kaca

HERCEG NOVI - IGALO

128 poruka u ovoj temi

Naslov: САТ: Патрола Београд - Херцег Нови www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/rts-1/2321957/sat-patrola-beograd---herceg-novi.html

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima :) 3 godine sam zaredom letovao u Kusadasiju medjutim zbog svega sto se izdesavalo ove godine preskacem.Opredeljujem se za HN .Zanima me cena smestaja od do recimo nekih 500m od Mora ?I da li ide neko za HN ili ima ko zivi u HN .Isao bi od 1 avgusta :) Ako ima neko da ide slobodno inbox pa da se zdruzimo ,novo poznanstvo i drugarstvo uvek dobro dodje :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cene smeštaja možeš da vidiš po oglasima, mada može da bude nezgodno ako tražiš studio-apartman a sam letuješ, teško da ćeš to dobiti po nekoj prosečnoj ceni kreveta od cca 10e jer su smeštaju namenjeni za jednu osobu dosta retki.

A društvo za letovanje možeš da potražiš među ovim temama :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel RR u Meljinama,

Ako zelite da Vam nestaju stvari iz hotelske sobe, ako zelite da Vam preturaju po stvarima, ako zelite da jedete bajatu hranu, ako zelite da Vam maltretiraju zenu, i ako se pobunite da Vam prete da cete dobiti batine i to sve za cenu od 100 eura dnevno, hotel RR u Meljinama-Herceg novi je idealan, Nikad gore iskustvo nismo zena i ja doziveli, da smo jedva cekali da odemo i stignemo kuci.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
pre sat vremena, mateja je rekao/la:

ako zelite da Vam maltretiraju zenu

Kako bre?? :shok:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Strašno! Dajte detaljnije...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

detaljnije, moze. Osoblje vam spopada zenu na dorucku, plazi, i to otvoreno, nije im vazno sto sam ja prisutan. Kad sam im skrenuo krajnje kulturno paznju (a i nisam neki ni stasom siledzija ni mentalno) krenule su pretnje, da pazim sta pricam i kako se ponasam. Ja kako se ponasam??? Da li je to bio uzrok ulaska u nasu sobu i preturanja, nestanka par stvari iz sobe ne znam, znam da smo morali da napustimo hotel, iako smo platili sve unapred 100eura dnevno. Osetili smo se prakticno prevareni i izbaceni. Otisli smo preostalih par dana u drugi hotel, jer smo imali avion rezervisan odredjenog dana, pa smo bili prinudjeni da ostanemo. Inace bi smo odmah otisli kuci. Daleko od toga da su svi takvi, ali ovaj hotel, osoblje i njihovi prijatelji koji se tamo skupljaju....je blagi uzas. Nismo ni izlazili uvece vise da prosetamo do kraja tih nekoliko dana, ipak smo mi stranci, ma koliko zeleli da to nije tako, to je ipak tako. shljam jednom recju. I zena i ja smo intelektualci, radimo oboje, mozete zamisliti nase zaprepascenje tim ponasanjem, pretnjama. Zaista sve sta mogu da mislim je sve najgore o tom hotelu. Pa ko voli nek izvoli. Za nas znam da vise sigurno necemo letovati u tom delu primorja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U tom slucaju, zasto ne prijavis ovo nekoj zvanicnoj instituciji? Sigurno imaju turisticku inspekciju ili nadleznom ministarstvu. Kradja nije mala stvar. Iako od prijave nema nista, barem da ostane negde zabelezeno. Takodje, vidi da li mozes kontaktirati vlasnika hotela (tipa, upozori da ces dozivljaj rasiriti preko drustvenih mreza).

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo ja da pohvalim od srca Apartmane Sijerković u Baošićima. Divni ljudi i odlican smeštaj za sasvim pristojan novac. A i Hercrg Novi je blizu:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
1. Kako funkcioniše vodovod u Meljinama,HN  ima li vode u toku celog dana?
2. Postoji li vozić koji ide šetalištem na relaciji Igalo-HN-Meljine i, ako postoji, koji su poslednji polasci u večernjim satima?
3. Koji su najbolji i najjeftiniji restorani u Meljinama i HN? Konkretno, kakve su cene?
4. Kakva je ponuda izleta (Žanjice, Plava špilja, Dubrovnik...) i koliko koštaju?
5. Koje manifestacije, svirke ili koncerti  su predviđeni periodu 0d 21. do 28. jula  u Igalu i HN?
6.Da li su cene u prodavnicama  i na pijacama približne cenama u Srbiji?
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako sam trenutno u HN mogu odgovoriti delimično,tj. ono šta znam.

1. Vode ima sve vreme a rečeno mi je da su taj problem sa vodom proletos sredili.

2. Pošto sam smešten na samom šetalištu 5 Danica,nisam primetio nikakvo dešavanje tog tipa osim jutarnje nabavke za lokalne prodavnice i restorane i ponekog bahatog vozača.

3. To ne bih znao jer se hranimo u hotelu ali cene pića u kafićima su slične beogradskim.

4. Za Žanjice,Mamulu i plavu špilju idu brodići celog dana od 9 do 18h. Cene za ovo su oko 12e. Mene su interesovale samo Žanjice i cena je 6 evra po osobi a mala deca ne plaćaju. 

