i nesto raduckaju na njemu. Generalno je los, pust, oronuo. Navodno je sad uzet od strane opstine. Nadam se boljoj buducnosti ovog zdanja koje je na fantasticnom polozaju. Usput, obisli smo i menadre Uvca, peske od autokampa skoro do same Molitve, bili na brani Rastoke, produzili dalje do manastira Dubnica i sela Stitkova koje je stalo u vremenu. Naravno, stigli smo i do manastira Mileseva. Kraj je vrlo zivopisan. Vracamo se sigurno, u nove setnje i pohode, vec za Novu godinu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.novosti.rs/vesti/turizam.90.html:527842-Zlatar-Zicarom-do-grada

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Proveli smo 5 prelepih dana na Zlataru polovinom februara. Ko želi odmor u miru, tišini, na fenomenalnom vazduhu ova neurbanizovana planina je pravi izbor.

Odličan smeštaj u vili Zorka, ljubazni i predusretljivi domaćini. Skijanje, sankanje, šetnja, a posle toga domaća hrana koju spremaju

domaćice u blizini smeštaja.

Radila je i ski-staza Briježđa koja se spušta do same Nove Varoši. Obišli smo i manastir Mileševa u Prijepolju.

Po meni, nepravedno zapostavljena planina.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

miskec, danas sam dobila ponudu za smestaj u vili Zorka, a izuzetno ljubazna gospodja mi je ponudila tu varijantu sa domacom hranom koju sprema domacica u blizini :) Da li mi moztete nesto vise reci, kako to funkcionise, kakva je hrana, da li nam nesto posebno preporucujete? :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka