kaca

HERCEG NOVI - IGALO

167 poruka u ovoj temi

Moj omiljeni grad, podseća me na Dalmaciju.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste divan grad, bili smo tri puta do njega ovih dana :cool: Malo sam osvezila divne uspomene sa letovanja u studentskim danima, trebalo mi je to:), tada sam poslednji put bila tamo, posle sam se okrenula Grckoj. Oba dana je duvao jaci vetar na majove, srecom smo bili dobro obuceni. Nije bilo puno turista na setalistu, najvise ih je bilo kod Sahat kule.

Svidela mi se jako privatna zbirka sidra i oruzja, steta sto moze da se pogleda samo ozdozgo ili kroz ogradu. Bili smo u Spanjoli, tvrdjavi, ona mi je najdrzai deo grada:D

Razocaralo nas je jako sto nije radila Kanli kula, iako smo se pojavili, oba puta, u radno vreme:angry:

Slike uskoro.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo bolje fotografije :) Na poslednjim je je tvrđava Španjola :)

DSCN5266.JPG

DSCN5274.JPG

DSCN5295.JPG

DSCN5412.JPG

DSCN5539.JPG

DSCN5552.JPG

DSCN5566.JPG

Izmenjeno (Tirkizna)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Herceg Novi je najlepsi grad na Crnogorskom primorju,nema u blizini neke atraktivne plaaze ali od drigih ponuda ima sve.Steta sto se u taj grad ne ulaze jer je opoziciono nastrojen te nije u milosti.Novi ima festival filma,bioskop,muej,markete,sve je dostupno turistima,odlicnu stazu za vecernje setnje ,,Pet Danica,,...

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam pisal njihovoj tur.organizaciji, proslo je 45 dana, o radnom vremenu Kanli kule i nikada mi nisu odgovorili! Lenji su i nezainteresovani!

Nikada ne bih tamo letovala, ali za prolecni ili septembarski odmor je divna destinacija :klap:

 

 

DSCN5325.JPG

DSCN5338.JPG

DSCN5343.JPG

DSCN5377.JPG

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prosle sezone bili smesteni u apartmanima Monako u Igalu i sve je bilo perfektno i po dogovoru. Omiljeni restoran nam je bio Ilijada sto se tice morske riba a i rostilj je dobar. Nautilus ima sva jela fantasticna, pica posebno. Sto se tice plaza , Velika blatna plaza je super za decu jer je plitka i topla i za deciju igru u pesku a za mladje su bolje plaze prema Herceg Novom.La bamba je glavnom mesto za nocni provod kao i diskoteka Casa. Uglavnom zadovoljni putovanjem.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prelepo izgleda, zaista!

Ukucala sam, iz zezanja, 5 nocenja sa doruckom, u maju, za 2 osobe, cena je 492 000 :suncase::zvizduk:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je neko trenutno u HN ili će ići u narednom periodu zamolio bih da javi koliko sada košta brodić do Žanjica i kakav je uopšte taj deo Luštice (Žanjice, Mirište...), da li je sve i dalje dostupno svim turistima ili su neki delovi postali privatni posedi, kako je ranije najavljivano?

Hvala unapred.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba mi preporuka  za 4- krevetni apartman u HN, na pristojnoj udaljenosti od plaže,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima. Idemo krajem avgusta sa decom u HN, tacnije Meljine. Ono stro me najvise brine zbog dece su plaze. Da li postoji neka mapa plaza ili preporuka gde otici sa decom, a da dubina dolazi polako. 
Takodje, planiramo da posetimo Plave horizonte pa imam nedoumicu kojim putem stici do nje.

Od ovog plavog kruga da li ici okolo uz more, zelene strelice ili se moze ici precicom crvene strelice? Kakav li je put precicom? 

Hvala svima
mapa.png.0c471e2e9c6c4c52d5a4e93abf41c6a

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@stevan82 Не знам из прве руке, али једну деоницу тог уског сеоског пута имаш на гуглу 

https://www.google.com/maps/@42.390355,18.6967886,3a,75y,296.26h,68.62t/data=!3m7!1e1!3m5!1sowyZz-RNDmDztxJkSkszNg!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3DowyZz-RNDmDztxJkSkszNg%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D203.1872%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656

 

Јавним путем са тракама у два смера та раздаљина ти је 6,4 км, а овим уским путем имаш 5,4 км. Каква ти је то уштеда времена када је разлика само 1км ... па чак и да су гужве, ако ти на овом сеоском путу налете неколико возила, не знам колико је једноставно мимоилажење.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka