moreplovac

KOS

297 poruka u ovoj temi

Hvala VitezKoja ;-)

meni je ostrvo prelepo zaista. Sad sam razovarala sa jednim prijateljom što radi u agenciji, on mi savetuje Apolon hotel, meni je stvarno prelep, ali mi se svidja mnogo i TIGAKI BEACH samo szo je dalje 12 km od rada sad se dvoumim ali do ponedeljka ću odlučiti.

Mi smo planirali da idemo ili posl.nedelju avgusta ili prvu septembra.

Interesuje me da li je ok vreme tada i šta mi preporučujete da obavezno obidjem

Vidim da se napalćuju i ležaljke na plaži kakave su cene i da li se isplati uzeti all inclusive

Hvala jedva cekam da idem

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala VitezKoja ;-)

meni je ostrvo prelepo zaista. Sad sam razovarala sa jednim prijateljom što radi u agenciji, on mi savetuje Apolon hotel, meni je stvarno prelep, ali mi se svidja mnogo i TIGAKI BEACH samo szo je dalje 12 km od rada sad se dvoumim ali do ponedeljka ću odlučiti.

Mi smo planirali da idemo ili posl.nedelju avgusta ili prvu septembra.

Interesuje me da li je ok vreme tada i šta mi preporučujete da obavezno obidjem

Vidim da se napalćuju i ležaljke na plaži kakave su cene i da li se isplati uzeti all inclusive

Hvala jedva cekam da idem

Mi smo prošle godine bili sa osmomesečnom bebom. Ostrvo je prelepo. Izabrali smo hotel Atlantis koji je u Lambiju na samoj plaži. Hotel Apolon je veoma blizu i jako lepo izgleda, ali je na ulici, tj. ne izlazi na plažu. Manji je i meni deluje ušuškanije, dok je naš hotel baš veliki, ogroman kompleks sa uređenim baštama, stazama za šetnju, ima glavnu zgradu i više manjih, bungalove na samoj plaži, svoju plažu sa prirodnim hladom. Mogu se uzeti i ležaljke koje se naplaćuju. Generalno, oba hotela su super i na podjednakoj udaljenosti od grada. U blizini hotela je stanica i za 5-10 min. ste u gradu. Možete i peške do grada, postoji uređena staza. Za ostale hotele ti ne mogu pomoći. :( Tigaki jeste baš vetrovit. I u Lambiju duva vetar, ali on baš prija. U hotelu Atlantis je mogao da se uplati i ALL, mi nismo. Nije loše, jer kad ne obilaziš ostrvo, ne misliš na ručak. Mada, postoji dosta taverni, giroserija i sl. Ne brrinite se za hranu. Mi smo bili u prvoj polovini septembra. Bila je baš prijatna temperatura. Pred kraj letovanja se razduvao vetar, uglavnom uveče.

Obavezno Paradise beach, Agios Fokas beach, Kefalos, selo Zia. Grad Kos je prelep, tamo smo često odlazili. Stari grad, tvrđava, glavni trg, marina, lokaliteti po gradu - sve je lepo skockano i uređeno. Kos zaista ima neki svoj šmek. Mi smo baš uživali. Srećno!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplaćeno 02.09 ! :smajl:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo prošle godine bili sa osmomesečnom bebom. Ostrvo je prelepo. Izabrali smo hotel Atlantis koji je u Lambiju na samoj plaži. Hotel Apolon je veoma blizu i jako lepo izgleda, ali je na ulici, tj. ne izlazi na plažu. Manji je i meni deluje ušuškanije, dok je naš hotel baš veliki, ogroman kompleks sa uređenim baštama, stazama za šetnju, ima glavnu zgradu i više manjih, bungalove na samoj plaži, svoju plažu sa prirodnim hladom. Mogu se uzeti i ležaljke koje se naplaćuju. Generalno, oba hotela su super i na podjednakoj udaljenosti od grada. U blizini hotela je stanica i za 5-10 min. ste u gradu. Možete i peške do grada, postoji uređena staza. Za ostale hotele ti ne mogu pomoći. :( Tigaki jeste baš vetrovit. I u Lambiju duva vetar, ali on baš prija. U hotelu Atlantis je mogao da se uplati i ALL, mi nismo. Nije loše, jer kad ne obilaziš ostrvo, ne misliš na ručak. Mada, postoji dosta taverni, giroserija i sl. Ne brrinite se za hranu. Mi smo bili u prvoj polovini septembra. Bila je baš prijatna temperatura. Pred kraj letovanja se razduvao vetar, uglavnom uveče.