5. Informaciju za ovo pitanje sasvim sigurno možete pronaći na netu.

6. Koliko sam primetio cene u prodavnicama,za robu koju smo mi kupovali,su više za nekih 10-30% u zavisnosti od artikla.

Pozdrav i lep provod.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel Sun Resort - Herceg Novi.

Hotel je u lancu mađarskih hotela Sun Resort i ima 4 zvezdice. Čitajući komentare o njemu,dvoumio sam se da li da nam bude destinacija za ovo letovanje i pored odlične cene koju smo dobili. Ali zaista nismo zažalili. U nekim stvarima ne zaslužuje ovu kategoriju ali za neke je i za jaču kategoriju.

Parking hotela je na 3 nivoaDSCN5215.thumb.JPG.0fc6bcc920a0fa20d0557 i prima nekih sedamdesetak automobila (što je možda i malo) gde je treći nivo izložen suncu. Herceg Novi je inače problematičan za parkiranje. Parking ima čuvara 24h i sa njim se možete dogovarati oko čuvanja mesta i sl. 

Na recepciji možete čuti srpski (da ne kažem crnogorski),engleski i mađarski jezik (polovina gostiju su mađari). 

U okviru kompleksa postoji 5 hotelskih objekta kao i 20 manjih vila (u jednoj smo bili smešteni) koje su raspoređene po celoj površini.DSCN5196.thumb.JPG.ceed686dbd175bbb6c71c578d44c6b152c_hunguestvelikamapa.jpg.6ff

Smeštajne jedinice su velike a sobe se čiste svaki dan kao i zamena peškira. Postoje i peškiri za plažu (na svaki krevet po jedan) koji ukoliko izgubite plaćate 20e. Ima dosta stepenika u okviru kompleksa ali ništa što ne može da se prepešači više puta dnevno. Postoje dva dečija (ustvari jedan koji je pregrađen zbog dve različite dubine) i jedan veliki bazen. DSCN5254.thumb.JPG.0deadc3a76bf19c8c4f94Dečiji ima dosta hlada. Inače u prirodnom hladu ima puno mesta za ležaljke tako da Vam negde suncobrani nisu ni potrebni.DSCN5258.thumb.JPG.9e8159ecf4a0d30cd07d2

Ukoliko želite da zauzmete bolja mesta na leželjkama,potrebno je ustati ranije i raširiti peškire ili staviti neke stvari na njih. Mi smo ih,vraćajući se kasno noću iz šetnje ostavljali negde posle ponoći. Kroz sam kompleks ili tačnije sa donje strane prolazi poznato šetalište 5 danica koje deli isti od plaže. Plaža (koja je po meni najveća mana hotela) je betonska i uz sam beton je dubina već oko dva metra. U jednom delu ima i ježeva. Postoji samo jedan izlaz iz vode tako da zna da bude gužva. Ležaljki na plaži ima dovoljno a tu su i spasioci kao i čuvar (čak i noću).DSCN5278.thumb.JPG.2e4bd3a82d84ed82a79d3

Ako krenete šetalištem ka starom gradu postoji odmah iza tunela mala šljunkovita plaža a nešto dalje i jedna peskovita gde odrasli plaćaju ulaz-konzumaciju 5e. Za te pare možete uzeti hranu i piće iz njihove ponude. Nekih sto metara ka igalu postoji još jedna šljunkovita plaža gde su komplet 2 ležaljke i suncobran 6e. 

DSCN5162.thumb.JPG.ddeb936f8f656cee7b3d4

Postoje dva đakuzija i dve saune koje gosti hotela mogu besplatno koristiti dok se solarijum i masaže naplaćuju.

Tokom celog dana pristaju brodići sa raznim turama (plaža Žanjic,ostrvo Mamula,Plava špilja,kotorski zaliv...) a mogući su i izleti autobusom do Dubrovnika,Kotora i manastira Ostrog. 

Teren za tenis,fudbal i košarku je na raspolaganju gostima tokom celog dana,DSC_0042.JPG.157e5eb9e8f99be81fb37b01b3d

Hrana u hotelu je odlična,bogata i jako raznovrsna. 

U zavisnosti šta očekujete i na kakav ste se odmor navikli ali letovanje u ovom kompleksu je uzivanje bez obzira na loše komentare sa pojedinih sajtova.DSC_0054.JPG.ffd65e785a1001f7e084d6ca867

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskustva su zaista razlicita. Za mene je Herceg Novi jedan od najlepsih primorskih gradova. Nismo konkretno tamo letovali uvek smo u prolazu na dan, dva ,ali se svaki put vratim sa divnim utiscima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna koliko kosta iznajmljivanje lezaljki sa ili bez suncobrana na plazama kod Raffaela i Jazz u HN? Nisam dugo bila u CG i pojma nemam kako to ide sa lezaljkama, a vidim da su te dve plaze sa njima, dakle, ne postoji varijanta "peskir u ruke, pa na plazu". Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna da li postoji večernja varijanta izleta u Dubrovnik iz Herceg Novog?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26375
    Ukupno tema
    881361
    Ukupno poruka