kaca

HERCEG NOVI - IGALO

128 poruka u ovoj temi

Uostalom mislim da se na Igalu vise manje sve plaze placaju,prosle godine je bila jedna  koja se nije placala ,i savjetujem ti da se vise isplati platiti,ova javna je bila uzas prljavo samo tako...mi smo prosle godine iznajmili stan 30metara od plaze u zgradi,cijena bila cini mi se 50eura po danu super fakat prosli,u sklopu zgrade market bio ,sve na dohvat ruke :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da ima nesto i dobro a nesto i lose .. :) kada sve saberete i oduzmete da li mi prepocujete da idem ili ne ? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preporucujem definitivno,da mi je lose bilo ne bih i ove godine isla

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, 

Interesuje me da li je igalo brdovito? 

MAPA
Konkretno, ulica bratstva i jedinstva , da li je strmo kad se ide od plaze ? Da li ima uzbrdica? 

Posto planiram tu da iznajmim sobu z aleto, pa cisto da znam kako je Smile

Koliko sam video do HN moze peske tipa za pola sata? 

Izmenjeno (N1k0l4)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tačno znam gde je to, skretanje s magistrale ka Mojdežu pa na pola puta do marketa Voli.

i da, jeste uzbrdo i to dosta. Do magistrale 300m pa do mora još toliko.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel bio neko već sada u HN? Kakve su cene....ležaljke, kafa, klopa......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja idem za par dana u Igalo, na foto turama nema nista, kao ni na iskustvima putnika sto je bas bedak. Ne mogu nikako da se malo bolje informisem oko toga sta sve ima u Igalu, koliko npr kosta ulazak na plazu (prethodno spomenutu) i gde se nalazi ta javna plaza, kakve su cene, da li je nesto obavezno za posetiti, da li preporucujete neki kafic, prodavnicu itd... Moze li mi neko pomoci?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi jel bio ko iz Srbije ove godine u Herceg Novom osim Mirka Alvirovica?Ja sam zadnji put bio 2005 i planiram u avgustu da odem na par dana.S obzirom da cu ici krajem leta ocekivao sam neke komentare i utiske od onih koji su tek dosli ali nista.Interesuju me cene i da li eventualno ima ima nesto novo zanimljivo?  

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo ja sam bila u usput i u Herceg novom , dosta toga se izmenilo, izgradilo, gomila kafica na setalistu uz obalu.S obzirom na vreme dakle od 5 do 15 jula , bilo je zaprepascujuce malo gostiju, gomila smestaja je cvrjila prazna. Kao sto znas u gradu nema plaza, to je sve betoncina i kamenjar. Ono u Igalu je uzas, gore nego ikada, pretvorilo se u mulj i krupno kamenje. Cene su u Herceg novom vise nego u okolnim mestima,pica 1,5 evro, hamburger 2/2,5, sladoled 60,70 centi kugla, lezaljke i suncobran 6 evra, pivo je 2 evra, hleb 70 centi , parkiranje sat 1 evro. Boravisna taksa  70 centi po osobi po danu boravka.  Snabdevanje u Roda marketima.