Obavezno Paradise beach, Agios Fokas beach, Kefalos, selo Zia. Grad Kos je prelep, tamo smo često odlazili. Stari grad, tvrđava, glavni trg, marina, lokaliteti po gradu - sve je lepo skockano i uređeno. Kos zaista ima neki svoj šmek. Mi smo baš uživali. Srećno!

Od izleta svakako i ostrvo Nisiros i Bodrum, ako budete mogli zbog klinca. Takođe, ako budete u gradu Kos nađite vremena da obiđete i Hipokratovo lečilište Asklepion. Što se tiče cena, slično kao i na drugim grčkim ostrvima. Jedino što smo primetili i na šta su nam skrenuli pažnju je cena rent a car-a koji je skuplji nego na drugim ostrvima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, i to obavezno. Mi smo bili samo u Bodrumu, nismo hteli baš da cimamo bebu toliko. Išli smo u sopstvenoj režiji, jeftinije je, jedino što nemate vodiča. Brodići kreću iz luke svakodnevno, cena 15 e. Što se tiče iznajmljivanja automobila, mi smo našli za 90 evra tri dana. Manji auto, i sedište za bebu ulazi u tu cenu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplaćeno 02.09 ! :smajl:

e i mi cemo verovatno od 2.09.

gde ste upaltili...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e i mi cemo verovatno od 2.09.

gde ste upaltili...

Kosta palace,agencija Kalodoukas!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, i to obavezno. Mi smo bili samo u Bodrumu, nismo hteli baš da cimamo bebu toliko. Išli smo u sopstvenoj režiji, jeftinije je, jedino što nemate vodiča. Brodići kreću iz luke svakodnevno, cena 15 e. Što se tiče iznajmljivanja automobila, mi smo našli za 90 evra tri dana. Manji auto, i sedište za bebu ulazi u tu cenu.

Koliko se vremenski ostaje u Bodrumu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Bodrum se krece u 9h iz luke u Kosu, a iz Bodruma u 17h.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drugari,

Verovatno pitam što negde u postovima ima, ali ja nisam našla... interesujeme kakva je klima na kos-u krajem jula početak avgusta..

zbog vetra koji je naravno kao i na svakom ostrvu prisutan...kakve su plaze u samom gradu kosu i okvirne cene..

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imali smo uplaceno letovanje od 4. avgusta preko Eurojeta i danas su nas pozvali da nam saopste da nam je letovanje otkazano jer nema dovoljno zainteresovanih da bi ostvarili charter let. :'(

Da li neko mozda zna, da li Kalodoukas ima isti priblem sa svojim terminima za Kos od 3. avgusta?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko sam primetio još je preostao samo Kalodoukas, ostale agencije su ukinule sve polaske za Kos

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imali smo uplaceno letovanje od 4. avgusta preko Eurojeta i danas su nas pozvali da nam saopste da nam je letovanje otkazano jer nema dovoljno zainteresovanih da bi ostvarili charter let. :'(

Da li neko mozda zna, da li Kalodoukas ima isti priblem sa svojim terminima za Kos od 3. avgusta?

Sa sajta Kalodoukasa:

SIGURNI POLASCI ZA KOS

Poštovani putnici,

Zbog učestalih poziva u prethodnim danima a zbog vesti da su neki avio letovi ka grčkim ostrvima otkazani, obaveštavamo Vas da SVI AVIONI agencije Kalodoukas lete po planu i programu bez otkazanih letova.

Avio destinacije za koje ste mozda dobili informaciju da su otkazane su čarter letovi drugih turoperatera i isti se ne odnose na KALODOUKAS koji je direktni zakupac svih svojih aviona na datumima koji su postavljeni a koji se razlikuju od drugih turoperatera.

Avion za KOS leti do kraja sezone po planu i programu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi se vratili u ponedeljak s Kosa. Prelepo ostrvo! Bili smo smešteni u Tingakiju u Socrates studios i pokazalo se da je to bilo super polazište za česte odlaske ka Kefalos zalivu gde su i najlepše plaže a opet grad je na samo 10km pa nije bio problem da svako veče odemo do njega.

Preporučila bih svima koji planiraju da uzimaju rent a car (ne samo na Kosu) to urade preko ovog sajta http://car-rental.greeka.com/

jer se ovog leta pokazalo da se tako može naći najpovoljija cena. Primer, mi smo Daihatsu Cuore plaćali 23 eura po danu.

Ako je nekome potrebna neka informacija sa ostrva rado ću pomoći a uskoro ću objaviti foto turu pa se nadam da će svi uživati u fotkama. :)

Pozzz . . .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bucolina bravo za Kos. Mi smo se bas odmorili i provozali malo po ovom divnom malom ostrvu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877844
    Ukupno poruka