Mifi

Zlatar,smeštaj

45 poruka u ovoj temi

Jel moze neko da mi preporuci dobar smestaj na Zlataru ili bar da mi preporuci lokaciju na Zlataru gde je dobro odsesti ako si bez kola? Bilo bi dobro kada bi se te lokacije moglo lako da se dodje do okolnih manastira, uvca i ostalih zanimljivih mesta.

 

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Zlataru imas 2 hotela- jedan je Panorama (do skoro je bio u fazi renoviranja), a drugi je bas na vrhu Zlatara, on je ujedno i zdravstveni centar (valjda ga i svi lokalci zbog toga zovu Centar)

Telefone nemam, ali probaj na 988

Pozz

Izmenjeno (Kale80)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vise bi mi odgovorao neki privatni smestaj, ali hvala na odgovoru i informacijama.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosli mesec sam bila na Zlataru. Bili smo u Vili Jelena i odusevljeni smo. Klopa je super, smestaj jos bolji. Pravo domacinski. Udji na njihov sait i videces.

Naravno prevoz imas iz Beograda do Zlatara, tik do njih.

Ako zelis Zlatar, ovo je predivan smestaj, sve moje preporuke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koje su cene smestaja?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pun pansion je 2500 din. u apartmanu, u sobi 2000 din.

Za rucak i veceru su na izboru po tri jela, dovoljno i vrlo ukusno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Puno hvala! :cvetic:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko neki kvalitetan smeštaj sa severne (ili severoistočne) strane Zlatarskog jezera, dakle čim se siđe sa Murtenice ka njemu? Ne traži se nikakav ekstra luksuz, dovoljno je da poseduje kupatilo s toplom vodom. Potrebno za smeštaj 12 ljudi na jednu noć u avgustu.

Ako nema ništa istočnije, može i Kokin Brod.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice privatnog smestaja na Zlataru, evo vam telefona za informacije:

Turisticka org.Zlatar, 033 62 621

i profesor Camil Turkamnovic, 064 233 98 37, on zna sve vikendice koje se izdaju.

Izmenjeno (ljerka)
izbrisana reklama
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Provela sam deset nezaboravnih dana, sa mojom porodicom na Zlataru. Bilo je prelepo, domaćini su jako ljubazni, pokazali su nam mnoge lepote Zlatara a ima ih mnogo. Preporučila bih svima boravak kod njih, nama je bilo predivno a verujem da će i svima koji se odluče da posete Zlatar i borave kod porodice Šaponjić.

Veliki pozdrav za ljubazne domaćine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko zainteresovan za odmor u ovom kraju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da!Kakvi su smestajni kapaciteti, sta obavezno treba videti?:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanima sta jos videti i posetiti, osim meandara Uvca i hranilista beloglavih supova?

Prvenstveno me interesuju prirodne lepote, a najvise vidikovci, ukoliko ih ima. :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

za razliku od zlatibora,zlatar nije urbanizovan,tako da ljubitelji prirode mogu u potpunosti da uzivaju,u okolini su i brojni manastiri koji se mogu posetiti. Sto se tice smestaja,izdaju se apartmani,svaki moze da primi 4 do 5 osoba.

Izmenjeno (tantal71)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sto se tice zlatara,ja predlazem neki od privatnih smestaja ko planira tamo hotel nikako,dosta je tiho i uopste nije kao zlatibor bas je mir i tisina pa ko voli ovu vrstu odmora svakako preporucujem,mi smo proveli nekoliko dana na zlatiboru i jos nekoliko na zlataru...suma,vazduh i staze na zlataru su predivni medjutim ukoliko ste avanturista sigurno da ce vam biti dosadno pa obavezno preporucujem obilazak okolnih mesta.mi smo obisli takodje uvac i staniste beloglavih supova,nekoliko manastira,prijepolje,isli do reke Lim predivna je priroda tamo ja obavezno preporucujem,zlatarsko jezero, imanastir mileseva i freska belog andjela... predivno je videti...tako da zlatar moze da bude odlicno polaziste  :) ukoliko volite aktivni odmor kao i ja nece vam biti dosadno, a sa druge strane ukoliko uzivate u miru,tisini i dugim setnjama mislim da je zlatar bolji nego zlatibor po tom pitanju,mnogo mnogo mirniji.na zlataru nema guzve ali nema ni kafica,radnji,nije uopste da kazem iskomercijalizovan kao zlatibor.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka