Sirkepa

TAJLAND-INFO

1387 poruka u ovoj temi

Mislim da sam pre 5 godina bio u Ao Nangu i proveo tamo 7 dana, mozda se nesto i promenilo ali svejedno ne bih se vise vratio. Nemam slike na ovom kompu da se podsetim ali znam da je ta plaza u samom mestu bila uzas. Nas petoro mozda u vodi taj prvi dan, ja gledam i pitam se gde sam ovo dosao :/ To je bio neki novembar-decembar, vreme neko tmurno i kisovito uglavnom. Imali smo mozda 2-3 lepa dana.

Mesto jedna ulica nizbrdo ka moru, mi u nekom smestaju bar 1-1,5km od plaze. Inace je bio ok smestaj samo daleko. Drugi dan odemo do tog Poda ostrva, koje mi je i ostalo u najlepsem secanju. Cak i ova profilna koju drzim je sa tog ostrva :) Vece ostrvo ima gde i da se proseta, neki majmuni na sve strane, lepa cista voda.

Jedan dan savatali cetvoro kineza da idemo do Hong ostrva (+ jos neka 2-3 usput, malo duza tura) jer se placa po camcu a ne po osobi, kinezi tek stigli u Ao Nang pod punom opremom, neke kamere, oprema za snorklovanje, peraja ovo-ono. Ceo dan kisa pada pa stane, oblacno, uzas zivi. A mi kao nesto obilazimo, more kao u Dunav da gledas. Kad smo zavrsili mislim da su proklinjali taj dan i kud su me sreli, razisli se bez pozdrava :D

Tub/Tup je bas malo ostrvo, nema tamo nista posebno, bili smo poslednji ili predposlednji dan, izgoreli totalno. Na celom ostrvu nas dvoje, jedan tip i neki guster od metar.

Na kraju iako sam trebao da idem na Phi Phi nisam ni otisao, racunao sam nema smisla da se mlatim zbog ruznog vremena. Jedino mi je zao za taj Bamboo sto nisam bio delovao je lepo na slikama.

Ok je i ta najbliza Railay plaza, bude lepo kad nije oseka, isto ima nekih majmuna, ona 'bezobrazna' pecina, nekih barova itd. Ako se dobro secam do te plaze i 3 najbliza ostrva placa se cena po osobi, a svi ovi dalji obilasci po camcu, mozda se to promenilo sada.

Inace sam u taj Ao Nang otisao iskljucivo zato sto se neko sa ovog foruma odusevljavao mestom i okolinom :D Mada vreme na moru je 90% utiska, da je bilo lepse verovatno bih sada nesto drugo pisao...

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dogovoreno

Slacu ti informacije na PP

@seagull, kad će utisci i slike sa Tajlanda?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Krajem januara imala sam tezak pad sa unutrasnjim krvarenjem,

Morala sam putovanje da otkazem, na moju zalost

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@seagull, o, tako mi je žao, izvini, nisam znala. :crven-od-stida:Nadam se da je sada sve ok

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bolje je...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26503
    Ukupno tema
    887629
    Ukupno poruka