Za mlade nije los izbor, posto onolike stepenice nisu za svakoga :D. Poredjenja radi sve je jeftinije nego u Grckoj. Od Bg do tamo 520 km, preko Durmitora. Nema putarina, a puteve su sredili.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila sam i ja prosle godine. Imas dosta stvari da obidjes u starom gradu. Plaze su ok. Imas plaze koje su uradjene kao bazeni, tako da ulazis u more sa stepenica, a imas plaze koje su lepo uredjene, pa se postepeno ulazi u more. Sve u svemu, utisci su ok :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Placa li se ulaz na plaze?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine smo dali poslednju šansu  Crnoj Gori i otišli na jedino mesto na kojem nismo do sad letovali u „našem primorju“ i to u Herceg Novi. Prvo rezervišemo na vreme smeštaj preko interneta u lux apartmanu Boričić na Savini za 30evra dnevno plus boravišna taksa. Tako uvek radimo kad putujemo bilo gde u Evropi. Pogledamo Alvirovićevu emisliju Put preko Trebinja do Crne Gore, napravimo plan i krenemo.  Prva situacija koja nam se dešava je da dođemo u smeštaj koji nije sa slika na osnovu kojih smo ga rezervisali. Primi nas gospodina Gorana tašta i pokaže sobicu sa kupatilom, zajedničkom kuhinjom i terasicom i kaže da je to rezervisano. Otvorim  još jednom mail sa slikama lux apartmana od 25 kvadrata sa kuhinjom, bračnim krevetom, kupatilom, terasom i ne podudara se. Ispostavi se da je zet Goran prevarant i da iz Srbije na osnovu slika dva apartmana koja su zauzeta još od maja, izdaje i jos 6 soba i ko se upeca, upeca. Goranova tašta živi u toj kući i izdaje je godinama i kaže da ne zna kako se to desilo i da ona sa zetovim apartmanima na potkrovlju nema ništa. Mi ipak ostanemo u toj sobici. Ima u svakom slučaju lep pogled, čisto je, uredno, ne vredi 30evra dnevno, al posle velikg puta nismo hteli da se još cimamo. Druga situacija je da plaža ispod nas neverovatno smrdi. Saznamo da se par nedelja pre izlila negde kanalizacija i da se more još nije pročistilo. Tri dana kasnije oboje dobijamo trovanje iako smo sa probioticima počeli još u Srbiji.  U svakom slučaju Herceg Novi je stvarno lep i kulturan gradić. U radnjama i kafićima nije previše skupo. Ima sadržaja za svakoga, kad se uključi i Igalo. Kad smo bili na Jazu kod Budve, platili smo veliko točeno pivo 3 evra,a mali suncobran 4 evra, dok u Herceg Novom veliko točeno je oko 2 evra,a suncobrani su od 2 evra takođe. Pri povratku istim putem, granična policija nam je  tražila papire o plaćenoj boravišnoj taksi, koje smo mi imali. Tu se javlja treća situacija. Naša dva saputnika u kolima, koji su bili 5 dana kod druga u Nikšiću nisu imali te papire i onda je sledilo još malo maltretiranja na granici. Arogantni policajac na moja pitanja zašto je Alvirović u emisiji SAT rekao da su pričali sa pograničnom policijom i da ona ne pregeleda te papire i da li su njih dvojica koji su bili na svadbi kod druga morali da ih imaju, počinje da se dere na nas, da maše nekom skripticom sa zakonima, objašnjava kazne od 60 evra po osobi. To je trajalo dok ga drugi kolega nije počeo da smiruje i da traži  da plate samo za pet dana u tom iznosu u prevodu da daju po deset evra i da se gubimo. Sreća naša bila je da je ušao treći kolega i pustio nas za dzabe.

I šta više reći... Grčka., Turska, Italija, Egipat...toliko lepih i jeftinijih destinacija za odmor

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iv , zao mi je zbog vaseg negativnog iskustva.

U CG ima veze gde ste, u kom mestu, na kojoj tacno lokaciji. Dok rezervacija preko bookinga normalno funkcionise za neke zemlje, to nije preporuka ni za Srbiju ni za CG. Nego samo sopstvenim ocima i trazenjem od vrata do vrata da se nadje ono sto zelite. Bez kola je gotovo besmisleno biti u CG.

Plaze su u Herceg novom su  ocajne, ona u Meljinama nije losa. Nas niko nije kontrolisao za boravisnu taksu, ali smo imali uplaceno,pa ne znam da li negde mogu da vide pri kontroli, jer smo uplatili sa pasosima u tur.birou.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za plaze si u pravu ali mi smo pronali malu plazu i to bas u Savinama, ispred restorana Kontiki (kod Kike) Tada je, a nadam se da je tako i ostalo, to bio jedini deo prirodne plaze

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26316
    Ukupno tema
    877745
    Ukupno poruka